Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='fridaso']Oj tam, zawsze znajdzie się coś tam na furkidz. :diabloti:[/QUOTE]

No może w przyszłym miesiącu...
A powiedz jak myślisz jakie podszycie z eco by do tych truskawek bardziej pasowało: czerwone czy róż? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']No może w przyszłym miesiącu...
A powiedz jak myślisz jakie podszycie z eco by do tych truskawek bardziej pasowało: czerwone czy róż? ;)[/QUOTE]

Najlepiej różowe, cudnie będzie. :loveu:
Mi się marzy podszycie polarem, ale wydaje mi się, że to tylko ładnie wygląda, a w praktyce dla Ozziego odpada, bo linieje i będzie masakra na tym polarze.
[B]EDIT. [/B]ale ci doradziliśmy, każda co innego. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']Ja też bym wolała róż, tyle że jak patrzę na kolor tych truskawek to takie bardziej czerwone są... No ale może na żywo to inaczej wygląda;)[/QUOTE]

Na żywo są czerwone. :D ale ta ekoskóra czerwona jest taka wyrazista, niezbyt chyba będzie pasować do tych szelek, a róż ładny, jasny. :D Mogę ci zrobić zdjęcie tej obróżki na dwóch tłach róż i czerwień, tylko muszę znaleźć podobne odcienie. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaso']Na żywo są czerwone. :D ale ta ekoskóra czerwona jest taka wyrazista, niezbyt chyba będzie pasować do tych szelek, a róż ładny, jasny. :D Mogę ci zrobić zdjęcie tej obróżki na dwóch tłach róż i czerwień, tylko muszę znaleźć podobne odcienie. :razz:[/QUOTE]
Niee, nie kłopocz się, jak będę miała kupować to napiszę do furkidza żeby mi strzelili fotkę truskawkowego materiału na tych ecoskórkach, będzie łatwiej:evil_lol: Ale dzięki!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']Niee, nie kłopocz się, jak będę miała kupować to napiszę do furkidza żeby mi strzelili fotkę truskawkowego materiału na tych ecoskórkach, będzie łatwiej:evil_lol: Ale dzięki!;)[/QUOTE]

Łap PW, nie pokazuje mojego painta publicznie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakie śliczne, zakochałam się. :loveu: Szkoda, że mój trójłapek będzie z norwegów wychodzić. :roll: Jednak [B]kesja[/B] nie łap PW, to zdjęcie najlepiej pokazuje. :) Dog style ma realniejsze zdjęcia, furkidz ma w rzeczywistości zupełnie inne barwy. ;)
[B]
Milena [/B]mojej Fridzie pasuje kolor czarny do noska i oczek, ślicznie to wygląda, ale za czarnym nie przepadam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Milena9, turkus :cool3:

Od dłuższego czasu szukam limonkowych szelek z Rogza i nie mogę znaleźć, nie wie ktoś czy w Polsce w ogóle da radę je dostać? Potem stwierdziłam, że w rekompensatę zamówię Trixie Premium limonkowe ale też nigdzie ich nie widzę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Milena9, turkus :cool3:

Od dłuższego czasu szukam limonkowych szelek z Rogza i nie mogę znaleźć, nie wie ktoś czy w Polsce w ogóle da radę je dostać? Potem stwierdziłam, że w rekompensatę zamówię Trixie Premium limonkowe ale też nigdzie ich nie widzę :shake:[/QUOTE]
to ?

[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/rozne_szelki/430873[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XdamianX']My też mamy sówki <3 Tylko z DS.
LUCKY- a nie myślałaś o guardach z serii twist? Dla mojego shiha płaciłem 21 zł za szelki guardy :)
A Fridzie do pysia z truskawkami *0*[/QUOTE]
Nie chce zamawiać od DS, wole kupić coś na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']


Ciekawe jak Wam rozmiar będzie pasował. ;)[/QUOTE]

Jest perfekcyjnie! Szelki zostały wypróbowane w terenie i jestem zadowolona :)

Za to nasze norwegi zaczęły się przekręcać, a to były jedyne szelki, które idealnie leżały przez cały czas! Nie wiem czy mi pies schudł jeszcze bardziej, czy co... Spotkaliście się już z takim problemem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Milena9, turkus :cool3:

Od dłuższego czasu szukam limonkowych szelek z Rogza i nie mogę znaleźć, nie wie ktoś czy w Polsce w ogóle da radę je dostać? Potem stwierdziłam, że w rekompensatę zamówię Trixie Premium limonkowe ale też nigdzie ich nie widzę :shake:[/QUOTE]

Sprawdzałaś w prodog.pl?

Link to comment
Share on other sites

Na prodogu już od dawna sprawdzam co jakiś czas, Lek nie ma w ogóle, Mki są wprowadzone ale widnieje ciągły "brak towaru" jednak Mki będą za cienkie dla niego, szkoda, bo smycz miękka i lekka strasznie zeszmaciała przy nieczęstym używaniu, dlatego wzbraniam się przed nimi jak mogę, naskrobałam do nich maila, może kiedyś odpiszą czy by nie sprowadzili limonkowych :D

Link to comment
Share on other sites

Kontakt do saloniku Rogz:
ROGZ POLSKA
ul. Herbsta 1 Warszawa ( blisko metro stokłosy )
Godziny otwarcia :
Wtorek - Piatek
11:00 - 19:00


[url]www.rogz.waw.pl[/url]
[email][email protected][/email]

tel 0 664 085 554

Może oni mają ;) Jak tak to może zgodzą się wysłać lub ew. ja mogę ci je u nich kupić, ale jak nie mają to nie będę tam specjalnie jechać ;)

Link to comment
Share on other sites

Jesteście okropne z tymi truskawkami. Piękne są, ale nie będę robić z mojego psa kompletnego "pedałka" - Flexi już ma różową, pełnoprawnym samcem już nie jest. Jakbym mu takie szelki kupiła to wszyscy kumple, by się z niego nabijali. :evil_lol:

Ostatnio nabrałam ochotę na guardy... I teraz zaczyna się lawina moich problemów. :p Zastanawiam się w sumie nad trzema firmami: Furkidz, Kudłaty Art (ma ktoś może linka do albumu ze wszystkimi tasiemkami, które mają? Mam ich www i fb, ale odnoszę wrażenie, że nie mają tam wszystkich tasiemek) i Dog Style (tu myślę nad serią Twist). Do Młodego pasuje wszystko, więc wybór kolory/tasiemki postaram się wybrać sama. Jeśli nie będę umiała wybrać, ale jakoś zawężę te wszystkie piękne wzorki to wówczas poproszę Was o pomoc. I teraz mój kolejny problem, ale już ostatni. Zastanawiam się czy guardy mogłabym wziąć 3 centymetry? Jak sądzicie? Tak Młody prezentuje się w norwegach 2,5 centymetra.[CENTER][IMG]http://oi62.tinypic.com/35dakwn.jpg[/IMG]
[IMG]http://oi57.tinypic.com/rm1xlf.jpg[/IMG][/CENTER]
Jeśli ktoś ma zdjęcia psa dość podobnej budowy w guardach 3 centymetry to bardzo bym prosiła. ;)

Pominąwszy wszystkie problemy związane z trudnym wyborem obroży. :diabloti: Byliśmy nad jeziorem, gdzie Młody trochę taplał się w jeziorze. Pływał w obroży Super Dog - wysychała dość szybko, nie odniosłam wrażenia, żeby obroża pod jakimkolwiek względem się zmieniła. Uważam, że dość dobrze zniosła kontakt z wodą, więc jeśli ktoś szuka czegoś głównie do wody to mogę polecić właśnie Super Doga. Dla mnie jedynym minusem tej obroży jest ogromna klamra, więc nie używamy jej na codziennie. Kontakt z wodą miała także pleciona smycz od Dog Style - również zniosła to bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...