Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Agata_Roki']
[URL]http://i46.tinypic.com/2i0rqiv.jpg[/URL]
łaa,świetnie ! :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Marta_Ares']
super na Bono wygląda ten Lupin!!:loveu: :loveu:[/QUOTE]
[COLOR=Blue]dzięki;)
jeszcze trzeba zdobyć rogz 4omm i [B]ODWYK!![/B]


Marta bardzo fajna ta smyczka;)
a jest miękka?
nie ok nieważne my mamy skórzaną na okrągło szytą i to starczy!:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]dzięki;)
jeszcze trzeba zdobyć rogz 4omm i [B]ODWYK!![/B]


Marta bardzo fajna ta smyczka;)
a jest miękka?
nie ok nieważne my mamy skórzaną na okrągło szytą i to starczy!:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

haha ja sobie ciągle o odwyku mówię, ale coś mi nie wychodzi to....:-(

jutro przyjdą 3 obroże od Taks..... - ale przecież trzeba było pomoc powodzianom:shake:

na razie jest dosyć sztywna ta smycz, ale pewnie to kwestia wyrobienia, mam podobną tylko plecionkę ze sznurków nie z taśmy i jestem bardzo z niej zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ee, to może my nie o tym samym? :evil_lol:

[URL]http://img337.imageshack.us/img337/7131/dsc0470z.jpg[/URL] na gryfoniku jak się przyjrzeć to widać zatrzask, do tego krój inny niż nawet zapinane u góry rogzowe, i odblask tyko na jednym pasku- dla mnie to rogz na 99% nie jest ;)

edit: jeszcze widać kółko do smyczy z taką jakby rączka[/QUOTE]

o tym samym
No przecież widziałam z bliska szele
Zatrzasku nie widać zna zdjęciu bo się przekręcił za psa, duże koło przy smyczy to był ID a raczej taki brelok, odblasku nie widać na reszcie pasków a był.
Na zdjęciu praktycznie nic nie widać, te szelki być może na rogza na wyglądają ale nim były, na 100%

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Orientujecie się może ile kosztuje dostawa ze sklepu światzoo?[/QUOTE]

Justa zerknelam i

"Posiadamy własnych kurierów, którzy dla wygody Klientów na terenie Warszawy dowiozą zamówienie w promocyjnej cenie 6zł. W celu skorzystania z tego rodzaju dostawy należy wybrać jako środek transportu: "Kurier - Warszawa"." Bo chyba ta opcja Ciebe interesuje?:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BullWest']Zrobiłam to. Buu właśnie zamówiłam na P-M komplet Floral. Jak przyjdzie to wstawię fotkę całej kolekcji, trochę nam tego ostatnio przybyło...[/QUOTE]
Nałogowiec! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']o tym samym
No przecież widziałam z bliska szele
Zatrzasku nie widać zna zdjęciu bo się przekręcił za psa, duże koło przy smyczy to był ID a raczej taki brelok, odblasku nie widać na reszcie pasków a był.
Na zdjęciu praktycznie nic nie widać, te szelki być może na rogza na wyglądają ale nim były, na 100%[/QUOTE]

Niemożliwe, to na 100% nie jest rogz
[url]http://img709.imageshack.us/img709/7131/dsc0470z.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja już tutaj nie zaglądam ;) Muszę zacząć się leczyć z tych obroży ;) mój się śmieje i mówi, że jestem nienormalna ;) dzisiaj znalazłam jeszcze jednego ROGZ-a, o którym całkowicie zapomniałam a jest to VIVA ROGZ ;)
Do do dwóch obroży i smyczy ED zamówiłam mojej Laleczce jeszcze 2 obroże ROGZ-a ;) Sport Red i Choc Femine ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Justa zerknelam i

"Posiadamy własnych kurierów, którzy dla wygody Klientów na terenie Warszawy dowiozą zamówienie w promocyjnej cenie 6zł. W celu skorzystania z tego rodzaju dostawy należy wybrać jako środek transportu: "Kurier - Warszawa"." Bo chyba ta opcja Ciebe interesuje?:p[/QUOTE]

Ojejku dziękuję, bo nie mogłam tego znaleźć - tam na początku było coś o tym, że sobie można pocztą polską zamówić albo kurierem bla bla bla..
Tylko 6zł.. Kurcze, to chyba się skuszę w końcu na tą skórę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Ojejku dziękuję, bo nie mogłam tego znaleźć - tam na początku było coś o tym, że sobie można pocztą polską zamówić albo kurierem bla bla bla..
Tylko 6zł.. Kurcze, to chyba się skuszę w końcu na tą skórę ;)[/QUOTE]
a ja tam nie widzę takiej na Galinę :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Ja już tutaj nie zaglądam ;) Muszę zacząć się leczyć z tych obroży ;) mój się śmieje i mówi, że jestem nienormalna ;) dzisiaj znalazłam jeszcze jednego ROGZ-a, o którym całkowicie zapomniałam a jest to VIVA ROGZ ;)
Do do dwóch obroży i smyczy ED zamówiłam mojej Laleczce jeszcze 2 obroże ROGZ-a ;) Sport Red i Choc Femine ;)[/QUOTE]

Z ciekawości ile zapłaciłaś??:diabloti:


Ja tu Was wiernie podczytuje, ale na razie moje zbiory są bardzo ubogie, niestety ostatnio psie wydatki się zwiększyły dość znacznie :lol:

Chociaż czasem też bym chciała mieć 15 obroży na psa jak niektóre z Was, jakiś nałóg by się przydał.:diabloti:

Teraz czekam na 3 obróżki od Taks + szelki i + dwie smycze więc zbliżam się ku dobremu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

taką oto
[URL="http://www.swiatzoo.pl/pl/art/12163/FERPLAST-ARENA-C-20/43---OBROZA-SKORZANA-CZARNA"]http://www.swiatzoo.pl/pl/art/12163/FERPLAST-ARENA-C-20/43---OBROZA-SKORZANA-CZARNA[/URL]

tylko nie wiem czy te 43cm to max czy min.. :roll:
Ewa od Gassiry ma taką i bardzo sobie chwali!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']taką oto
[URL]http://www.swiatzoo.pl/pl/art/12163/FERPLAST-ARENA-C-20/43---OBROZA-SKORZANA-CZARNA[/URL]

tylko nie wiem czy te 43cm to max czy min.. :roll:
Ewa od Gassiry ma taką i bardzo sobie chwali![/QUOTE]

a chwali, chwali!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonik2626']
Chociaż czasem też bym chciała mieć 15 obroży na psa jak niektóre z Was, jakiś nałóg by się przydał.:diabloti:[/QUOTE]
Tylko 15? :diabloti: U mnie już leży 20-pare :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...