Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Kupiłam psu kolejne szelki i zastanawiam się, po cholerę? Mam nadzieję, że nie będą pasowały i odeślę z czystym sumieniem :D Albo okażą się beznadziejne albo cokolwiek...buty jakieś by mi się na wiosnę przydały, ale szkoda mi kasy :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 minut temu, nadira napisał:

Kupiłam psu kolejne szelki i zastanawiam się, po cholerę? Mam nadzieję, że nie będą pasowały i odeślę z czystym sumieniem :D Albo okażą się beznadziejne albo cokolwiek...buty jakieś by mi się na wiosnę przydały, ale szkoda mi kasy :D

Jakie? Ja walcze sama ze soba ahahaa

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, nadira napisał:

Kupiłam psu kolejne szelki i zastanawiam się, po cholerę? Mam nadzieję, że nie będą pasowały i odeślę z czystym sumieniem :D Albo okażą się beznadziejne albo cokolwiek...buty jakieś by mi się na wiosnę przydały, ale szkoda mi kasy :D

Będą dobre :D

 

Jakie?

Link to comment
Share on other sites

A my w międzyczasie wzbogaciliśmy się o staffikową obroże (tasma ze staffikowymi haftami), 2 ezy dogi (jednego xl mogę odsprzedać :p ), sledy i czekamy na 2 skórzane obroże od Passion z czego jedna do testów której jeszcze nie mają w ofercie :) Stanowczo za dużo nam się tego uzbierało wszystkiego. 

 

 

Oczojebne huntery świetne!

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, nadira napisał:

Jakie? Niepotrzebne :D

Sali. Mam nadzieję, że na wystawie w Spodku nie będzie nic ciekawego :(  mam nadzieję, że nie będzie gumowanych smyczy ani fajnych skórzanych smyczy :D

Tez mam nadzieje, ze z okazji ze to CAC to nie bedzie nic fajnego ahaha. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, nadira napisał:

Boze, dogo mi sie psuje :P

Potrzebuje pomocy. Zdecydowalam sie na te hurtty, jednak mam problem z rozmiarem. Wychodzi na to, ze brakuje rozmiaru 50, zdecydowanie. Ale do rzeczy.

Jaki mam brac rozmiar? Mysle o tych starych Y. Suczo drobniutkie, ( pomierzone ze hoho ahah) wedlug tabelki 55 jest za duze w barach, jednakze w 45 obwod za maly o 2cm xD Co ewentualnie brac? W nowych hurttach podobnie troche :P ale te Coma dostanie za jakis czas.

-Angi

Link to comment
Share on other sites

hej zwracam się do was z prośbą o pomoc. Mianowicie szukam szelek hurtta Y, na teraz. tylko problem tkwi w kolorze, chcę a właściwie moja rodzina wyraża zgodę na kupno, ale tylko pod warunkiem, że będą one z edycji limitowanej kolor turkus z różowym podszyciem takie jak na zdjęciu. czy dostanę je gdzieś jeszcze? przeglądam różne strony ale na razie znalazłam je tylko na jakiejś japońskiej? stronie co niezbyt mi odpowiada... ewentualnie gdyby miał ktoś takowe na sprzedaż to bardzo chętnie przyjmę :)

hurta%2Blimitki.jpg

fotka pożyczona od heart chakra

Link to comment
Share on other sites

http://www.luxus4dogs.com/unterwegs/geschirre/hurtta-y-geschirr-himbeer-farn-grau/0-0-0-5587-0.htm?produkt=33641&cat=21&subcat=76 to są chyba inne niż te co wstawiałam? czy one inaczej na zdjęciu wyglądają? kurcze według mnie te ze strony są bardziej zielone niż turkusowe :( a innych nie ma :( bardzo dziękuję za link ale chyba szukam dalej... 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Kocurkotka napisał:

hej mam pytanko do osób korzystających z szelek Puupia?

Myślę żeby je kupić na "początek" dla szczeniaka
czy to najlepszy wybór szelek ? słyszałam że są  wygodniejsze i najbezpieczniejsze

ale chyba są 2 rodzaje ?
http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/ac30-2.jpg.551ea38a3eb490558ded66deb7154f78.jpg
http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/paha-ah305-2.jpg.80fe95e890c26d01e3ebd72c71d006f5.jpg

Co prawda akurat tej firmy nie miałam szelek, ale mam szelki tego pierwszego typu. Czy są takie wygodne? Nie wiem, Xen je nie za bardzo lubi. My mamy wersję z zooplusa. Rozkładanie ciężaru zależy od tego gdzie jest umiejscowione kółko do zaczepienia smyczy. Gdy jest na samym końcu, działają tak jak guardy, jak pies się ciągnie, to obciążenie leci na cały przód. Natomiast gdy to kółko jest pośrodku, to już za fajnie nie jest. My mamy akurat na środku i może tez przez to Xen ich nie lubi.. Za pierwszym lepszym pociągnięciem szelki się mega ściągają, można by rzec, że w pewnym momentach podnoszą psa.. Więc, nie za fajnie. Ten drugi krój to takie jakby step-iny, tyle, że zamiast taśmy są wysłane siateczką. Xen miała szelki jak była szczeniakiem, właśnie step-iny i w sumie, są to szelki które Xen lubi najbardziej. Z pewnością te wysłane siateczką będą lepiej rozkładać ciężar niż step-iny. Na twoim miejscu 2 krój. 

Tyle ode mnie. I tak nikt tego nie przeczyta. ;> 

Link to comment
Share on other sites

O 12.03.2016o13:06, Agathee napisał:

Czy tylko mi Prodog totalnie nie odpisuje na wiadomości?

Pokazuje neonowe Hunterki, są na maxa oczojebne, ale o to właśnie mi chodziło 

DSC_0034.JPG

Szkoda tylko, że minimalnie za duże i boję się, że mogą się zsuwać

Jaki rozmiar na jaki obwód szyi? :) 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Marta_Ares napisał:

Jaki rozmiar na jaki obwód szyi? :) 

Rozmiar 45/10, na 40cm w obwodzie

Byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że zacisk przedłuża ta skórzana wstawka, więc obroża ma tak na prawdę 50cm, choć regulacja jest do 45

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Agathee napisał:

Rozmiar 45/10, na 40cm w obwodzie

Byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że zacisk przedłuża ta skórzana wstawka, więc obroża ma tak na prawdę 50cm, choć regulacja jest do 45

dziękuje, to na obwód  44/45cm lepiej chyba jednak wziąć 50

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Marta_Ares napisał:

dziękuje, to na obwód  44/45cm lepiej chyba jednak wziąć 50

Ja bym wzięła 45, ale ja wolę, jak część zaciskowa ma 5cm, nie więcej :)

Na fotce widać o co mi chodzi

Wyregulowany na max, ma jeszcze 5cm zacisku 

2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...