Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Popadnę w depresję, Lupine podwyższyło ceny… Obroża na dużego psa teraz już nie 50 a 60zł

Jednokolorowe też podrożały, z tego co widzę... A miałam się skusić na fioletowy komplet, ale chyba zrezygnuję w takim razie...Trochę już przesadzają z tymi cenami moim zdaniem

Link to comment
Share on other sites

o rany, a chciałam coś zamówić :/ już mi przeszło

 

To zupełnie tak jak mi :P

 

Chciałam Turtle Reef, ale ponad 60zł za obrożę, na którą w dodatku będę musiała czekać dwa tygodnie, to jednak trochę za dużo. A pamiętam jeszcze jak obroża Lupine w rozmiarze 30-50cm kosztowała 30zł. Szkoda też, że większość fajnych wzorów została wycofana ze sprzedaży, te nowe jakoś do mnie nie przemawiają ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy wiecie, ale na fanpageu Lupine jest taka akcja, cyt.

 

"Zaczynamy nowy cykl pod nazwą "Z Środy Na Czwartek". Co środę losujemy jedną liczbę/cyfrę z przedziału od 1 do 50. Będzie to wartość rabatu obowiązującego w naszym sklepie www.lupine.pl przez cały czwartek. Kupony uprawniające do rabatu będą co środę prezentowane na naszym fanpageu."

 

 

Kupon ważny jest tylko jeden dzień w tygodniu, zawsze w czwartki. Jutro jest zniżka 18 %, trzeba wpisać kod w zamówieniu.

 

https://www.facebook.com/Lupine.fans?fref=ts

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości : jak to jest z tą gwarancją lupine? Zwracał ktoś kiedyś? :D

Ja właśnie jestem w trakcie zwrotu pogryzionego Mud Puppy ;) Będę donosić jak to działa. Póki co wysłałam foty i dostałam odpowiedź z pytaniem o rozmiar, wysłałam i dalej cisza. Uzbierały mi się też punkty na jednokolorową obróżkę dla szczeniaczka, mam nadzieję, że obie w miarę szybko będą u mnie.
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie ma lupinek różowych 2,5cm :(
Ma ktoś może zdjęcie obroży basic malinowej od pawsitive dog?


na pierwszym zdjęciu z pawsitive jest ta długa różowa smycz i całoróżowa obroża, sorki za marne zdjęcie z filtrem :D

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10710775_736968253023242_7810173286091373015_n.jpg?oh=52ed6279c52713a0050b39491b032406&oe=552B25E9&__gda__=1433268056_24010b31bde346df3a2ff8a1f5faf344

a tutaj z kolei też trochę ciemno, ale zdjęcie lepsze
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/1382253_572316622821740_1401341128_n.jpg?oh=aa31b69cf9ad4a0b4c0310a9188432ef&oe=5532C713&__gda__=1430432759_e0f141cb0a1f16b52ea869dd9d775d87

ogólnie, no- jest malinowa i kolor ma bardzo ładny :)
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję! Wasza kolekcja super cukierkowa :D

Zamawiam smyczkę od nich (promocję mają), a że mnie wzięło ostatnio na róż dla mojej suczy to wezmę też malinową obróżkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Fajne sa te smycze z lupine? Lubie lekkie, miekkie z wygodna raczka.

bosz, jaka Brumcia ma slodziasta kolekcje. <3

Jednokolorowe są baardzo lekkie i miękkie. Mi trochę nie pasuje ich długość jak chodzę z całą trójką, wolę wtedy rogzy 1,40m, ale ogółem są bardzo fajne. Dla szetlandów mam najmniejszy rozmiar i one są już ekstremalnie lekkie i cienkie. Rozmiar średni mi najlepiej leży w ręce.

Link to comment
Share on other sites

Pomożecie? :)
Chcę mojemu kupicie jakieś quardy, z tym, że nie wiem od kogo (zastanawiam się nad furkidz). Gdzie polecacie kupić, no i jaki kolor dla mojego futra?
Sorry za zdjęcie, ale jestem na tel i lepszego nie mam :P[attachment=8151:DSC_2678.jpg]

Link to comment
Share on other sites

Czy pokazałabyś poglądowe fotki? Pamiętam, że zastanawiałam się nad 60 lub 70, 60 wydawała mi się za ciasna, ale 70 znowu jakoś za bardzo latała... Może jak zobaczę wyregulowane 70, to będzie okej?

 

Obiecane zdjęcia siedemdziesiątek na psie ;)

 

DSC_967.jpg

 

DSC_965.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...