Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2

Recommended Posts

• Replies 58.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gops

3415

• Marta_Ares

2103

• vege*

1459

• Marchewkowy

1224

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Grey w swoich gwiazdkach ;) Jeszcze trochę za duże ale i tak cudnie wygląda <3

Ślicznie wygląda :)   Blanka i Dafi w świątecznym prezencie: obróżkach Kudłatego Artu:) Jednak teraz, jak suczydła noszą już obroże, widzę że z rozmiarem wszystko ok i jest jeszcze zapas regulacji:)

Czy tylko mi Prodog totalnie nie odpisuje na wiadomości? Pokazuje neonowe Hunterki, są na maxa oczojebne, ale o to właśnie mi chodziło  Szkoda tylko, że minimalnie za duże

Posted Images

Karro, Victoria, no to cieszę się że wybrałam tą zieleń :) Tylko teraz żadna smycz nie pasuje, hmmm ;)

Dogha, była jeszcze jedna M Rogzette. Ale faktycznie, ja też tam zajrzałam i się zawiodłam.

Ale upolowałam na Targówku szelki i smycz nieprzepinaną 180 cm dla blondyny. Tak w ramach odreagowywania stresu po kontrolnych badaniach kardiologicznych u stada (uff). Rogzette - kiedyś mi się nie podobał ten wzór i jego kolorystyka, ale w sumie, na blondynce naiwne różyki ujdą.

Komuś z was też się trafiły tak pechowo zszyte szelki z trixie? (chodzi mi o ten górny pasek) : /  Z drugiej strony normalnie proste a tu brakuje nici... Czy oni może wszystkie tak "pięknie" szyją, jest to taśma o szerokości 10mm.

[URL=http://www.fotosik.pl]72ad2d3049b9917cmed.jpg[/URL] 

Hill, wisiało jeszcze kilka smyczy, proste i przepinane, Rogzette i któreś granatowe, chyba Planet i łapki, ale czy były jeszcze wśród nich nieprzepinane 180 cm - tego nie wiem. Szelki jeszcze były, ale może ze trzy sztuki, Rogzette i granatowe w łapki, wydaje mi się, że w rozmiarze w jakim ja wzięłam, czyli L.

My w TK maxxie kupiłyśmy jeden półzacisk rogza L. Błękitny z czarną taśmą bazową i srebrnymi napisami chyba. Nawet nie wiem jaki wzór.

Zorientowałam się, że młoda na ma już 3 blękitne obroże. Kurde musze kupić jakąś inną.