Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Pikuśś']gops, ja sobie chwalę szelki z Trixie :)[/QUOTE]
to może następnym razem kupię bo akurat czekam na szelki ten nowy model ezy doga, chyba że będą za duże , zoabczymy.
marza mi się pirackie trixie :lol: ale ta cena...sporo jak na trixie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']to może następnym razem kupię bo akurat czekam na szelki ten nowy model ezy doga, chyba że będą za duże , zoabczymy.
marza mi się pirackie trixie :lol: ale ta cena...sporo jak na trixie .[/QUOTE] Ja mam zwykłe brązowiaczki :P Solidne wykonanie, do dobre zatrzaski, ogólnie nie mam zastrzeżeń :)

Aaa zamówiłam dzisiaj obróżkę z DS :D Seledynowa tasiemka, fioletowa eko skórka na poł zacisk łańcuszkowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']to może następnym razem kupię bo akurat czekam na szelki ten nowy model ezy doga, chyba że będą za duże , zoabczymy.
marza mi się pirackie trixie :lol: ale ta cena...sporo jak na trixie .[/QUOTE]

A jaki rozmiar musi mieć Twoja sucz? M-L czy L-XL?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']A jaki rozmiar musi mieć Twoja sucz? M-L czy L-XL?[/QUOTE]
musi mieć 2,5cm bo w 2cm wygląda jak boczek (są za cienkie i wygląda jakby się wżynały), a w klacie ma koło +/- 65cm a cena pirackich w tym rozmiarze jak patrzałam to koło 60zł minimum :roll: a to sporo za zwykłe guardy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']musi mieć 2,5cm bo w 2cm wygląda jak boczek (są za cienkie i wygląda jakby się wżynały), a w klacie ma koło +/- 65cm a cena pirackich w tym rozmiarze jak patrzałam to koło 60zł minimum :roll: a to sporo za zwykłe guardy .[/QUOTE]

Zależy gdzie patrzeć, bo wg jednych stron to te 50-75cm mają 25mm, a według innych tylko te wielkie a m-l ma 20mm. Także ciężko utrafić. Szkoda, że nie ma ich na Kuchni pupila, bo ceny mają bardzo przystępne. Może tylko ich brakło i za chwile będą, bo tak to nawet ich za dużo w sklepach nie ma. A jak już, to faktycznie cena koszmarna. Już taniej idą te odblaskowe... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Zależy gdzie patrzeć, bo wg jednych stron to te 50-75cm mają 25mm, a według innych tylko te wielkie a m-l ma 20mm. Także ciężko utrafić. Szkoda, że nie ma ich na Kuchni pupila, bo ceny mają bardzo przystępne. Może tylko ich brakło i za chwile będą, bo tak to nawet ich za dużo w sklepach nie ma. A jak już, to faktycznie cena koszmarna. Już taniej idą te odblaskowe... :shake:[/QUOTE]
Szelki trixie M-L mają szer 25mm ;-) miałam takie, teraz ma je Lucky. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Ja się zakochałam w zielonej w koniczynki. :loveu:
I dla mojego brudasa idealna obroża.
Tylko jak zawsze rozmiar....bo mój ma 35cm w szyi, więc jesteśmy dokładnie na skraju 2 rozmiarów... :roll:[/QUOTE]
ja mam tak samo... i nie wiem co robić.
Mi się podoba ta różowa w zielone koniczynki.

Link to comment
Share on other sites

Mamy od dłuższego czasu wodnego furkidza (dostałyśmy do testów), jest świetny ale trochę za wielki, masywny dla mojej małej kundli. Teraz wreszcie jak już są w sprzedaży mogę się pochwalić:D

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qyxKv1P9D2g/T84EGfKM36I/AAAAAAAAAfo/mvzrk5CeVMg/s512/SN850227.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-irlDKE4DlIY/T84EQdHm2iI/AAAAAAAAAfw/xLA6PmoIpcc/s512/SN850225.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']To jest 2,5cm ?

Wgl to jakie kontakty macie, wszystko w tajemnicy. :cool3::lol:[/QUOTE]
Tak 2,5. M od 35 cm
Jakie tam kontakty, zgłosiłam się na fc do testów i nas wybrano:)
[quote name='gops']to jest guma naszyta na zwykłą taśme?[/QUOTE]
To chyba nie jest zwykła guma, jakieś takie tworzywo. Ona sama w sobie jest dość gruba, od spodu podszyta cienkim materiałem, taśmą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...