Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

9 minut temu, Angi napisał:

Nie lubie cię juz, Ru jest w tym za pieknie! <3  Oddaj psa!<z gdzetami oczywiscie> (nowy podpis widzę :> )

Siriusli ją chcesz? :D W sumie może Miśka by ja do pionu postawiła... :P

 

BTW szelki zamówiłam tym razem ze Szwecji, i w sumie wyszły mnie jakieś 98 złotych (plus wysyłka dzielona z innymi wariatkami:P), doszły w tydzień!

Link to comment
Share on other sites

43 minut temu, marta_gp napisał:

=o
co to za szelki? Tam przypadkiem Hurtta jest napisane? :P Jak one się nazywają? Chciałabym zobaczyć inne kolory :)

Hurtta - limitka z wiosny/lata - dwa warianty kiwi/pink i orange/ocean :) http://www.eurodogdesigns.com/Hurtta-Padded-Y-Harness--Limited-Edition-Spring-2015_p_364.html

 

Ta druga dostępna w Polsce, ale mi nie do końca odpowiada :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Vailet napisał:

W ile dochodzą rzeczy z krakvetu? 

W środę wieczorem zamawiałam, w czwartek wysłali w piątek były. Może gdyby zamawiać rano, to by tego samego dnia wysłali.

 

Miałyście może takie szelki? Warte to coś, widać ten odblask? Potrzebuję dla małego  około 4 kg psa. Z tego typu szelek nie wychodzi.

5907563225541.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, .Agata. napisał:

Tym razem trafiłaś z rozmiarem? :D to 70tki tak?

Ja się przymierzam do tych nowych wiśniowych Y, bo synkowi jest ślicznie w różowym :P

70 poradziłam się koleżanki, co to ma oziki o takich samych wymiarach jak moje :)

 

3 godziny temu, Aleksandrossa napisał:

Ło matuchno, wygląda przegenialnie, kolor pasuje idealnie <3

 

 

Mi się marzą żółte hurtty dla Greyka jak dorośnie ale trochę nie na mój portfel :P

No żółte są niesamowite <3 wrzucam zdjęcia poniżej :)

1 godzinę temu, Kocurkotka napisał:

póki masz psa to to jest nie uleczalne :D ! pięęęęęknie :D!

No niestety :((

To jeszcze Wam podrzucę Bala w żółtym, piękny jest ten kolor <3

_MG_0013.jpg

_MG_0014.jpg

Link to comment
Share on other sites

po ciezkim tygodniu wchodze na fejsa, a tam barking news hahaha wrocily kolorowe karabinczyki do warsaw doga - od jakieos juz czasu czaje sie na taki zestawik (na poczatek jeden, docelowo 3) i chcialabym zapytac sie was, bo wiem, ze oni byli tu jakis czas temu popularni, czy te kolorowe karabinczki sie nie zdzieraja oraz czy jesli kupie mojemu psu obroze 3,5 cm na zatrzask, to nie bedzie dla mnie ten zatrzask szokujaco duzy? bo jak bedzie to wezme polzacisk.

 

zastanawiam sie tez nad kolorem. najchetniej wzielabym 3, bo mam 3 pieski, ale kurde...rozsadek nakazuje zaczac od jednego dla testu.

moj piesek jest czarny jakby ktos nie wiedzial, wiec mam serio dylemata:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, a_niusia napisał:

po ciezkim tygodniu wchodze na fejsa, a tam barking news hahaha wrocily kolorowe karabinczyki do warsaw doga - od jakieos juz czasu czaje sie na taki zestawik (na poczatek jeden, docelowo 3) i chcialabym zapytac sie was, bo wiem, ze oni byli tu jakis czas temu popularni, czy te kolorowe karabinczki sie nie zdzieraja oraz czy jesli kupie mojemu psu obroze 3,5 cm na zatrzask, to nie bedzie dla mnie ten zatrzask szokujaco duzy? bo jak bedzie to wezme polzacisk.

 

zastanawiam sie tez nad kolorem. najchetniej wzielabym 3, bo mam 3 pieski, ale kurde...rozsadek nakazuje zaczac od jednego dla testu.

moj piesek jest czarny jakby ktos nie wiedzial, wiec mam serio dylemata:)

U nas kolor się nie zdziera z karabińczyka, chociaż komplet mam dość krótko póki co, wiec nie wiem, jak to po dluzszym czasie wyglada.

Zatrzask 3,5 cm jest dość potężny...Tak wyglada na moim psie

zdjecie.jpg

Z kolei nie wiem jak z półzaciskami, bo chyba coś zmieniali, ale my mieliśmy jakiś czas temu i w ogole sie nie rozluźniał :/ 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...