Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Kocurkotka;

ja wybrałabym którąś z trzech pierwszych (pewnie dlatego, że ta blaszka bardzo mi się podoba), a biorąc pod uwagę, że dopiero co kupiłaś jej biało- czerwoną, wzięłabym biało- czarną lub biało- niebieską :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, nadira napisał:

A może fiolecik zamiast niebieskiego? Albo zielony?

;)

fiolet raczej ładny nie będzie - zależy jaki fiolet farby będzie
myśle jeszcze nad czarną bo jest "elegancka" ;) no i zielony no bo rzadko się go widuje :D

Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, Aleksandrossa napisał:

Miał ktoś kiedyś problemy z Gadżeciakami? 

Tak, ja. Robiliśmy duże zamówienie, dla klubu. Wszystkie obroże uszyte na styk. Tzn maławe. Czekaliśmy baaardzooo długo, na 10 kompletów (smycz+obroża). I w dodatku o jednym zapomnieli...

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, Aleksandrossa napisał:

Miał ktoś kiedyś problemy z Gadżeciakami? 

Raz zamówiłam u nich obroże i to był ostatni raz... Zamówiłam na szyje 45 (to było z 3 lata temu) a obroża przyszła calutka podwójna, na max zwiększona miała chyba z 90cm ... po całej długości nakładała się na siebie i dopiero na zaciśniętym pasku miała właśnie to 45 o które prosiłam. Szkoda mi było nerwów i po prostu sprzedałam ją dalej a teraz żałuje bo powinnam im to zgłosić, że zrobili takiego babola. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, gops napisał:

Raz zamówiłam u nich obroże i to był ostatni raz... Zamówiłam na szyje 45 (to było z 3 lata temu) a obroża przyszła calutka podwójna, na max zwiększona miała chyba z 90cm ... po całej długości nakładała się na siebie i dopiero na zaciśniętym pasku miała właśnie to 45 o które prosiłam. Szkoda mi było nerwów i po prostu sprzedałam ją dalej a teraz żałuje bo powinnam im to zgłosić, że zrobili takiego babola. 

 

Godzinę temu, gops napisał:

Raz zamówiłam u nich obroże i to był ostatni raz... Zamówiłam na szyje 45 (to było z 3 lata temu) a obroża przyszła calutka podwójna, na max zwiększona miała chyba z 90cm ... po całej długości nakładała się na siebie i dopiero na zaciśniętym pasku miała właśnie to 45 o które prosiłam. Szkoda mi było nerwów i po prostu sprzedałam ją dalej a teraz żałuje bo powinnam im to zgłosić, że zrobili takiego babola. 

 

17 minut temu, Dogha napisał:

Tak, kontakt tragiczny, szelki musiałam odsyłać do poprawki...

I wow, sądziłam, że curogan nie ma prawa brudzić :O

Eh czyli nie tylko ja mam powód do narzekania :/

Chciałam zamówić personalizowaną obrożę ale kontakt z nimi to jakaś masakra. Znajoma która też tego samego dnia personalizowana zamawiała ma ją już wysłaną a ja jeszcze projektu nie dostałam :/

W takim razie dobrze, że jednak zrezygnowałam 

Zamówię u Weeheei jak tylko ruszą :)

Link to comment
Share on other sites

IMG_8635male.jpg.c02a37aed4c2558d88f9386

A ja w końcu sama uszyłam młodej szele. Efekt całkiem niezły, kolorki do niej pasują, tak myślę :) Zobaczymy jak w praktyce będą się sprawować. Podszycie to czarny softshell.

Matko, wyszła na tym zdjęciu jak szczenior :D

Juliusy nadal w planach, czekam na przypływ niepotrzebnej gotówki.

 

Macie pomysł, jak pozbyć się niepotrzebnych obroży? Chodzi mi o to, że właściwie nie używam obroży, bo tą damę wszystko wyciera i ma łysy placek na szyi. No ale te obroże są takie ŁADNE :( i szkoda mi sprzedać :P potrzebuję dobrej wymówki dla mojego sumienia :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Clavia napisał:

Macie pomysł, jak pozbyć się niepotrzebnych obroży? Chodzi mi o to, że właściwie nie używam obroży, bo tą damę wszystko wyciera i ma łysy placek na szyi. No ale te obroże są takie ŁADNE :( i szkoda mi sprzedać :P potrzebuję dobrej wymówki dla mojego sumienia :))

Brzmi jak potrzeba posiadania drugiego psa :P

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Clavia napisał:

Ekhm...nie pomagasz..:P czyli mam schować obroże na rok do kartonu? :D

Jak masz obroże z dużą regulacją to możesz z niej zrobić przód do norwegów :p reszta pasków może być bez tasiemki i podszycia aby pasowała kolorem. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...