Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

El perro nadal nie obfocone, ale w tym czasie doszły mi rogzy dla Tofika- obroża i smycz miekkie lekkie, do tego szelki z wycofanego wzoru, na które polowałam kilka lat :P Zamówiłam je ze świadomością ze będę musiała przerobić górny pasek, bo w Mkach jest strasznie długi co nie wygląda dobrze na małych psach. Zdjęcia porównujące przed przerobieniem i po

Dodam, że za komplet obroża + smycz zapłaciłam 27zł - polecam przejrzeć krakveta :D

obroza_zps52pb2w5s.jpg

gora_zps12eag1bn.jpg

bok_zps6rxla4rn.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, .Agata. napisał:

To masz już ułatwiony wybór - lupine w Polsce nie zamówisz :P

Nigdzie? " produkty marki Lupine będzie można kupić TYLKO u autoryzowanych partnerów. "

Nie szukałam, nie pytałam ale może ktoś pytał Lupine jak to jest teraz?

Vailet super komplet! Ale tam komplet, smycz genialna!! Uwielbiam ta serie, kazdy kolor mi sie strasznie podoba.
 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Pepper-oni napisał:

Tymczasem po świątecznych porządkach z lekka się zdziwiłam ile się tego wszystkiego nazbierało. Psy docelowo miały być dwa, ale zostanie jednak jeden.

39ff117f362a5ef7med.jpg

Nonono...jak na półce w sklepie ;) masz wszystkie lupinkowe wzory???

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, .Agata. napisał:

To masz już ułatwiony wybór - lupine w Polsce nie zamówisz :P

Muszą gdzieś być. Parę dni temu poszukując czegoś zupełnie innego natrafiłam na niezły wybór lupinków w sklepie stacjonarnym (Zookarmy).

Pepper - oni, super zbiór. Żałuję że nie robią obroży z szerszych taśm.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tilia napisał:

Muszą gdzieś być. Parę dni temu poszukując czegoś zupełnie innego natrafiłam na niezły wybór lupinków w sklepie stacjonarnym (Zookarmy).

szkoda, że nie pamiętasz jaka to strona ;) ja przetrzepałam internety i oprócz jakichś pojedynczych starych obroży nic nie znalazłam, osobiście na serię basic skusiłabym się bez zastanawiania - głównie szukam smyczy, lupinowe pod względem wygody, długości i szerokości są idealne pod obydwa moje psy :) 

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś mi podpowie: Szukam szelek Y pasujący do tej rudziny. Szelki mają być głównie do jazdy pociągami i chodzenia po mieście. Wcześniej miałam hurtty i byłam bardzo zadowolona ale po dwóch latach przestały wyglądać "wyjściowo". Dopuszczam albo 2 hurttę (na kolor) albo coś innego byle było wytrzymałe na szarpnięcia i niespodziewane wypadki.

1236863_854694067890986_5003070390431340

Link to comment
Share on other sites

Myslalem nad szmaragdowa pianka neoprenowa. 

Ew jakies minky. Nigdy nie mialem obrozy z tym podszyciem. Nie wiem czy minky sie  "mechaci" w czasie czyszczenia, a przy moim brudasie czesto musze czyscic obroze. Albo czy latem nie grzeje psa za mocno... 

Co byscie wybrali? Pianka czy minky?

*Softshell juz mam, a siateczki nie chce :D*

Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, XdamianX napisał:

Myslalem nad szmaragdowa pianka neoprenowa. 

Ew jakies minky. Nigdy nie mialem obrozy z tym podszyciem. Nie wiem czy minky sie  "mechaci" w czasie czyszczenia, a przy moim brudasie czesto musze czyscic obroze. Albo czy latem nie grzeje psa za mocno... 

Co byscie wybrali? Pianka czy minky?

*Softshell juz mam, a siateczki nie chce :D*

Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu.

Ja mam polarek minky, wprawdzie od niedawna i jeszcze nie prany, ale nie wygląda na coś ,co się zacznie mechacić, raczej na coś, co z czasem się wygładzi (tak ja na stronie piszą). A co do wzorku to mnie urzekł ostatni, przynajmniej dla shih tzu ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...