Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Illusion']Mnie zabiły ceny saszetek z tej drugiej strony, saszetka, która kosztuje u nas 65zł tam jest 100zł droższa... :-o

Tak, mam 45 ;). Mam obrożę lifeguard i te zwykłe różowe szelki, które przymierzałaś Chico, jak chcesz to mogę zrobić fotkę, ale różnica jest duuża.[/QUOTE]
woow, to fakt różnica niezła...
W szelkach aż tak wielkiej nie ma w tych zwykłych, lifeguardy faktycznie nawet trochę drożej wychodzą...

Jakbyś mogła zrobić im razem fotkę to byłabym wdzięczna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']woow, to fakt różnica niezła...
W szelkach aż tak wielkiej nie ma w tych zwykłych, lifeguardy faktycznie nawet trochę drożej wychodzą...

Jakbyś mogła zrobić im razem fotkę to byłabym wdzięczna ;)[/QUOTE]


[IMG]http://i.imgur.com/GEy2xA2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Czy ktoś może się orientuje jak cenowo wyglądają akcesoria hurtty czy np.juliusy we Włoszech?
Porównywalnie do Polski czy taniej/drożej?[/QUOTE]
Jak byłam w Finlandii to hurtty wychodziły dużo taniej niż w Polsce (mimo, że to Finlandia) i były takie promocje typu 1+1 gratis ;)

Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie mi proszę czy Dog Style, albo inne firmy hand made (jak tak, to które?) robią szelki typu step in? Chyba te wydają mi się najbardziej odpowiednie dla małych psów, które grzecznie chodzą na smyczy i w ogóle są mega posłuszne, ale czasami (np. jak się cieszą do właściciela) ciągną/szarpną i się potem chwilę krztuszą. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi ;) Nie chcę, aby jakiś pasek był na szyi i dlatego myślę o step in'ach.

Link to comment
Share on other sites

A mój brat dzisiaj w zoologu kupił DINGO skórzane podszyte zamszem z 3 rzędami kolców :lol: ZŁO aż bije od tej obroży :evil_lol:
I powiem szczerze wykonanie mega ! To już nasze drugie dingo z tej seri. Tak porządnej , grubej a zarazem nie sztywnej skóry nie miałam nigdy a wiele skórzanych obróż przeszło przez moje ręce , cena również nie jest kosmiczna - porównywalna do pitmana (nie całe 100zł ta szeroka a cieńsza 3cm nie całe 80) .
Czekam na pogode żeby pstryknąć białasowi fote w wersji demoniczny i groźny pies .

Takie o
[IMG]http://www.dingo.home.pl/wwwgrafika/fot19/FOTFOTDSC_0759_Dingo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tutaj są dość tanie szelki Trixie, tańsze niż na allegro nie wiem czy te Y się nadają, bo nie mają dwóch zapięć ale guardy też są , sama zamówiłam coby potem nie żałować wydanych pieniędzy jak Muffin urośnie :P
[url]http://www.naszezoo.pl/pl/c/Szelki-dla-psow/104[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]gops[/B] daj zdjecia na białym!

Ja sie czaje na jakas w miarę tania, brązową, skórzaną obroze. Wiecie gdzie kupie tanio?

Ostatnio w zoologu kupilam pitmana skórzanego za 30zl 4cm, ale wymienilam na szelki. Byla fajna i chcialam wymienic na brązową ale nie bylo koloru, jak patrzylam na stronie pitmana to byly o wiele drozsze, chyba tylko tam byla jakas mega okazja :evil_lol:

Edited by Vailet
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Tutaj patrzyłaś?
[URL]http://www.naszezoo.pl/pl/p/Gruba-obroza-zaciskowa-Cavo/972[/URL]

W miarę nowy sklep, ale widzę ze większość szuka tych obroży dlatego wrzucam ;)
Smycze też są.[/QUOTE]

Problem w tym, że szukam niebiesko-granatowej, bo miałaby być na psa mojego i koleżanki, a ten kolor do nich pasuje.
[B]Vailet[/B], zastanawiałam się, czy ewentualnie nie wziąć beżowo-brązowej, ale widzę, że mojemu psu by nie pasowała. Na szczęście Amber podała link, bo ja na Allegro.pl wpisywała "trixie cavo", a nie "trixie dławik". :shake: No, ale jak już znalazłam, to pewnie kupię niebiesko-granatową.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj oglądałam rzeczy z Kudłatego Arta i już rozumiem ludzi, którzy "cierpią" na obróżkomanię. Wiem, że na pewno w przyszłości kilka obróż będę z tamtąd miała, jeśli będę mieć krotkowłosego psa, a być może kiedyś kupię tam moim kolakom szelki. Póki co, zastanawiam się nad apaszką, ale wydaje się za wąska, ale bandanka znowu jest na obrożę, a moje kolaki ich nie noszą.
Widziałam dzisiaj też obrożę z Ami-Playa używaną, przez dwa psy, urodą mnie nie powaliła, ale wydaje się być solidna i wytrzymała.

Link to comment
Share on other sites

A jakąś wygodną,przepinaną smycz może ktoś polecić? Nie chodzi mi o firmy hm, bo do przyszłego weekendu muszę ją mieć, chociaż jak nie będzie mnie już gonił czas to zamówię sobie plecioną z DS :)
Miałam i zwykłą bezfirmówkę ale paliła w ręce,miałam też z hiltona ale była strasznie śliska i wyślizgiwała się z rąk, Rogz trochę za drogi zwłaszcza,że zdarza nam się smyczą przeciągać jak zapomnę zabawki na spacer :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']A jakąś wygodną,przepinaną smycz może ktoś polecić? Nie chodzi mi o firmy hm, bo do przyszłego weekendu muszę ją mieć, chociaż jak nie będzie mnie już gonił czas to zamówię sobie plecioną z DS :)
Miałam i zwykłą bezfirmówkę ale paliła w ręce,miałam też z hiltona ale była strasznie śliska i wyślizgiwała się z rąk, Rogz trochę za drogi zwłaszcza,że zdarza nam się smyczą przeciągać jak zapomnę zabawki na spacer :eviltong:[/QUOTE]
ja miałam bardzo miękką z chaby kiedyś ;) chyba musisz pochodzić i pomacać po sklepach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...