Jump to content
Dogomania
Maupa4

Obroże, szelki, smycze vol. 2

Recommended Posts

Sprawdz w zooplus sa duze przeceny kubrakow, moze i sweterki sa. W tk maxxie raz ze trzeba na prawde dobrze trafic aby znalezc rozmiar dwa, ceny wyzsze badz takie same za kubraki porownujac do zooplusa, a jakosciowo moim zdaniem gorsze (na + dla zooplusa)

Powoli zbliżają się Święta i generalnie moim jedynym pomysłem na prezent dla Młodego jest jakaś obróżka (pod uwagę biorę też kilka zabawek, ale jednak obróżka bardziej by się nam przydała). I tu zaczyna się 'problem'. Wiem, że firm jest dużo, ale... nie mogę nic ciekawego dla Pana Pinczera znaleźć. Podoba mi się kilka wzorów z Furkidza, ale wiem jak z ich wytrzymałością... Aktualnie nie czegoś takiego poszukuję. Macie jakieś propozycje? Albo chociaż w jaką kolorystykę pójść? Bo do czarnego pasuje, niestety, większość.  :-D

Powoli zbliżają się Święta i generalnie moim jedynym pomysłem na prezent dla Młodego jest jakaś obróżka (pod uwagę biorę też kilka zabawek, ale jednak obróżka bardziej by się nam przydała). I tu zaczyna się 'problem'. Wiem, że firm jest dużo, ale... nie mogę nic ciekawego dla Pana Pinczera znaleźć. Podoba mi się kilka wzorów z Furkidza, ale wiem jak z ich wytrzymałością... Aktualnie nie czegoś takiego poszukuję. Macie jakieś propozycje? Albo chociaż w jaką kolorystykę pójść? Bo do czarnego pasuje, niestety, większość.  :-D

wez mu coś na polarku minky <3 on ma wiecznie wytartą szyję więc to chyba dobry wybór by był czymś podszyć obroze xd

jakiś np turkus czy coś, bardzo świątecznie i zimowo by było

ja mam na brązowym minky taśmę turkusową z nitką i na to tasiemkę i super ten turkus wygląda na brązie, więc na brązowym psie też będzie ślicznie. No i kocham taśmę nie tylko ze względu na kolor, ale jeszcze dzięki temu że jest odblaskowa, więc +100  do zimowych wieczornych spacerów ;)

a tasiemkę w bałwanki i reniferki DS mieli rok temu śliczną, w tym roku pewnie też będzie

Amber, Gops - świetne te rogzy. Mi się bardzo podoba podobny wzór, ale nigdzie nie mogę znaleźć ani szelek, ani obroży(i żeby jeszcze był dobry rozmiar):

1776-Rogz_Fancy_Dress_Jellybean_Dog_coll

Ja ją mam, chyba 2cm już nam się znudziła, więc jakby ktoś coś  ;)

Ja bym go widziała w świątecznych od Kudłaty Art. W reniferkach albo pingwinkach :loveu:

Może w OMP coś fajnego znajdziesz? Ja zakochałam się w reniferach :loveu:

15488_563359153794694_207774361316017458

tk maxx

Lumpeks :D

Sprawdz w zooplus sa duze przeceny kubrakow, moze i sweterki sa. W tk maxxie raz ze trzeba na prawde dobrze trafic aby znalezc rozmiar dwa, ceny wyzsze badz takie same za kubraki porownujac do zooplusa, a jakosciowo moim zdaniem gorsze (na + dla zooplusa)

Dziękuję dziewczyny za sugestie :)

Ja bym brała pomarańczowy. Rogz ma na przykład wersję z nitką odblaskową, w activdogu mogą Ci naszyć jaki wzór na pomarańczową taśmę, to samo dogstyle.

Obroże z ROGZa 'nitkowe' mamy już dwie. Bardzo je lubimy, ale przydałoby się coś nowego.  ;-) Nie wiedziałam, że activdog jeszcze istnieje. Już idę oglądać czy mają coś ciekawego. Dzięki!

wez mu coś na polarku minky <3 on ma wiecznie wytartą szyję więc to chyba dobry wybór by był czymś podszyć obroze xd

jakiś np turkus czy coś, bardzo świątecznie i zimowo by było

ja mam na brązowym minky taśmę turkusową z nitką i na to tasiemkę i super ten turkus wygląda na brązie, więc na brązowym psie też będzie ślicznie. No i kocham taśmę nie tylko ze względu na kolor, ale jeszcze dzięki temu że jest odblaskowa, więc +100  do zimowych wieczornych spacerów ;)

a tasiemkę w bałwanki i reniferki DS mieli rok temu śliczną, w tym roku pewnie też będzie

On ma nie tyle sierść wytartą co krótszą - na klacie ma tak samo. Po kastracji jeszcze bardziej mu się to przerzedziło...  ;-) Właśnie zależy mi na elementach odblaskowych. Nie muszą być koniecznie, ale zawsze wolałabym z odblaskami niż bez. Wczoraj (po napisaniu postu) zaczęłam jeszcze raz przeszukiwać znane mi firmy, w tym DS i spodobała mi się świąteczna tasiemka w reniferki, niebieska właśnie... 

Ja bym go widziała w świątecznych od Kudłaty Art. W reniferkach albo pingwinkach :loveu:

Serii świątecznej Kudłatego jeszcze nie widziałam, idę oglądać...

Może w OMP coś fajnego znajdziesz? Ja zakochałam się w reniferach :loveu:

Zapomniałam o OMP! Też już lecę!

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich! Teraz to chyba skończy się dziesięcioma obróżkami pod choinką.  :evil_lol: Tym bardziej, że jeszcze na Hurttę wpadłam...

Pamiętacie może jakie firmy robią obroże z półzaciskiem łańcuszkowym, oprócz DogStyle, SuperDoga i Kudłaty Art? Bo będę musiała coś kupić i jak na złość nie mogę sobie przypomnieć :( 

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich! Teraz to chyba skończy się dziesięcioma obróżkami pod choinką.  :evil_lol: Tym bardziej, że jeszcze na Hurttę wpadłam...

Pamietaj, nigdy nie pros o pomoc w dobraniu obrozy na dogo! :evil_lol:

Ale śliczny psiaczek! I do pyszczka mu w tym kolorze :D

A serio- możesz zdradzić, co to za obroża? W zeszłym roku też mieliśmy taką na zasadzie świecącego paska (jakąś chińszczyznę z allegro)- świecił w zasadzie tylko jej kawałek, w tym roku kupiłam z diodami led na całej długości- świeci super, dobrze widoczna, ale mnie denerwuje, bo pies wygląda, jakby miał na sobie lampki choinkowe :/ 

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam - to obroża z Trixie. Kuzyn dosyć drogo za nią zapłacił , bo kupował w zoologu stacjonarnym- kosztowała coś ok. 48 zł.

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam - to obroża z Trixie. Kuzyn dosyć drogo za nią zapłacił , bo kupował w zoologu stacjonarnym- kosztowała coś ok. 48 zł.

To dobrze, że dopiero teraz odpowiadasz ;) ... bo przy okazji zapytam, czy po takim czasie świeci jeszcze tak mocno jak na tamtej fotce? I jeszcze jedno- czy ona ma wymienne baterie, czy ładowarkę może w komplecie?

Chyba się za nią rozejrzę na necie przy okazji kupowania karmy, pewnie będzie taniej :)

Mnie się strasznie podobają pierniczki od Pawsitive i te reniferki od Kudłatego właśnie ale jakoś tak... Nie jestem w ogóle przekonana do świątecznych obroży, za krótko można jej używać :P

Kolorystycznie wszystkie pasują ale ta chyba najbardziej http://s5.ifotos.pl/img/DSC1394jp_whxerxr.jpg :D To siateczka jest? Myślałam, że żółta będzie bardziej jaskrawa, ta jest super :D

Ja mam problem, bo szukam czegoś do adresówki w kolorze butelkowej zieleni, nie widzę swoich psów w tym kolorze ale nie mam go do czego przyczepić, a nawet ze świątecznych wzorków nie mogę znaleźć nic pasującego, limonki za jasne  :lookarou:

wczoraj wysłali szelki  :loveu:

Chyba doczepię do day on bahama a pomarańczową doczepię do nowej pomarańczowej, bo taką łatwiej będzie mi znaleźć :D Wszystko musi się zgadzać, na żółte hurtty też już czeka neonowa adresówka :)