Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

O 12.02.2016o20:11, a_niusia napisał:

dobra, kupilam jeden zestaw, jak mi sie spodoba to kupie jeszcze dwa:)

wybralam shine in mint 3,5 cm z rozowym karabinczykiem:))))

 

Ooo Shine In Mint jest piękny, dobrze, że u nas już śniegu nie ma, bo nie mam pretekstu do kupienia takiego typowo zimowego zestawu ;)

Koniecznie wstaw zdjęcia, jak się na Twoim psiaku prezentuje ;)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Mary&Shena napisał:

Ooo Shine In Mint jest piękny, dobrze, że u nas już śniegu nie ma, bo nie mam pretekstu do kupienia takiego typowo zimowego zestawu ;)

Koniecznie wstaw zdjęcia, jak się na Twoim psiaku prezentuje ;)

dla mnie to ten zestaw w polaczeniu z rozowym karabinczykiem jest bardzo wiosenny:))

 

 

kurde, jednak po namysle...kupilam jeszcze LSD z zoltym karabinzykiem i splash z mietowym.

 

to okropne miec trzy pieski:)))))))

Link to comment
Share on other sites

LSD jest super :) Czekam na foty na gordonach. :)

Zastanawiam się, czy chcę samą obrożę z warsaw doga czy też smycz do tego. Korzystam z gumowanej smyczy juliusa, wcześniej miałam z furkidz z taśmą rurową, która jest strasznie śliska, więc mnie bardzo denerwuje. Jakie są te taśmy w warsaw dogu?

Link to comment
Share on other sites

O 15.02.2016o13:53, marta_gp napisał:

LSD jest super :) Czekam na foty na gordonach. :)

Zastanawiam się, czy chcę samą obrożę z warsaw doga czy też smycz do tego. Korzystam z gumowanej smyczy juliusa, wcześniej miałam z furkidz z taśmą rurową, która jest strasznie śliska, więc mnie bardzo denerwuje. Jakie są te taśmy w warsaw dogu?

Śliskie, ale mnie to akurat pasuje :) Dla mojego czarnego podpalanego wzięłam Shine in Apricot - pasuje idealnie :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ermilka1 napisał:

Śliskie, ale mnie to akurat pasuje :) Dla mojego czarnego podpalanego wzięłam Shine in Apricot - pasuje idealnie :)

dzięki :) Pytałam się też WarsawDoga. Z tego co się dowiedziałam to są śliskie, ale nie tak jak taśma rurowa. Chyba i tak się zdecyduję - kolorowe karabińczyki są super :D

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję pomocy w wyborze obroży dla tego Pana:

29ur1ih.jpg

Jaki kolor wg Was by do niego pasował? I jakie są fajne, nie za drogie obroże dla większych psów? Zawsze kupowałam małe i nie przejmowałam się wytrzymałością obroży, więc teraz pojawił się problem. Odpadają bawełniane :)

Teraz przyszedł mi do głowy Superdog, ale sama nie wiem :P

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Abietis napisał:

Potrzebuję pomocy w wyborze obroży dla tego Pana:

29ur1ih.jpg

Jaki kolor wg Was by do niego pasował? I jakie są fajne, nie za drogie obroże dla większych psów? Zawsze kupowałam małe i nie przejmowałam się wytrzymałością obroży, więc teraz pojawił się problem. Odpadają bawełniane :)

Teraz przyszedł mi do głowy Superdog, ale sama nie wiem :P

Fiolet? 

 

Nenya- jaka to szerokosc? :D

Cudne sa :D

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Abietis napisał:

Potrzebuję pomocy w wyborze obroży dla tego Pana:

29ur1ih.jpg

Jaki kolor wg Was by do niego pasował? I jakie są fajne, nie za drogie obroże dla większych psów? Zawsze kupowałam małe i nie przejmowałam się wytrzymałością obroży, więc teraz pojawił się problem. Odpadają bawełniane :)

Teraz przyszedł mi do głowy Superdog, ale sama nie wiem :P

Może Kudłaty Art ? Jest raczej tanio, w porównaniu z np. stacjonarnymi zoologami, gdzie za "zwykłą" obrożę dla dużego psa trzeba dać czasem więcej, a w Kudłatym można samemu sobie zaprojektować cudo ^^

 

4 godziny temu, nenya napisał:

A ja mimo niedawnej współpracy z White Fox, zakochałam się w kolejnych obrożach od nich :P No i w efekcie, oziki teraz się noszą na królewsko:

_MG_0028hc.jpghc.jpg

Wyraz twarzy Ru mnie rozbroił ;D "no ewentualnie może być..."

Nenya, ty cały czas masz jakieś nowe cuda, nie wiem, czy zazdrościć, czy się cieszyć, że mam długowłosego psiaka i mi taka obróżkomania nie grozi ;)

PS Obydwa oziki mają różnokolorowe tęczówki ? Teraz dobiero zauważyłam, że Balu ma :00

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Mary&Shena napisał:

Może Kudłaty Art ? Jest raczej tanio, w porównaniu z np. stacjonarnymi zoologami, gdzie za "zwykłą" obrożę dla dużego psa trzeba dać czasem więcej, a w Kudłatym można samemu sobie zaprojektować cudo ^^

 

Wyraz twarzy Ru mnie rozbroił ;D "no ewentualnie może być..."

Nenya, ty cały czas masz jakieś nowe cuda, nie wiem, czy zazdrościć, czy się cieszyć, że mam długowłosego psiaka i mi taka obróżkomania nie grozi ;)

PS Obydwa oziki mają różnokolorowe tęczówki ? Teraz dobiero zauważyłam, że Balu ma :00

Haha widzisz, że z długowłosymi też się da :D Oba maja, owszem :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...