Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Bewarka']Nie chcę się wtrącać, ale czy nie dziwne jest sprzedawanie rzeczy, które nasz pies dostał do testów? :lol:[/QUOTE] [quote name='Litterka']A ja tylko zapytam inaczej: co na odsprzedaż/oddanie kompletu powie plaffy? Czy to zgodne z ich regulaminem?[/QUOTE] Masakra :niedowia: Niektórzy nie chcąc się wtrącać potrafią być wścibscy do granic możliwości.

Ja dostałam Mkę, od razu pisałam, że okucia bardzo delikatne, to dostałam odpowiedź, że może ktoś inny skorzysta jeśli będę chciała się obroży pozbyć. Zresztą co osobie trzeciej do tego.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Masakra :niedowia: Niektórzy nie chcąc się wtrącać potrafią być wścibscy do granic możliwości.

Ja dostałam Mkę, od razu pisałam, że okucia bardzo delikatne, to dostałam odpowiedź, że może ktoś inny skorzysta jeśli będę chciała się obroży pozbyć. Zresztą co osobie trzeciej do tego.. :shake:[/QUOTE]

bo to jest dziwne jęśli ktoś chce sprzadawać coć co dostał za darmo na przetestowanie, też mam testową obrożę furkidz - leży nieużywana ale w życiu bym nie sprzedała jej, bo byłoby mi głupio, dać - ok, po co ma leżeć, ale pierwszy post brzmiał "sprzedam" i to już fane nie jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']bo to jest dziwne jęśli ktoś chce sprzadawać coć co dostał za darmo na przetestowanie, też mam testową obrożę furkidz - leży nieużywana ale w życiu bym nie sprzedała jej, bo byłoby mi głupio, dać - ok, po co ma leżeć, ale pierwszy post brzmiał "sprzedam" i to już fane nie jest[/QUOTE]
Ja mam dwie obroże, które dostałam za darmo. Jedną furkidz do testów, testowałam spełnia moje oczekiwania, tylko szkoda, że jest na klips, więc bardzo często jej obecnie nie zakładam, więc zostanie dla drugiego psa, ale nie sprzedam bo ją bardzo lubię. Drugą wygrałam w konkursie activdog i też jej nigdy nie sprzedam bo mam do niej sentyment, że właśnie ją wygrałam :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja mam dwie obroże, które dostałam za darmo. Jedną furkidz do testów, testowałam spełnia moje oczekiwania, tylko szkoda, że jest na klips, więc bardzo często jej obecnie nie zakładam, więc zostanie dla drugiego psa, ale nie sprzedam bo ją bardzo lubię. Drugą wygrałam w konkursie activdog i też jej nigdy nie sprzedam bo mam do niej sentyment, że właśnie ją wygrałam :-)[/QUOTE]

ooo dokładnie mam ten sam problem, furkidz bardzo lubie tylko jest na klips a ja wole zaicki więc jej nie używam, za to używam inne obroże ztej firmy, ale jak mówię, sprzedać bym jej nie sprzedała bo to wyglądało by nie fajnie, ale faktycznie już myslałam żeby ją komuś dać, tylko poprostu zabrać się za to nie mogę jakoś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']ooo dokładnie mam ten sam problem, furkidz bardzo lubie tylko jest na klips a ja wole zaicki więc jej nie używam, za to używam inne obroże ztej firmy, ale jak mówię, sprzedać bym jej nie sprzedała bo to wyglądało by nie fajnie, ale faktycznie już myslałam żeby ją komuś dać, tylko poprostu zabrać się za to nie mogę jakoś[/QUOTE]
Ja używam martingale od taks, mają idealną długość i te najbardziej lubie :loveu: A na furkidz jak na razie też nie mogę złego słowa powiedzieć, po kilku praniach obroża się nie zmechaciła i koloru też nie straciła ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stevie Rae']Dziewczyny czy wiecie gdzie kupię najzwyklejsze obroże dla psa, bez żadnych wzorków w fajnej cenie? Muszę kupić ok. 15-20 obroży dla psiaków ze schroniska i zastanawiam się właśnie ... :cool3:[/QUOTE]
Taks robiła kiedyś takie zwykłe bez wzorków właśnie dla schroniskowców i były one tańsze, na którymś bazarku miała, tylko nie pamiętam ceny, ale chyba po ok 8 zł, ale ręki nie dam uciąć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja używam martingale od taks, mają idealną długość i te najbardziej lubie :loveu: A na furkidz jak na razie też nie mogę złego słowa powiedzieć, po kilku praniach obroża się nie zmechaciła i koloru też nie straciła ;-)[/QUOTE]

od taks tez bardzo lubię obroże, tylko ja mam sezony że albo noszę furkidz, albo taks, albo ds albo inne obroże, teraz wypadł furkidz ;)
faktycznie u taks plusem jest dobrana długość zacisków, czego np nie mogę przeżyć u rogza, bo wzory fajne ale zacisk czy łańcuszek strasznie długie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stevie Rae']Dziewczyny czy wiecie gdzie kupię najzwyklejsze obroże dla psa, bez żadnych wzorków w fajnej cenie? Muszę kupić ok. 15-20 obroży dla psiaków ze schroniska i zastanawiam się właśnie ... :cool3:[/QUOTE]

Fajne są DS z seri twist, wzorków nie mają, taśmy mają fajne kolory :)

[url]http://allegro.pl/obroza-obroze-z-serii-twist-nowe-kolory-i2766049205.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...