Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

To jeszcze raz pianka AD

[url]http://desmond.imageshack.us/Himg213/scaled.php?server=213&filename=obraz014by.jpg&res=landing[/url]

pianki z DS

[url]http://img690.imageshack.us/img690/1025/dsc02706ik.jpg[/url]
Co do prania z DS miałam czarną z AD mam żółtą przy jednej z obroży i nie było problemu z dopraniem błota i innego brudu z runa leśnego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']No niech będzie, podpatrzony w sklepie furkidz[/QUOTE]
to że teraz pokazali ten wzorek nie znaczy że nie mieli go pierwsi :lol:
biora pewnie z jednej hurtowni poprostu stąd raz DS a raz Furkidz ma pierwszy wzorek ale wiele mają wspólnych .


doszła nam skórzana natłuszczana obroża dingo 4cm , jest strasznie fajna miękka i wydaję się bardzo wytrzymała .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']to że teraz pokazali ten wzorek nie znaczy że nie mieli go pierwsi :lol:
biora pewnie z jednej hurtowni poprostu stąd raz DS a raz Furkidz ma pierwszy wzorek ale wiele mają wspólnych .


doszła nam skórzana natłuszczana obroża dingo 4cm , jest strasznie fajna miękka i wydaję się bardzo wytrzymała .[/QUOTE]
co nie zmienia faktu, że DS kopiuje pomysły innych firm ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']co nie zmienia faktu, że DS kopiuje pomysły innych firm ;)[/QUOTE]

Właśnie to miałam na myśli, bo choć to naturalne, ze fajne pomysly sa kopiowane i pojawiaja sie w wielu firmach, to mam wrażenie, ze DS nie wprowadzil nic jako pierwszy, tylko pomalutku kopiuje co najlepsze: cottonki od furkidz, pianka z AD, teraz czekam na haftowane obroze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek'] teraz czekam na haftowane obroze ;)[/QUOTE]
ja też i wtedy sobie zamówię :diabloti:

Dawno temu o takie coś gnębiłam Martę ;) W tym wypadku , to nie jest kwestia zgapiania pomysłów , bo haftują od dawna inne firmy .. tylko kwestia zakupu odpowiedniej maszyny ... która KOSZTUJE troszkę

el perro , haftuje od hohoho .. i nie tylko ta firma , więc żadna nowość

Link to comment
Share on other sites

[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/394665_204854366309177_1819564658_n.jpg[/img]

Luna w Sumer Meadow - Furkidz

I w 'łapkach' też od Furkidz

[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/602402_201205686674045_1968897579_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']nikt nikomu nie każe kupować :)
a jednak chętnych na DS jest wielu[/QUOTE]
bo jest dużo tańszy :grins:
[quote name='anostek']Właśnie to miałam na myśli, bo choć to naturalne, ze fajne pomysly sa kopiowane i pojawiaja sie w wielu firmach, to mam wrażenie, ze DS nie wprowadzil nic jako pierwszy, tylko pomalutku kopiuje co najlepsze: cottonki od furkidz, pianka z AD, teraz czekam na haftowane obroze ;)[/QUOTE]
i rasowe :grins:

elperro ma za grube taśmy które mi osobiście nie odpowiadają

ja jakbym miała od DS coś kupować to tylko obroże z samą taśmą lub taśma z podszyciem, bo nikt nie ma takiej ilości kolorów ;) a do wykonania furkidz i activdoga z obroży które widziałam zbliżyło się tylko collar crafts

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']bo jest dużo tańszy :grins:

i rasowe :grins:

elperro ma za grube taśmy które mi osobiście nie odpowiadają

ja jakbym miała od DS coś kupować to tylko obroże z samą taśmą lub taśma z podszyciem, bo nikt nie ma takiej ilości kolorów ;) a do wykonania furkidz i activdoga z obroży które widziałam zbliżyło się tylko collar crafts[/QUOTE]

Moze i tanszy, ale ja duza wage przywiazuje do jakosci wykonania - furkidz, AD i jeszcze ten nowy ohmydog.pl - to dla mnie firmy, ktore starannie i ladnie szyja. Sa ludzie, ktorym krzywo uszyte akcesoria nie przeszkadzaja, niestety mi bardzo - nie spalabym dobrze, wiedzac ze moj pies ma krzywo przyszyta tasiemke ;) Takie zboczenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']Moze i tanszy, ale ja duza wage przywiazuje do jakosci wykonania - furkidz, AD i jeszcze ten nowy ohmydog.pl - to dla mnie firmy, ktore starannie i ladnie szyja. Sa ludzie, ktorym krzywo uszyte akcesoria nie przeszkadzaja, niestety mi bardzo - nie spalabym dobrze, wiedzac ze moj pies ma krzywo przyszyta tasiemke ;) Takie zboczenie...[/QUOTE]


Też tak mam :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']Pomysł ukradziony z Furkidz ;) Mi tez się podobają.[/QUOTE]

[quote name='anostek']No niech będzie, podpatrzony w sklepie furkidz[/QUOTE]

[quote name='Unbelievable']co nie zmienia faktu, że DS kopiuje pomysły innych firm ;)[/QUOTE]

Kto śledzi na bieżąco nasz wzornik tkanin mógł zauważyć, że zdjęcia materiałów pojawiły się dużo wcześniej. To, że aukcja została wystawiona dopiero wczoraj nie oznacza, że materiały teraz dopiero doszły. Zamawiane są ze Stanów z kilkutygodniowym wyprzedzeniem (nie wystawiamy wszystkich wzorów od razu)

W dzień kiedy pojawiły się kostki u furkidz ktoś na gg zapytał się mnie czy też takie będziemy mieli takie same, odpisałam z tego co pamiętam że czekam na dostawę między innymi tego wzoru i innych.

Nie konsultuje wzorów z firmą Furkidz jakie wzory oni ściągają, a jakie my.

Sówki np. były u nas już przed wakacjami....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']Moze i tanszy, ale ja duza wage przywiazuje do jakosci wykonania - furkidz, AD i jeszcze ten nowy ohmydog.pl - to dla mnie firmy, ktore starannie i ladnie szyja. Sa ludzie, ktorym krzywo uszyte akcesoria nie przeszkadzaja, niestety mi bardzo - nie spalabym dobrze, wiedzac ze moj pies ma krzywo przyszyta tasiemke ;) Takie zboczenie...[/QUOTE]
a mi się ohmydog nie podoba, ze zdjęć przynajmniej, te nierówne podszycia, fuj :roll: chociaż fakt, tasiemki wyglądają na ładnie i równo przyszyte

Link to comment
Share on other sites

"Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził " ;)

Pewnie już to pisałam ale Odkąd mamy pierwszą obrożę z AD to jestem zakochana. Zamawiałam też obroże w DS i widać jakie zrobili postępy :D Mamy taką w jelonki zakupione jako pierwsze porównując z obrożami z tego roku to widaćććć ogromną różnicę w wykonaniu.Podobno ćwiczenie czyni mistrza :)

Mnie się wydaje, że różnica może leżeć też w tym,że w DS szyje mężczyzna w AD czy gadżeciakach etc kobiety, które nie wiem czemu wydają mi się po prostu dokładniejsze. Mają mniejsze,zwinniejsze paluszki ;)

Co do "odgapiania" .Jeden woli coś wprowadzać drugi woli skopiować i póki nie jest to opatentowane to droga wolna można kopiować ;)

Ostatnio gadżeciaki szyły Nam obróżkę z wysłanej do nich tasiemki. Wykonanie super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']a masz jakieś zdjęcia?

bo tutaj nie wyglądają zbyt fajnie
[URL]http://ohmydog.home.pl/omd/foto/home.jpg[/URL][/QUOTE]

Jeszcze nie, bo dopiero dziś przyszła razem z przecudownym zegarem :loveu:, jutro zrobię w świetle dziennym i wrzucę. A co Ci się nie podoba na tym zdjęciu? To inny sposób podszywania atłasem niz np. collar crafts, wydaje mi sie, ze tym sposobem szyte tak po prostu wyglada i mi sie podoba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']Jeszcze nie, bo dopiero dziś przyszła razem z przecudownym zegarem :loveu:, jutro zrobię w świetle dziennym i wrzucę. A co Ci się nie podoba na tym zdjęciu? To inny sposób podszywania atłasem niz np. collar crafts, wydaje mi sie, ze tym sposobem szyte tak po prostu wyglada i mi sie podoba :)[/QUOTE]

to że się niefajnie marszczy ;) i robi się taka korona, ble :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...