Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Milena9']A masz może zdjęcia różu i fioletu na owczarku, bo właśnie zastanawiam się nad kolorem nowej obroży :cool3:[/QUOTE]
tutaj jest róż:
[IMG]http://imageshack.com/a/img163/1904/hmjf.jpg[/IMG]

a tu fiolet (co prawda niewiele widać, bo to robione aparatem w telefonie w pochmurny dzień, no ale nic lepszego nie mam;)):

[IMG]http://imageshack.com/a/img594/463/smhr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Chwalimy się naszym nowym zakupem :p
Długo zbierałam się, żeby zamówić coś z Superdoga, ale ostatecznie nie wytrzymałam :razz:
Póki co obróżką jestem zachwycona - bardzo ładnie wykonana, wydaje się być baaardzo porządna, kolory dużo intensywniejsze niż na moim zdjęciu i na zdjęciu ze strony sklepu.

[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/q71/s720x720/75625_745037302175154_947897430_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rICO1987']cześć ktoś coś pisał, że szelki juliusa wcale nie sa najlepsze czy mi sie przewidzialo, chcialam swojemu psiakowi takie kupic, i teraz juz nie wiem..może coś innego polecacie dla psiaka w typie owczarka...?[/QUOTE]


Zalezy do czego ich potrzebujesz. My mamy model SR,bo pies ma nosic sakwy i ciagnac sanki. Są bardzo dobrze wykonane,mają elementy odblaskowe. Jedne na całe zycie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Zamowilam dwie obroze w KudlatymArcie. Z batmanem i supermenem (ta druga dla Bluesa, moze za pare miesiecy bedzie na niego dobra :lol: )

Jest tu ktos kto ma dlugo obroze z tymi tasiemkami? Jak sie sprawuje?[/QUOTE]

Ja mam półzaciski z Batmanami i uwielbiam je :)
Aktualnie są to obroże, które moje psy noszą codziennie. Jak już kiedyś na wątku pisałam, tasiemka ozdobna troszkę się "rozciąga" w miejscu szwów, że delikatnie widać prześwity, ale generalnie jestem z nich mega zadowolona i jeśli obroże się zużyją to na pewno kupię następne z tą samą tasiemką.
Obroże były już prane dwukrotnie w pralce i oprócz tego, że taśma podkładowa (czarna) straciła trochę na intensywności koloru (co raczej jest normalne) to tasiemka ozdobna się nie niszczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Ja mam półzaciski z Batmanami i uwielbiam je :)
Aktualnie są to obroże, które moje psy noszą codziennie. Jak już kiedyś na wątku pisałam, tasiemka ozdobna troszkę się "rozciąga" w miejscu szwów, że delikatnie widać prześwity, ale generalnie jestem z nich mega zadowolona i jeśli obroże się zużyją to na pewno kupię następne z tą samą tasiemką.
Obroże były już prane dwukrotnie w pralce i oprócz tego, że taśma podkładowa (czarna) straciła trochę na intensywności koloru (co raczej jest normalne) to tasiemka ozdobna się nie niszczy.[/QUOTE]

O super! dzieki!
w takim razie nie moge sie doczekac wysylki. :) Chociaz 2 cm to dla mlodego chyba bedzie za duzo narazie, ale mysle ze za miesiac powinna byc dobra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']jestem w trakcie skladania zamowienia u marty z ds-jak zwykle bardzo wybrzydzam:))
zastanawiam sie nad pleciona smycza przepinana, ale musze wiedziec, czy te smycze sa wygodne...
dla mnie jedyne sluszne smycze to rogzy, ale juz mam takie ponad 3 letnie i czesto uzywane i widze, ze karabinczyki sa juz trche wysluzone i czas cos chyba zmienic...[/QUOTE]

Jak dla mnie najlepsze smycze! Co prawda mam krótką i zwykła standardową długość ale nie zamienię ich na inne. Lekka, można zwinąć i schować do kieszeni a nawet jasny kolor trudno zabrudzić. Jedyne co bym zmieniła to chyba podszyła bym sobie rączkę polarem lub czymś innym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorka1403']Jak dla mnie najlepsze smycze! Co prawda mam krótką i zwykła standardową długość ale nie zamienię ich na inne. Lekka, można zwinąć i schować do kieszeni a nawet jasny kolor trudno zabrudzić. Jedyne co bym zmieniła to chyba podszyła bym sobie rączkę polarem lub czymś innym[/QUOTE]


czyli nie jest bardzo wygodna soro trzeba podszywac raczke? zreszta chyba nie za bardzo sie da przy takiej smyczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']czyli nie jest bardzo wygodna soro trzeba podszywac raczke? zreszta chyba nie za bardzo sie da przy takiej smyczy...[/QUOTE]

Te smycze są wygodne,lekkie itd jedynie w dłoni leżą trochę inaczej niż zwykłe taśmowe.Te sznurki z których jest wykonana są lekko chropowate więc może jak pies bardzo ciągnąłby to nieprzyjemnie wbijałaby się w rękę chociaż nie wiem bo moja za bardzo nie ciągnie i ja ogólnie ze smyczy jestem zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

A my czekamy na mega piękną skóre na łańcuszku wyjściową i mam nadzieje że było warto tyle wydać pieniążków , nie mogę się doczekać aż dojdzie .
I czekamy na 2 taksówki , jedna w kolorze łatek Claya :lol: będzie ładnie wyglądać .

Link to comment
Share on other sites

może ktoś podpowie - mignęła mi kilka dni temu na fb nowa firma obrożowa w Polsce z obrazkiem takiej intensywnie różowej półzaciskowej, ale nie miałam już czasu wejść i pooglądać, a teraz nie umiem tego odnaleźć i totalnie nie pamiętam nazwy ... może ktoś też to widział i kojarzy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']może ktoś podpowie - mignęła mi kilka dni temu na fb nowa firma obrożowa w Polsce z obrazkiem takiej intensywnie różowej półzaciskowej, ale nie miałam już czasu wejść i pooglądać, a teraz nie umiem tego odnaleźć i totalnie nie pamiętam nazwy ... może ktoś też to widział i kojarzy ?[/QUOTE]
Matis-Pet Polska? ;)
[url]https://www.facebook.com/matispet[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jak sądzicie, połączenie fioletu z pomarańczem będzie dobrze wyglądało? A najlepiej ma któraś z Was jakąś fotkę, obróżkę w takich kolorach albo coś i mógłby wrzucić? Zupełnie nie mogę sobie tego wyobrazić i nie wiem, czy będą do siebie pasować te kolory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']jakis czas temu widzialam gdzies u jakiejs firmy hand made taka obroze: tasiemka moro i duzo satyny wystajacej z pod tej tasmy. czy ktos moze kojarzy takie zdjecie np z fejsa i moze mi pomoc?[/QUOTE]

Moro i satynę kojarzę tylko z OMD: [url]http://www.ohmypet.pl/OhMyDog/Produkt/obroze-z-adresowka,kbff/twoj-projekt-obroza-na-klamre-z-atlasem-i-adresowka,pijc[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Jak sądzicie, połączenie fioletu z pomarańczem będzie dobrze wyglądało? A najlepiej ma któraś z Was jakąś fotkę, obróżkę w takich kolorach albo coś i mógłby wrzucić? Zupełnie nie mogę sobie tego wyobrazić i nie wiem, czy będą do siebie pasować te kolory.[/QUOTE]

[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8017/dsc1394p.jpg[/IMG]


W TKMaxx są szelki w stylu julków za 70zł. Nazywają się Doxlock.W szczecinie są różowe, błękitne, moro niebieskie, brąz, beż, pomarańcz, sunset.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dance_macabre']W TKMaxx są szelki w stylu julków za 70zł. Nazywają się Doxlock.W szczecinie są różowe, błękitne, moro niebieskie, brąz, beż, pomarańcz, sunset.[/QUOTE]

Właśnie przed chwilą je widziałam. Nawet spoko, tylko twarde, nie wiem, czy julki też takie są, ale mi się wydawały niewygodne jakieś. No i nie ogarniałam konstrukcji, ale julków też nigdy nie miałam w ręku, więc pewnie dlatego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Ma ktoś zdjęcie (może być z neta, jak ktoś znajdzie)?
Nie wiem, czy żałować ;p
U mnie (w końcu! :modla:) otwierają ten sklep na początku kwietnia.[/QUOTE]

Znalazłam zdjęcie tych szelek na necie
[url]http://www.polskie-instrukcje.pl/doxlock-szelki-techniczne-k9-ro%C5%BCowy-maskac-xxl-170564-polska-instrukcja[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...