Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

2 godziny temu, emka-tysia napisał:

Hej,

mam pytanko do osób, które zamawiały coś z DogStyle. Zawsze tak długo czeka się na realizację zamówienia (minęły już 3 tygodnie)? Czy po prostu trafiłam na "gorący" okres?

Jeszcze z tydzień czy dwa możesz poczekać niestety ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, emka-tysia napisał:

Hej,

mam pytanko do osób, które zamawiały coś z DogStyle. Zawsze tak długo czeka się na realizację zamówienia (minęły już 3 tygodnie)? Czy po prostu trafiłam na "gorący" okres?

Na allegro jest info o urlopie sprzedającego. Ale długie oczekiwanie u dogstyle to standard. Najpierw kilka tygodni czekania na odpisanie na wiadomość na fb, potem kolejne oczekiwanie na realizację zamówienia i wysyłkę. Szybciej było, jak zamawiałam z aukcji allegro gotowca (ok. 2,5 tygodnia). Kiedy chodzi o spersonalizowane akcesoria, to w ogóle ciężko się dogadać w sprawie szczegółów, a co dopiero mówić o samej realizacji i wysyłce.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś może mi podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę przy kupnie obroży dla szczeniaka? Bo o ile wiem, jaką chcę smycz, to kompletnie nie mam pojęcia, na jakie obroże patrzeć - chodzi mi o sposób zapięcia, szerokość, materiał?

I czy jeżeli będę chciała uczyć psa pracy w szelkach to lepiej, żeby od razu zacząć ćwiczyć z takim typem szelek, w jakim będzie pracował, czy to bez znaczenia zupełnie?

Trochę śmieszne te pytania, ale jak się tylko nad czymś zacznę zastanawiać, to zaraz mam wątpliwości. :F

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Cerro napisał:

Ktoś może mi podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę przy kupnie obroży dla szczeniaka?

Myślę, że najlepsza będzie obroża na plastikowy zatrzask (płynna regulacja długości), z miękkim podszyciem (np.neopren albo gąbczasta siateczka)

Z tymi szelkami różne opinie słyszałam, wg. mnie nie ma co przesadzać- z moich obserwacji wynika, że większość psów ma to w nosie, w czym pracuje (np.tropienie). Oby tylko szelki były wygodne, nie krępowały ruchów, dobrze dobrane rozmiarowo

Link to comment
Share on other sites

O 29.03.2016o16:07, emka-tysia napisał:

Hej,

mam pytanko do osób, które zamawiały coś z DogStyle. Zawsze tak długo czeka się na realizację zamówienia (minęły już 3 tygodnie)? Czy po prostu trafiłam na "gorący" okres?

Ja czekałam dwa miesiące :D i na dodatek przysłali szelki z innym wzorkiem :P.

Link to comment
Share on other sites

Jak to się dzieje, że wszyscy kupują jakieś fajne rzeczy w TKMaxx, a ja nie mogę. Jak już zjadę z wycieczką do miasta to same szmaty i badziew, albo rzeczy na mikropieski. A nie, przepraszam, lawendowe woreczki na kupy kupiłam... :-(

 

Żeby nie było, że nie na temat. Zamówiłam bawełnianą smycz z amiplay. A poza tym wciąż przeżywam przeza*ebistość obroży z Superdoga - najlepsze z wszystkich jakie mamy.

Link to comment
Share on other sites

O 10.01.2016o19:29, a_niusia napisał:

ja mam obroze w jednorozce i jest super, bo jest w jednorozce^^

jesli jednak komus nie zalezy na konkretnym wzorze to lepiej kupic superdoga - to tez obroza z takiej sztywnej, latwo spieralnej tkaniny, a duzo lepiej zrobiona. ale jednorozcow nie maja:)

18f2wx.jpg

O, znalazłam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...