Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

 

Dink cofnij się kilka stron tam wklejałam zdjęcia mojego Peppera 8,5kg i 50cm w klacie. Kupiłam 70 są troszkę za duże, ale 60 moim zdaniem była by za mała. 70 ma przedni pasek wraz z bocznymi 43cm zaś 60 ma 38cm. Jest też zdjęcie sznaucerki 7kg w 60 i są idealne na nią.

 

Dzięki znalazłam, ale tam są norwegi hurtty, a ja chcę kupić szelki Y, nie wiem czy to robi różnicę, moja suczka jest dosyć krępa, ale krótka jeśli chodzi o długość
Link to comment
Share on other sites

 

Wyglądają tak. Niestety fajne te nowości.

 

O rany ♥

 

 

Fajne te nowe hurtty!! i wcale nie aż tak drogie :P

 

Tak, właśnie się zdziwiłam :D

Już wiem co następnego kupimy.

Szkoda tylko, że jedynie takie kolory - mam czarnego podpalanego samca. W różu mało kto by z nim wychodził, a w czarnym wygląda jakby szedł na akcję z antyterrorystami. Ale ten wiśniowy sam w sobie jest super. 

Link to comment
Share on other sites

  

Dzięki znalazłam, ale tam są norwegi hurtty, a ja chcę kupić szelki Y, nie wiem czy to robi różnicę, moja suczka jest dosyć krępa, ale krótka jeśli chodzi o długość

To raczej 60 będą dobre. Dziewczyny wstawiały tu zdjęcia border collie czy kelpie w 70 i skoro na nie są dobre to na westa raczej byłby za duże;)
Link to comment
Share on other sites

   

Dzięki znalazłam, ale tam są norwegi hurtty, a ja chcę kupić szelki Y, nie wiem czy to robi różnicę, moja suczka jest dosyć krępa, ale krótka jeśli chodzi o długość

Moja sucz w klatce ma około 56 cm i ma 70tki, i są dobre ;) Też jest mocno krępa :)

Link to comment
Share on other sites

To co, robimy napad na bank? :P Też turkusowe baardzo mi się podobają. Jeszcze chyba nie ma ceny tych nowych hurtt w peelenach? Może się okazać, że jeszcze droższe będą :P

 

Robimy :P

Jeśli dobrze liczę, to mojego rozmiar £23.43 = ok. 85zł  (wcale że nie)126, ale to na przecenie, no i nie wiadomo ile sobie policzą po sprowadzeniu. 

Swoją drogą, rozmiarówka jest dziwna... 

55-60cm

70-80cm

to co zakłada pies mający np. 65cm?

Link to comment
Share on other sites

Czy prodog odpisywał Wam na pytania o konkretne wymiary? 

Wczoraj zapytałam, wyświetlone i olane... 

Nie wiem jak jest z tymi nowymi Hurttami - czy tradycyjnie rozmiarówka rozjechana, czy trzymają się co do centymetra. Z wiadomych powodów wolałabym mniejsze, a jesteśmy na granicy.

Link to comment
Share on other sites

Czy prodog odpisywał Wam na pytania o konkretne wymiary? 

Wczoraj zapytałam, wyświetlone i olane... 

Nie wiem jak jest z tymi nowymi Hurttami - czy tradycyjnie rozmiarówka rozjechana, czy trzymają się co do centymetra. Z wiadomych powodów wolałabym mniejsze, a jesteśmy na granicy.

 

Pisz na maila :) Mnie ostatnio na FB w ogóle nie odpisali, a mailowo przez formularz na sklepie dostałam odp. po 15min, mimo wieczornej pory ;)

Link to comment
Share on other sites

Niby na fb wyświetlili, więc w sumie to nie mają powodu by nie odpisać :P ale spróbuję z tym mailem, jak radzisz, może poczują się zobligowani.

 

edit;

A jednak, potęga formularza.

Na razie nie mają szelek u siebie. Pan zamówi i wszystko zmierzy. Przyzwoicie :) 

Link to comment
Share on other sites

Nie pokazywałam jeszcze Lupinków które doszły ostatnio:


 

 

Jaka maleńka ta fioletowa obroża :D. Wiadomość o podwyżce cen lupine totalnie mnie załamała, to mój ulubiony producent obroży :(. Jednokolorowe jeszcze da się przeżyć, ale już ze wzorkiem są 2x droższe, prawie 60zł. Może to i dobrze, że większość nowych wzorków nie powala na kolana, bo portfel mooocno by to odczuł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...