Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 10.08.2017 o 00:36, klaudiaZak napisał:

Jakiej firmy polecacie smycz, która będzie wygodna i nie będzie się szybko mechaciła?? 

my dużo wędrujemy. Smyczy mamy sporo. Nasza ulubiona, mega wygodna z amortyzatorem to ta: https://tiptop24.pl/pl/p/Smycz-dla-psa-z-amortyzatorem-Dogi/47
z tej firmy mamy jeszcze te zwykła, najtańszą (chyba active) też fajna po 4 latach nic sie z nią nie dzieje, a lubię ją bo ma dobrze widoczne odblaski :) 
jeśli lubicie kolorowe to fajne mają Furkidz :) tylko niestety po kilku praniach kolor mocno traci na intensywności.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O nie, dziewczyny, ja poległam. Przejrzałam zagraniczny asortyment takich dość premium firm dla psiaków i już nic innego mi nie podchodzi ;) polecam się rozejrzeć, nawet jeden komplet porządny skórzany chyba przyjemniejszy od tysiąca "tasiemek". w polsce też mamy fajne, coraz więcej designerkich firm powstaje, jest na czym oko zawiesić 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, alexmultipass napisał:

O nie, dziewczyny, ja poległam. Przejrzałam zagraniczny asortyment takich dość premium firm dla psiaków i już nic innego mi nie podchodzi ;) polecam się rozejrzeć, nawet jeden komplet porządny skórzany chyba przyjemniejszy od tysiąca "tasiemek". w polsce też mamy fajne, coraz więcej designerkich firm powstaje, jest na czym oko zawiesić 

Nawet i w polsce idzie dostać fajne rzeczy, jednak ja skóry nie lubię. Ani w samochodzie, ani w domu, ani na sobie ani na psie także ja zostaję wierna tasiemkom. tym bardziej, że ja lubię kupować nowe, a tasiemki tańsze :D

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Patikujek napisał:

Nawet i w polsce idzie dostać fajne rzeczy, jednak ja skóry nie lubię. Ani w samochodzie, ani w domu, ani na sobie ani na psie także ja zostaję wierna tasiemkom. tym bardziej, że ja lubię kupować nowe, a tasiemki tańsze :D

no tak, sama przyjemność kupowania czegoś dla pupila to uzależniające uczucie xd

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, alexmultipass napisał:

O nie, dziewczyny, ja poległam. Przejrzałam zagraniczny asortyment takich dość premium firm dla psiaków i już nic innego mi nie podchodzi ;) polecam się rozejrzeć, nawet jeden komplet porządny skórzany chyba przyjemniejszy od tysiąca "tasiemek". w polsce też mamy fajne, coraz więcej designerkich firm powstaje, jest na czym oko zawiesić 

Zależy co dla kogo :D Mi się podobają skórzane, ale nie do moich psów :P 

Bardzo lubię kupować rzeczy dla psów. Zaczęło się jakoś 5 lat temu i ciągnie nadal xD I to wszystko wina dogomanii ahahah 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...