Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Agnes']Ja tez pokaze zdjecie gdzie nic nie widac ;) Nie ma obrozy za nisko? tj za luzno? Moze wyzej i szersza obroza bedzie akurat?[/QUOTE]
Ma obrożę z Dingo chyba tą, tylko inny kolor:
[IMG]http://www.dingo.com.pl/zdjecia/1-2014-1.jpg[/IMG]
I wydaje mi się, że jest szeroka ;)
Założę wyżej - może pomoże :razz:

Link to comment
Share on other sites

Endher, świetna kolekcja, a rogzette jest naprawdę ślicznym wzorkiem... Cóż, bardzo ubolewam nad tym, że trudno jest spotkać szerokie obroże dla małych psów o wąskiej głowie... Weźmy np. takiego rogza - z cenami wg mnie trochę przesadzają, ale szalenie mi się podobają ich wzorki... Co z tego, jeśli na psa o szyjce 30cm nie ma nic szerszego niż 11 czy 16mm :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Endher, świetna kolekcja, a rogzette jest naprawdę ślicznym wzorkiem... Cóż, bardzo ubolewam nad tym, że trudno jest spotkać szerokie obroże dla małych psów o wąskiej głowie... Weźmy np. takiego rogza - z cenami wg mnie trochę przesadzają, ale szalenie mi się podobają ich wzorki... Co z tego, jeśli na psa o szyjce 30cm nie ma nic szerszego niż 11mm :([/QUOTE]

na psa o szyjce 30cm jest 16mm i 20mm- to drugie w zatrzaskowych z wzorkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Endher']
Nasza skromna kolekcja (blue sport i rogzetta do sprzedania) ;)[/QUOTE]

a pomarańczowe szelki? :diabloti::cool3:

[QUOTE]Cóż, bardzo ubolewam nad tym, że trudno jest spotkać szerokie obroże dla małych psów o wąskiej głowie... Weźmy np. takiego rogza - z cenami wg mnie trochę przesadzają, ale szalenie mi się podobają ich wzorki... Co z tego, jeśli na psa o szyjce 30cm nie ma nic szerszego niż 11mm :-([/QUOTE]

Moli ma 29 w szyi i kupuje jej rogza M - 16 mm ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale i tak za wąskie dla Zu... Na wąskich obróżkach ona ciągnie jak baran jakiś, szkoda krtani i tak dalej :roll: Przy czym wg niej 25mm to dalej "cienkie"... Może jej sprawię w przyszłości jakiś "kołnierz ortopedyczny" :evil_lol: co najmniej 30mm i zobaczymy co ona na to, niestety zostają mi tylko obróżki na zamówienie chyba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Ale i tak za wąskie dla Zu... Na wąskich obróżkach ona ciągnie jak baran jakiś, szkoda krtani i tak dalej :roll: Przy czym wg niej 25mm to dalej "cienkie"... Może jej sprawię w przyszłości jakiś "kołnierz ortopedyczny" :evil_lol: co najmniej 30mm i zobaczymy co ona na to, niestety zostają mi tylko obróżki na zamówienie chyba.[/QUOTE]

albo: [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1415[/url]
o ile jeszcze nie masz bo nie wiem... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']albo: [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1415[/URL]
o ile jeszcze nie masz bo nie wiem... :oops:[/QUOTE]

Bardzo fajna :) Zastanawiam się tylko, czy jak się suk uprze to nie wylezie... Mam psa-węża :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konikowa'][B]Barberry - [/B]bardzo dziękuję! Super to wyszło;)
I co do obroży, fioletowa odpada od razu, bo nie lubię tego koloru, a taki mocny róż już mam.
Zostaje niebieska lub moro i muszę to głęboko przemyśleć.[/QUOTE]

niebieska najładniej wygląda

a moro z ED nie podoba mi się

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...