Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Dorianne ja bym brala wieksze wlasnie ze wzgledu na umiejscowienie paska piersiowego, zeby nie byl
za wysoko jak u lucky, a jest regulowany wiec nie powinno byc problemu z dopasowaniem ;) kurde, wlasnie gdybym brala to pasowe, ma ktos moze ich zdjecie na mikropsie?

Lucky ja bym nie kombinowala, po prostu traktowalabym te szelki bardziej jak obroże, czyli uwazala zeby za mocno w nich nie ciagnela, a po prostu na przyszlosc kup wiekszy rozmiar

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam, szelki kupowałam X miesięcy temu, kiedy to wymiarowo były na Xene idealne, Xena w nich chodzi jeszcze głównie dlatego, że mieszczą się na niej w klatce piersiowej, i jest troche luzu. Jeśli to byłoby możliwe prosiłabym  o zdjęcie w dobrze dopasowanych POWERACH, bo jak ja je poluzuje, i są niżej, to znowu są przyduże, i na niej "wiszą" i odstają..

I tak jak pisałam wcześniej - na wiosnę kupię jej nowe szelki, nie wiem jeszcze, czy kolejne julki, czy może guardy z championa..

Link to comment
Share on other sites

Model nie ma znaczenia, czy IDC czy Power nie mogą się opierać na szyi, tylko na klatce piersiowej. W IDC ten pasek jest bardziej skośny, ale to niewiele zmienia w tym przypadku. No i siodło nie powinno być tak małe i tylko na plecach.

 

Poczwar w Powerach (kupowane na Zooplusie), rozmiar 3:

2015.01.06%2520%25287%2529.JPG

 

Widzisz różnicę? Pasek z przodu jest na klatce piersiowej, a siodło sięga prawie do łap.

 

 

Damian, w jakich dwóch kolorach? http://www.p1es.pl/uprzaz-idc-mini-mini-obwod-40-53-cm-kolor-do-wyboru-p-22.html:lol:

Link to comment
Share on other sites

Angina, Xena ma BABY 2, które są do 45 cm, a Xena ma w klacie 40 cm, a znając życie, jak zaczniemy aktywniejsze życie trochę tłuszczyku spali.

 

Na stronie juliusa jest napisane tak:

Parametrem priorytetowym dla doboru właściwego rozmiaru uprzęży jest obwód klatki piersiowej psa.

 

Więc rozmiar ma dobrze dopasowany.
 

Link to comment
Share on other sites

Model nie ma znaczenia, czy IDC czy Power nie mogą się opierać na szyi, tylko na klatce piersiowej. W IDC ten pasek jest bardziej skośny, ale to niewiele zmienia w tym przypadku. No i siodło nie powinno być tak małe i tylko na plecach.

 

Poczwar w Powerach (kupowane na Zooplusie), rozmiar 3:

2015.01.06%2520%25287%2529.JPG

 

Widzisz różnicę? Pasek z przodu jest na klatce piersiowej, a siodło sięga prawie do łap.

 

 

Damian, w jakich dwóch kolorach? http://www.p1es.pl/uprzaz-idc-mini-mini-obwod-40-53-cm-kolor-do-wyboru-p-22.html :lol:

O pasowych mówię ;-; A tych to mi nawet nie pokazuj. Ten niebieski *_*

Link to comment
Share on other sites

AnginaVailet dziękuję bardzo.  :wub: Też się skłaniałam ku Mini, ale wolałam dopytać.

 

Pasowe mają trzy kolory...  :P O jakości Julków naczytałam się już wystarczająco dużo, żeby stwierdzić, iż te niecałe 40zł za pasowe to nie będzie 'przepłacenie' (tym bardziej, że nie wiem jak się Terrorysta będzie spisywał w szelkach ogólnie). Także XdamianX nie zastanawiaj się, tylko wybieraj kolor.  :D

Link to comment
Share on other sites

Lucky, ja bym na twoim miejscu nie tykala ich tylko spróbowała je sprzedać i kupić mini mini. Mają 40-53 cm. Jak mówisz Xena ma 40 wiec pasowałoby a i siodło nie wyglądało na za małe. Ale to twój wybór ;) poza tym przestańcie gadać o julkach, bo sobota tak daleko :P

Link to comment
Share on other sites

AnginaVailet dziękuję bardzo.  :wub: Też się skłaniałam ku Mini, ale wolałam dopytać.

 

Pasowe mają trzy kolory...  :P O jakości Julków naczytałam się już wystarczająco dużo, żeby stwierdzić, iż te niecałe 40zł za pasowe to nie będzie 'przepłacenie' (tym bardziej, że nie wiem jak się Terrorysta będzie spisywał w szelkach ogólnie). Także XdamianX nie zastanawiaj się, tylko wybieraj kolor.  :D

Tylko jest taki problem w ferie jadę do Czech po hurtty... Czekam tylko aż mi sklep odpisze czy mogę z psem przyjechać i pomierzyć, bo nie wiem jaki rozmiar.

Link to comment
Share on other sites

mam pasowe julki, wytrzymują wode, bloto, kupy i inne atrakcje, nie zatrzymują zapachu, jak sa ublocone to jedyne co robie to plucze je wodą i sa jak nowe, ja jestem bardzo zadowolona. ;) Ale mam jedynki, a tasma jest inna w tych mniejszych, z tego co wiem do zerowek jest gładka tasma, a powyzej 0 jest taka amiplayowa

wyglad rzecz gustu, wiadomo, mi sie z kolei bardziej podobaja pasowe, siodelkowe do mnie jakos nie trafiaja :p

Link to comment
Share on other sites

mam pasowe julki, wytrzymują wode, bloto, kupy i inne atrakcje, nie zatrzymują zapachu, jak sa ublocone to jedyne co robie to plucze je wodą i sa jak nowe, ja jestem bardzo zadowolona. ;) Ale mam jedynki, a tasma jest inna w tych mniejszych, z tego co wiem do zerowek jest gładka tasma, a powyzej 0 jest taka amiplayowa

wyglad rzecz gustu, wiadomo, mi sie z kolei bardziej podobaja pasowe, siodelkowe do mnie jakos nie trafiaja :P

W większych rozmiarach taśma wydaje się taka śliska, błyszcząca, a w mniejszych wydaje się taka zwyczajna, szorstka, ale sama nie wiem, mam nadzieję, że na jakimś psikniku będą i będę mogła je zobaczyć, podotykać, i zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Kto mi pomoże: czy jak na prodogu przy zamówieniu mam status "wysłane/zapłacone" to paczka już rzeczywiście jest wysłana? brałam dostawę poleconym priorytetem, więc teoretycznie powinni wysłać jeszcze na maila numer do śledzenia przesyłki...
Więc moje pytanie kieruję do osób, które już u nich zamawiały i wiedzą jak ta ich procedura wygląda :P

Link to comment
Share on other sites

Kto mi pomoże: czy jak na prodogu przy zamówieniu mam status "wysłane/zapłacone" to paczka już rzeczywiście jest wysłana? brałam dostawę poleconym priorytetem, więc teoretycznie powinni wysłać jeszcze na maila numer do śledzenia przesyłki...
Więc moje pytanie kieruję do osób, które już u nich zamawiały i wiedzą jak ta ich procedura wygląda :P

Na pewno jest wysłane :) Zamawiałam w prodogu już kilkanaście razy i zawsze jak się zmieniał status, to przesyłka po 2-3 dniach dochodziła. Ale nr przesyłki nie wysyłają chyba nigdy, przynajmniej ja nie dostaję ;)

Link to comment
Share on other sites

Na pewno jest wysłane :) Zamawiałam w prodogu już kilkanaście razy i zawsze jak się zmieniał status, to przesyłka po 2-3 dniach dochodziła. Ale nr przesyłki nie wysyłają chyba nigdy, przynajmniej ja nie dostaję ;)

Dziękuję ślicznie ;)
Nie byłam pewna właśnie przez ten numer. Ale to teraz już cierpliwie czekam :P
Link to comment
Share on other sites

W większych rozmiarach taśma wydaje się taka śliska, błyszcząca, a w mniejszych wydaje się taka zwyczajna, szorstka, ale sama nie wiem, mam nadzieję, że na jakimś psikniku będą i będę mogła je zobaczyć, podotykać, i zobaczyć.

 

w rozmiarach 1-3 taśma jest gruba, nie jest śliska, i ma takie "linie" no nie wiem jak to nazwać, ale jest fajna, lubię ją :D

 

DSC_0109_zps0fc348ad.jpg

 

 

[URL=http://s1372.photobucket.com/user/martyyna/media/pasowaczerwonaduza_zpsd7fef04e.jpg.html]pasowaczerwonaduza_zpsd7fef04e.jpg[/URL]

 

śliska, i taka jakby od pasów samochodowych jest tylko w rozmiarze 0

 

 

 

heveder_kutyaham_07_zps783d0e3f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dorianne ja bym brala wieksze wlasnie ze wzgledu na umiejscowienie paska piersiowego, zeby nie byl
za wysoko jak u lucky, a jest regulowany wiec nie powinno byc problemu z dopasowaniem ;) kurde, wlasnie gdybym brala to pasowe, ma ktos moze ich zdjecie na mikropsie?

Lucky ja bym nie kombinowala, po prostu traktowalabym te szelki bardziej jak obroże, czyli uwazala zeby za mocno w nich nie ciagnela, a po prostu na przyszlosc kup wiekszy rozmiar

 

Może nie taki mikro, ale jednak drobny piesek wielkości większego jorka. Daję link do zdjęcia na fb, przejrzyj sobie galerię, to zobaczysz jaki jest na zdjęciach z ludźmi, może da ci to jako taki pogląd.

 

urlopnaetacie.pl KLIK zdj. z FB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...