Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

8 godzin temu, Agathee napisał:

Kupiłam julki pasowe rozmiar 1, chciałam przymierzyć na chwilę na dworze, zobaczyć jak leżą, z myślą o ewentualnym odesłaniu

2 minuty później mój pies położył się w bagnie

Także chyba zostają, choć są minimalnie za duże, a 0 były za małe :)

20160324_131227.jpg

Według mnie fajnie leżą  :) 

Link to comment
Share on other sites

O 23.03.2016o20:08, nadira napisał:

Dzięki :) Podobają mi się te z Trixie i nawet z zatrzaskami chyba nie ma aż takiej tragedii, bo nie dotykają bezpośrednio psa. Musiałabym je pomacać i "na żywo" ocenić. Nie podoba mi się w nich taśma nośna na barkach (i to wąska, bo 2cm). W innych tego typu szelkach taśma kończy się na karku a barki opierają się na szerokim paśmie materiału, a tu w sumie cały ciężar będzie na tych 2cm taśmy :/

TipTop też bardzo mi się podobają, znajoma ma i wydają się solidne i wygodne, ale ta cena...

Sali okazały się troszkę inne niż je sobie wyobrażałam- mam wrażenie, że jakieś takie szmatkowate, na dodatek odblaski są inne, niż na zdjęciu i nie ma półkółka do przypięcia smyczy z przodu, a na tym mi też zależało. No i "ramki" do regulacji są dość nisko, mam wrażenie, że będą psa gniotły :(  I jeszcze beznadziejnie się układają, kiedy pies nie ciągnie- na karku robi się wygięcie ( w Twoich ZeroDc chyba też tak się dzieje z tego, co kojarzę?) Mam w planie odesłać je i poprosić o przysłanie dokładnie takich, jak na fotkach, a jak nie to całkiem zrezygnuję

Zatrzaski umieszczone na dole nie pasują mi przede wszystkim przez to, że jest duże prawdopodobieństwo, że przy biegu pies będzie w nie uderzał łokciami.

Ciekawa jestem jak sprzedawca Sali zareaguje - jak odbiegają od tego, co przedstawia zdjęcie, to mocno nie halo.

Tak, w naszych ZeroDC jak psiak podnosi głowę, to robi się zgięcie na karku. Już teraz używamy ich tylko do biegania, bo to tego sprawdzają się super, a na zwykłe spacery mamy odpowiedniejsze szelki. ;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, bo mega okazja jest!
 

"

Cześć!
Zapraszamy do naszego sklepu na http://wildwoof.pl/ na wyprzedaż zimowej kolekcji!
Wszystkie modele obroży i smyczy z taśmy -50%

Wysyłka powyżej 59 zł jest darmowa! 
Wyprzedaż trwać będzie do wyczerpania zapasów.
Wszystkie zamówienia pakujemy i wysyłamy po świętach we wtorek 29 marca.

"

 

Nie muszę mówić, że będziemy już mieć po dwie obróżki w kolekcji WW? :P

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Angi napisał:

widzialam, moich kolorow juz nie ma wiec dziekuje ababa

Ja właśnie myślałam, że cudnie, kliknęłam fiolet +róż, ale teraz dostałam maila, że się system zawiesił, i że nie ma, i że mam sobie wybrać inksze kolory :( więc ruda będzie miała fiolet z pomarańczem :(

35 minut temu, Monieq napisał:

Pepper-oni, właśnie sprawdzałam u nich na fb, jest tylko szerokość 2,5 cm i różnica tylko w długości obroży.

 

edit: też zamówiłam 2 obroże xD

nenya - dzięki za cynk!

A proszę, trzeba się wspierać w zakupoholizmie!

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, nenya napisał:

Ja właśnie myślałam, że cudnie, kliknęłam fiolet +róż, ale teraz dostałam maila, że się system zawiesił, i że nie ma, i że mam sobie wybrać inksze kolory :( więc ruda będzie miała fiolet z pomarańczem :(

Mam to samo, chciałam niebieski z limonką, a będzie chyba niebieski z granatem -_-

Link to comment
Share on other sites

 

11 godzin temu, Pepper-oni napisał:

Ja chciałam fiolet z pomarańczem ale nie było już :(. Świetne połączenie kolorów.

O a ja do tego pomarańczu nie do końca jestem przekonana, bo na rudej będzie, ale jej dobrze w fioletach :)

11 godzin temu, .Agata. napisał:

Ee bez sensu - my też się przez błąd serwera nie załapaliśmy na turkus+limonka i na chwilę obecną tylko róż-bordo mogą zaproponować, sorry Muffinku w różu paradował nie będziesz :(

Ja turkus + limonkę mam od kogoś stąd - sprzedawał w wątku :) Szkoda z tym serwerem, bo narobiłam sobie smaka na coś innego ;(

10 godzin temu, Monieq napisał:

Mam to samo, chciałam niebieski z limonką, a będzie chyba niebieski z granatem -_-

Zostały właśnie same smutne kolory :(

Link to comment
Share on other sites

O nie :c od jakiegoś czasu chodziła za mną fiolet&pomarańcz, ale stwierdziłam, że a to nie wiem czy będzie pasował, czy okucia nie za ciężkie i trochę droga to wzięłam sobie na pocieszenie furkidza. I co? I teraz taka promocja. Może kiedyś z nowej kolekcji coś sobie wezmę :D już mi się spodobał granat&bordo, które wrzucali na fb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...