Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2

Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Jara']Z firm hand made zamawialam tylko w Los Ferros i nigdy nie czekalam dluzej niz tydzien, obroze sa takiej jakosci, ze po 2,5 roku wygladaja jak nowe. Niestety LF juz nie funkconuje. Mam nadzieje, ze towar dojdzie w tym tygodniu.[/QUOTE]
To co innego , ona nie miała tylu klientów na pewno . DS mają bardzo dużo zamówień , znacznie więcej to na pewno .
Mam nadzieję że będziesz zadowolona z ich rzeczy, ja jestem.

[quote name='Czekunia']Masz chyba problem ze wzrokiem, człowieku :lol: Zdjęcia nie usunęłam i nie zamierzam, bo nie mam powodu.
Już Ci powiedziałam - skoro tak bardzo dociekasz, dlaczego mój pies jest wychudzony, to poszukaj na forum, na pewno znajdziesz odpowiedź.[/QUOTE]
czlowiek zwyczajnie pyta dlaczego pies jest wychudzony i zamiast dostac normalna odpowiedz ze jest przygarniety, po przejsciach to sie go blotem obrzuca.... normalne na tym forum niestety :(

[quote name='Unbelievable']:evil_lol:
no tak, a jak nie byłby przygarnięty i po przejściach, a dalej za chudy? TOZ?[/QUOTE]
moze chory, moze po zabiegu... jest wiele opcji
pytanie wynikalo z troski o stan psa a nie checi dopieczenia komus
ale wy wszedzie spisek weszycie

[quote name='WEIMAR']cos na rzeczy chyba jest skoro zdjęcia usunęła[/QUOTE]

Taaak, zwłaszcza to było bardzo kulturalne z Twojej strony, chyba masz mylne pojęcie na temat znaczenia słowa: "normalne".
Po pierwsze, jest to wątek obrożowy, więc pytanie należałoby zadać w wiadomości prywatnej, żeby wątku nie zaśmiecać.
Po drugie odpowiedziałam Ci kulturalnie, że skoro jesteś zainteresowany, to poszukaj na forum, na co Ty odpowiedziałeś zacytowanym stwierdzeniem.
Powiedz mi zatem, kto szuka sensacji? Bo raczej nie my.

[quote name='Czekunia']Taaak, zwłaszcza to było bardzo kulturalne z Twojej strony, chyba masz mylne pojęcie na temat znaczenia słowa: "normalne".
Po pierwsze, jest to wątek obrożowy, więc pytanie należałoby zadać w wiadomości prywatnej, żeby wątku nie zaśmiecać.
Po drugie odpowiedziałam Ci kulturalnie, że skoro jesteś zainteresowany, to poszukaj na forum, na co Ty odpowiedziałeś zacytowanym stwierdzeniem.
Powiedz mi zatem, kto szuka sensacji? Bo raczej nie my.[/QUOTE]
nie wiem dlaczego ale w pewnym momencie zdjecia wyżlicy przestaly sie wyswietlac potem znowu "wskoczyly"
jedno pytanie i jedna odpowiedz nie zasmiecalaby watku
watek zasmiecaja wasze uszczypliwe uwagi i sugestia zebym szukal odpowiedzi wsrod milionów postow na forum (Wątków[COLOR=#3E3E3E] [/COLOR]131,923[COLOR=#3E3E3E] [/COLOR]Posty[COLOR=#3E3E3E] [/COLOR]14,610,606)
ciekawe ile czasu zajeloby mi przejrzenia setek tysiecy postow zanim trafilbym na odpowiedz....

[b]lucky23[/b], jest ogrom firm niehandmade, które robią obroże 1 i 1,5cm w kolorze morskim i fioletowym. Trxie, Nobby, Rogz, naprawdę można coś wybrać. A jeśli koniecznie HM to napisz do OMP - turkusowa taśma 1,5cm jest w dwóch wersjach, sztywniejszej i miększej, delikatniejszej - ta druga naprawdę jest delikatna, a biorąc pod uwagę, że OMP wszystkie elementy dodatkowe ma z plastiku to obroża na pewno nie będzie masywna ani ciężka ;) .

A DS jeszcze do niedawna wyznaczał czas oczekiwania na wykonanie produktu na 14 dni roboczych, co w praktyce, razem z czasem trwania dostarczania paczki daje nam prawie 3 tygodnie czekania.

[quote name='gops']W firmach hand made czekanie 2 tyg i więcej to ostatnio norma ,fakt powinni uprzedzać .
Ostatnio kilka razy czekałam ponad 2 tygodnie.
Niestety widocznie tak dużo kupujących mieli przed wami . Nikogo nie tłumacze , tylko zastanawiające jest to że jest tyle firm szyjących i wszędzie kolejki :)[/QUOTE]

Chyba tylko w Kudłatym czeka się 3-4 dni. Może dlatego, że jeszcze nie ma na nich takie BUM. Ale w końcu pewnie i u nich się zacznie jak wszyscy się przekonają do ich wyrobów.

[quote name='lucky23'][B]gato,[/B] niby są ale Xena ma obwód szyi 20 cm.. a o ile dobrze pamiętam to na 1,5 w tych takich markowych firmach, nie hm to się zaczyna od 30 cm..[/QUOTE]

Rogz powinien pasować. Nie mam już obroży z rogza na klik, ale nosił ją mój szczylek w wieku paru tygodni i miała wtedy na pewno nie więcej niż 20cm w obwodzie szyi ;). Moja suczka, która ma 23cm w szyjce też nosi normalnie rogza M (taśma ma 16mm szerokości).

[quote name='Rinuś']Chyba tylko w Kudłatym czeka się 3-4 dni. Może dlatego, że jeszcze nie ma na nich takie BUM. Ale w końcu pewnie i u nich się zacznie jak wszyscy się przekonają do ich wyrobów.[/QUOTE]
A to nie wiedziałam :) Ja dostałam info od Kudłatego Art że koło 2 tygodni max powinnam czekać bo przedemną mają 17 zamówień do zrobienia .
Może akurat tak trafiłam .

[quote name='gops']A to nie wiedziałam :) Ja dostałam info od Kudłatego Art że koło 2 tygodni max powinnam czekać bo przedemną mają 17 zamówień do zrobienia .
Może akurat tak trafiłam .[/QUOTE]

Tak się zrobiło ostatnim czasem po wprowadzeniu u nich nowości,zrobił się bum na ich wyroby i super,bo naprawde są warte.