Jump to content
Dogomania
Maupa4

Obroże, szelki, smycze vol. 2

Recommended Posts

Oh my pet doszło , czekamy jeszcze na Crazy Dog. 

Co do OMP nie mam zastrzeżeń , ładna,starannie wykończona.

Crazy Dog też będzie z niebieskim polarem także tej jesieni i zimy wszystko na niebiesko :) 

3661316_DSC05494.JPG

Jaka ładna :) Szkoda, że nieregulowana, bo bym od ciebie odkupiła jakby ci się już znudziła haha :D

Ona ma 55 cm jak się nie myle więc idealna na Jarka ;D 

Bosko się na Clayu prezentuje :D Na ich stronie nie robiła szału, ale teraz sama się zastanawiam czy sobie takiej nie sprawić :P

Mi się zawsze podobał ten wzór, i uwielbiam połączenie niebieskiego i brązu :) 

gops, bardzo ładna obróżka :)

Owszem :p 

Ona ma 55 cm jak się nie myle więc idealna na Jarka ;D

Jari ma 48-49 więc nie bardzo :P

Poza tym ostatnio kupiłam tu takie Red Dingo, więc też brąz z niebieskim mamy chyba wyczerpany :D

Ucg6AML.jpg

Jari ma 48-49 więc nie bardzo :P

Poza tym ostatnio kupiłam tu takie Red Dingo, więc też brąz z niebieskim mamy chyba wyczerpany :D

Ucg6AML.jpg

To ma tyle co Clay :p ale + zacisk w tej obroży jest, nie duszący. 

Świetny jest ten red dingo, tylko dla mnie cienko :p .

U mnie L odpada, karabinczyk za duzy :D o matis pecie pomysle, ale z checia przygarne tez inne pomysly ^_^

A nie może być obroża odblaskowa? W Biedronce mają wyprzedaż obroży dla małych psów z paskiem odblaskowym za coś ponad 6 zeta.

A nie może być obroża odblaskowa? W Biedronce mają wyprzedaż obroży dla małych psów z paskiem odblaskowym za coś ponad 6 zeta.

mamy takie cuda, ale tego za bardzo nie widac :D
Dlatego chociaz jeden suk powienien miec odbalskowa smycz, bo nas srednio widac :p

Drugi raz w życiu zamówiłam coś z Gadżeciaków. 

Jedna obroża była na wzór innej, więc jest ładna oprócz tego że napis jest krzywo.

Druga miała być taka sama, różnić miała je tylko alkantra, okazuje się że jest prawie 0,5 cm węższa, taśma podkładowa jest złota (wtf? miała być niebieska), głowa psa wyhaftowana miała być beżowa, jest złota, napis błękitny - jest chabrowy. Więcej tam nie zamówię. 

Przyszły też Warsaw Dogi i PSDD i tym nie mam nic do zarzucenia, zachwycające jak zwykle :)

Angi, to jak odblask ma serio działać to juliusowe smycze odpadają ;)
A nie wolisz jakiegoś świecącego czegoś? Obroży ledowej albo świecącej przywieszki do smyczy?

Nie :D smycz wydaje mi sie lepszym pomyslem, chociaz jak nie znajde takiej smyczy jakiej bym chciala to zastanowie sie nad swiatlem czy innym odblaskiem do smyczy. Na razie znalazlam to co mi pasuje, ale albo przepinane albo metrowa... :p

http://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwarsawdog.com%2Fprodukt%2Fpolzaciskowa-splash%2F&h=2AQE8MYQe&s=1
I pomyśleć, że do niedawna byłam taką przeciwniczką Warsaw Doga, tak zupełnie bez powodu zapierałam się, że nic od nich nie kupię, dopóki,nie zobaczyłam tego wzoru ..... :D

Wzorek fajny ale warsaw dog i tak do mnie jakos Nie przemawia :D

http://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwarsawdog.com%2Fprodukt%2Fpolzaciskowa-splash%2F&h=2AQE8MYQe&s=1

I pomyśleć, że do niedawna byłam taką przeciwniczką Warsaw Doga, tak zupełnie bez powodu zapierałam się, że nic od nich nie kupię, dopóki,nie zobaczyłam tego wzoru ..... :D

A ja miałam na odwrót, wzory prawie wszystkie mi przypadły do gustu ale niestety po zakupie to nie dla nas, nawet ze smyczy nie mogę dobrze skorzystać bo dodatkowa rączka przy karabinku która jest świetnym pomysłem jest za krótka i musiałabym się nachylać nad psem :p 

A mam na sprzedaż cały komplet w cenie obroży samej :) i dziwi mnie to że nie ma chętnych gdzie cena jest o połowe niższa a komplet nowy. 

Także chyba jednak sporu osobom nie odpowiada w nich coś.

Ja z ciekawości za jakiś czas kupię i zobaczę czy nam podpasuje. I naprawdę nie kupiłabym od nich gdyby nie ten jeden wzór, bo i wykonanie, oczywiście tylko na podstawie zdjęć, szczególnie nie zachwyca, ani te kolorowe karabinki, o czym pieje tyle osób. A i cena trochę powala, szczerze mówiąc dużo taniej mam Kudłatego czy DS, a na ich produktach chyba się jeszcze nigdy,nie przejechałam.

A ja jestem zachwycona smyczami. Taśma trochę ostra na brzegach, ale nie jakoś specjalnie. Ja mam 1,5 centrymetrową.

Kolorowe karabińczyki są śliczne a te rączka jest MEGA przydatna, nie wiem jak mogłam bez niej żyć.

Wystarczy przy zamówieniu wspomnieć że pies jest mały i mi bez problemu zrobili rączke na takiej wysokości że się schylać nie muszę ;)

Jak to jest z tymi obrożami trixie Cavo? Rozmiar S-M niby ma 35cm+ a mój Lucky ma 30, czyli będzie na nim wisieć czy beż różnicy?
I nie wiem, czy nie potrafię obsługiwać wyszukiwarki na forum, ale obojętnie czego bym nie wpisał nic mi nie znajduje. A chętnie bym pooglądał zdjęcia psów w tych obrożach.