Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Na modelce zdjęcia z jednym RD w naszej galerii. Gwiazdki na razie leżą w szafie, bo młoda ma jeszcze za wąską szyjkę, a to obróżki przyjaźni :) Myślę, że po nowym roku będą super pasować.
Zacisków niestety nie widziałam na polskich stronach, a chętnie bym kupiła. 

Link to comment
Share on other sites

   

czy te Red Dingo sa kupione z petkarma ? , czy gdzies u nas mozna dostac takie ?

Tak z petkarmy. Polecam te sklep. Co prawda troszkę się naczekałam na nie, ale to był swiadomy wybór, bo na drugi dzień po złozeniu zamówienia napisali, że brakuje jednej obróżki i podali termin dostawy. Dostawa kurierem GLS, wszystko cacy, stały kontakt.
W Pl przejżałam tylko jeden sklep, ale ceny są 2x wyższe.  

 

Mam pytanie czy ktos z was zamawial z globaldogshop ? zastanawiam sie jakie sa koszty przelewu :) i czy ew. ktos bedzie chetny na zbiorowe zamowienie :)

Dołączam się do pytania :) Na razie nie jestem chętna do wspólnych zakupów, bo się troszkę obkupiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy smycz gumowana z Juliusa nasiąka wodą? Szukam takiej co jak pies przeciągnie ją przez krzaki i kałuże nie będzie mocno mokra i wstrętnie zimna :-P

 

coś tam wilgotnieje trochę, bo ona jest tylko gumowana, a nie gumowa, na pewno lepiej się sprawdzi niż normalna taśmowa, ja z mojej korzystam własnie kiedy mój pies pływa w jeziorze ;) tylko po dłuższym moczeniu, suszeniu, guma zacznie się wykruszać...

Link to comment
Share on other sites

tylko my piszemy o GUMOWANEJ smyczy (gumie umieszczonej na taśmie), niestety ta taśma nasiąka trochę wodą

Właśnie o GUMOWANĄ mi chodzi. Nawet nasiąkanie trochę wodą będzie lepsze niż to co mam teraz z plecioną smyczą. Jest miękka i wygodna, ale jak pies przejdzie przez wilgotne krzaki to nasiąka wodą jak gąbka - jest mokra, zimna i ciężka.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się o co chodzi z tym nasiąkaniem wodą ? :p 

Rozumiem przy kilku metrowej treningowej taśmie , ale co za różnica czy zwykła max 2 metrowa smycz nasiąka ? 

Ktoś puszcza psa ze smyczą do wody ? specjalnie ja wrzuca w kałuże ? :) 

Mam wiele smyczy i nigdy nie było problemu z żadnym nasiąkaniem chyba że faktycznie weszłam z psem na smyczy do jeziora :) 

Link to comment
Share on other sites

mam na sprzedaż brązową CAVO jak coś  :siara:  smycz jest wygodna, mnie nie paliła, te smycze są trochę ciężkie, ale mi to zupełnie nie przeszkadza


Mam upatrzoną niebiesko/różową :) Właśnie mnie nie przeszkadza że ciężka, byle nie paliła w ręce :) Dzięki za odpowiedź :)
Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się o co chodzi z tym nasiąkaniem wodą ? :P

Rozumiem przy kilku metrowej treningowej taśmie , ale co za różnica czy zwykła max 2 metrowa smycz nasiąka ? 

Ktoś puszcza psa ze smyczą do wody ? specjalnie ja wrzuca w kałuże ? :)

Mam wiele smyczy i nigdy nie było problemu z żadnym nasiąkaniem chyba że faktycznie weszłam z psem na smyczy do jeziora :)

Idę z psem przez park i pozwalam niuchać po krzakach - jak są mokre krzaki to moja smycz jest cała mokra(dosłownie zbiera wilgoć z powietrza) i trzymanie jej przy niskich temperaturach jest bardzo niewygodne. Poza tym czasem każę psu zostać i kładę smycz obok psa na mokrej trawie etc. A juliusa chcę kupić 3-metrową lub 5 metrową, więc okazji do nasiąkania wodą będzie więcej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...