Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Wyglądają na psie szelki. Nawet jeżeli są kocie - szelki dla kotów są wykonane z takich samych materiałów, co szelki dla małych psów. Czasami posiadają inne zapięcia ( nie klipsy plastikowe, wtedy nie nadają się dla psiaków, bo są zbyt delikatne) Jeżeli pies nie ciągnie to nie widzę powodów, dla których pies miałby nie nosić kocich szelek, oczywiście jeżeli krój jest odpowiedni. Twoje szelki wyglądają na PSIE guardy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Byłam w Szczecinie i oglądałam, ale jakoś tak mieli wywieszone że nic nie mogłam znaleźć. :shake: I zatrzasków był mały wybór, a ja na klamrę jej nie kupię.[/QUOTE]

W wawie w tamtym roku było dużo..

[QUOTE=Kocham psy <3;22277414]Bo wygląda w nich tak jakby te szelki były na kota xd

[IMG]http://i57.tinypic.com/2e3sh8l.jpg[/IMG][/QUOTE]
EE tam, u mnie yorki chodzą w takich szlekahc na osiedlu.. I nikt się nie dziwi..
Dla Kotow są bez tego dolnego paska.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']W wawie w tamtym roku było dużo..


EE tam, u mnie yorki chodzą w takich szlekahc na osiedlu.. I nikt się nie dziwi..
Dla Kotow są bez tego dolnego paska.. ;)[/QUOTE]

Poprawka : szelki kocie muszą mieć pasek łączący dolny i górny, ponieważ budowa ich ciała i 'plastyczność' ruchów pozwala bez najmniejszego problemu wyjść z szelek innych niż typu guard.

Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje, że szelki dla kota nie mają dolnego paska. :D
Opiekuję się kotem koleżanki w weekendy, i jego szelki nie mają dolnego paska, i w ogóle mają inne zapięcie, którego za nic nie potrafię wytłumaczyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XdamianX']Wciąż się zastanawiam, czy dobrze zrobiłem zamawiając guardy... Czy ktoś z was je ma i może mi polecic? Pies się w nich nie poddusza, jak zdazy się mu pociągnąć?[/QUOTE]

No można powiedzieć, ja mojego często spuszczam, według mnie dla psa są wygodniejsza, wygodnie się w nich psa prowadza, mój chyba się nie poddusza, ale w step in zdarzyło mu się poddusić. Dłużej się zakłada te szelki, ale według mnie są super :)

Link to comment
Share on other sites

Przyznać się.. kto wykupił ten wzór? :mad: :D

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t34.0-12/10529425_1432354527044870_933690943_n.jpg?oh=ffd180e3ebc20b257b46ea3edba56543&oe=53BD7533&__gda__=1404924880_96a76e4bb6c9c4f47d5616601d723c94[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XdamianX']DS mi 2 godziny temu napisał, ze dzisiaj moja wysyłka będzie wysłana. Jakie są szanse , że dojdzie jutro?[/QUOTE]

Bardzo duża, wysyłają priorytetem, więc jeśli przed 16 wysłali to jutro będzie :)


A ja już mam pomysł na nowe zamówienie z DS, ale jeszcze się ze 2tyg muszę wstrzymać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Bardzo duża, wysyłają priorytetem, więc jeśli przed 16 wysłali to jutro będzie :)


A ja już mam pomysł na nowe zamówienie z DS, ale jeszcze się ze 2tyg muszę wstrzymać.[/QUOTE]

Dlaczego do mnie przesyłki priorytetem dochodzą dopiero po dwóch dobach, a czasami nawet trzech? :roll:
Pochwal się pomysłem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/68567-Onomato-Peja"]Onomato-Peja[/URL][COLOR=#3e3e3e] [/COLOR]
Spora część ma oba paski, zależy co się komu podoba... Właściciel chętniej kupi szelki z mniejszą ilością materiału (i co za tym idzie więcej na nie wyda), bo chce dla kotka szelki lekkie, szybko zakładane i 'niewyczuwalne', co nie znaczy że to całkiem bezpieczne.
Step-iny też sa proponowane dla kotków bo przecież tak szybko się je zakłada..
Widziałam kota który z takich pół-guardów wychodzi w 2 sekundy, więc nigdy z czystym sumieniem nie uznam ich za bezpieczne ani nadające się dla kotowatych, które potrafią robić cuda na spacerze. Lepiej dmuchać na zimne.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, szkoda, że furkidz ma tylko opcję przesyłki kurierskiej 48h, ostatnio moja przesyłka całe 24h. siedziała w mojej gminie 7km. ode mnie, ponieważ pocztex zgodnie z ofertą nie dostarczy przesyłki szybciej, niż w 48h. :roll: Więc szybciej wychodzi pocztą. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XdamianX']A nasze jeszcze nie doszło ;c Czekam...[/QUOTE]

Bo priorytet nie doschodzi w 24h, kiedyś tak, teraz już nie. Jutro na pewno dostaniesz przesyłkę. :) Moje dopiero jest szyte, więc pewnie dopiero w poniedziałek otrzymam zamówienie. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaso']Bo priorytet nie doschodzi w 24h, kiedyś tak, teraz już nie. Jutro na pewno dostaniesz przesyłkę. :) Moje dopiero jest szyte, więc pewnie dopiero w poniedziałek otrzymam zamówienie. :D[/QUOTE]

dochodzi, ale zależy o której wysłaane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']dochodzi, ale zależy o której wysłaane ;)[/QUOTE]

Do mnie zawsze wysyłana jest przesyłka priorytetowa przed godziną 15 i niestety nigdy nie dochodzi po dobie. Jednak pewnie jest to wina dziury, w której mieszkam. Listonosz chodzi tutaj tylko raz dziennie, i jeżeli przesyłka nie dojdzie na moją pocztę przed godziną 10, a czasami spóźni się 30minut, to zostaje na poczcie do następnego dnia. :shake: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaso']Do mnie zawsze wysyłana jest przesyłka priorytetowa przed godziną 15 i niestety nigdy nie dochodzi po dobie. Jednak pewnie jest to wina dziury, w której mieszkam. Listonosz chodzi tutaj tylko raz dziennie, i jeżeli przesyłka nie dojdzie na moją pocztę przed godziną 10, a czasami spóźni się 30minut, to zostaje na poczcie do następnego dnia. :shake: :roll:[/QUOTE]

Niestety to fakt. Ja zawsze biorę poleconym i niezależnie skąd - DS, ElPerro, czy od sprzedawców na allegro - zawsze paczki dochodzą na drugi dzień. Chyba, że zostały wysłane np. we wtorek o 17, wtedy będą dopiero w czwartek ;)

Link to comment
Share on other sites

No i nie przyszła no .-.
Zobaczę je dopiero 21 ;c Eh...
fridaso: skąd wiesz, że otrzymasz w pon? Kiedy zamawiałas? 26 czerwca wysłałem pieniądze, po cyzm kilka h pozniej otrzymałem wiadomość, że pieniądze ma już na koncie. Wysłała wczoraj, czyli po 13 dniach. Cudem się zmieściła, bo na wysłanie jest 14 dni.. No cóż, poczekam jeszcze te 11 dni... Mam tylko nadzieję, że nie była robiona na byle jak, bo zamawiałem 2 rzeczy, a nie chciałbym się bawic w odsyłanki.

Link to comment
Share on other sites

[B]Damian [/B]zamawiałam dużo razy w furkidzie i wiem, ile mniej więcej czasu szyją mi akcesoria + po wysłaniu doliczam 48h. ponieważ furkidz ma opcję przesyłki kurierskiej, ale tej tańszej wersji, która dochodzi dopiero po 48h (na chama, bo często paczki od 9rano do następnego dnia siedzą w mojej gminie (7km) i nikt nie raczy mi jej przywieźć, bo przecież mają 48h. :D

Mam pytanie. Zaglądam w szczegóły mojego zamówienia ([B]wybrałam opcję zapłaty przy odbiorze [/B]) a tu status, że oczekują na wpłatę, którą przecież mają otrzymać dopiero po odebraniu przeze mnie zamówienia. Coś tu nie gra. :roll: Pisać do furkidza?
[IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00550/dt4hr3wia3ze.png[/IMG]

Edited by fridaso
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...