Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

6 minut temu, Niewyspana napisał:

Zależy, jakie to obroże :D
Jak z dużą regulacją, to może przerobić na szelki? Oryginalne będą :D

 

2 minuty temu, gops napisał:

Jak masz obroże z dużą regulacją to możesz z niej zrobić przód do norwegów :p reszta pasków może być bez tasiemki i podszycia aby pasowała kolorem. 

Niestety norwegów nie cierpię, a do innych szelek te obroże się nie nadają. No nic, albo je sprzedam, albo schowam do piwnicy i będą czekać...:D

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Niewyspana napisał:

To pokaż je chociaż, może coś komuś wpadnie jeszcze do głowy :D

Ciężko mi się z nimi rozstawać :P na razie są schowane w kartonie bo się przeprowadzam. Ale po przeprowadzce coś wystawie ;)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Dogha napisał:

Czy jakby temat zamówienia z luxus4dogs powrócił to byliby chętni? :) Nie ukrywam, że oferta skierowana przede wszystkim do Warszawiaków, ale jeśli komuś bardzo zależy to ew. mogę dalej wysłać.

a w tym miesiącu czy w przyszłym?

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Dogha napisał:

Czy jakby temat zamówienia z luxus4dogs powrócił to byliby chętni? :) Nie ukrywam, że oferta skierowana przede wszystkim do Warszawiaków, ale jeśli komuś bardzo zależy to ew. mogę dalej wysłać.

Może ja bym coś dla pudlowych zobaczyła i spokojnie, odebrałabym w Wawie ;)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Clavia napisał:

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/IMG_8635male.jpg.c02a37aed4c2558d88f9386cb2aeaf5c.jpg

A ja w końcu sama uszyłam młodej szele. Efekt całkiem niezły, kolorki do niej pasują, tak myślę :) Zobaczymy jak w praktyce będą się sprawować. Podszycie to czarny softshell.

Matko, wyszła na tym zdjęciu jak szczenior :D

Juliusy nadal w planach, czekam na przypływ niepotrzebnej gotówki.

 

Macie pomysł, jak pozbyć się niepotrzebnych obroży? Chodzi mi o to, że właściwie nie używam obroży, bo tą damę wszystko wyciera i ma łysy placek na szyi. No ale te obroże są takie ŁADNE :( i szkoda mi sprzedać :P potrzebuję dobrej wymówki dla mojego sumienia :))

Wiem, że to wredne, ale to jedyne co mi wpadło do głowy :D Skoro nie chcesz sprzedawać, to oddaj może do schronu? :P 

Link to comment
Share on other sites

Raczej teraz, ale po prostu chciałybyśmy dozbierać do wysyłki za 6 euro, brakuje jeszcze 37 euro ;) Więc w sumie jednych szelek Hurtty i jakiejś pierdoły. Jak będzie to tylko jakaś pierdoła to już nie będzie problemu.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, lucky23 napisał:

Wiem, że to wredne, ale to jedyne co mi wpadło do głowy :D Skoro nie chcesz sprzedawać, to oddaj może do schronu? :P 

Tak serio to nie oddam. Nie te ;) Ale spokojnie, te "gorsze" obroże już oddałam ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Clavia napisał:

 

A ja w końcu sama uszyłam młodej szele. Efekt całkiem niezły, kolorki do niej pasują, tak myślę :) Zobaczymy jak w praktyce będą się sprawować. Podszycie to czarny softshell.

Matko, wyszła na tym zdjęciu jak szczenior :D

Pię-knie!:) Zanim przeczytałam, po samym zdjęciu pomyślałam, że to OMP. Super jej pasują

Co do norwegów - ja też nie mogłam się do takich szelek przekonać, ale z potrzeby (przy 25m lince guardy się trochę przekręcały, bo to już jednak ciężar) uszyłam, podszyłam pianką, dorobiłam obręcz żeby mi się nie wyślizgiwał, bo w zwykłych norwegach to kwestia jednego ruchu i teraz zakładam nawet na zwykłe spacery, tak się nam ich fajnie używa:)

Link to comment
Share on other sites

O 8.03.2016o21:18, Dogha napisał:

Raczej teraz, ale po prostu chciałybyśmy dozbierać do wysyłki za 6 euro, brakuje jeszcze 37 euro ;) Więc w sumie jednych szelek Hurtty i jakiejś pierdoły. Jak będzie to tylko jakaś pierdoła to już nie będzie problemu.

W przyszłym miesiącu bym była bardzo chętna, w tym trochę kiepsko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...