Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A teraz i ja mam problem z wyborem obroży...A w zasadzie z dobraniem podszycia jak i taśmy bazowej do tej tasiemki Kudłatego: 5054448_orig.jpg

Waham się pomiędzy pianką (jaki kolor?) a polarem (szary?), albo nawet pomiędzy azteckim wzorkiem + polarem. W jakim połączeniu widzicie tę sucz? >> http://imgur.com/a/VeMH9

Ewentualnie wezmę różyczki z różowym polarem, ale ten wzór kusi, a nie wiem z czym go złożyć by wyglądał jakoś przywoicie i pasował ;) 

Z góry dziękuję za pomoc :D

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, marta1624 napisał:

Mary&Shena- różowa taśma bazowa i lazur pianka? 

No właśnie problem w tym, że lazurowej pianki nie mają :< Co do taśmy myślałam właśnie nad różową, ale nie wiem czy bardziej fuksja, malina czy delikatniejszy róż.

Jako podszycie chyba wezmę lazurowy polar, no albo inny kolor pianki, tylko jaki?? :/ Ewentualnie lazurowy softshell ale to już jest ewentualna ewentualność ;)

Link to comment
Share on other sites

Chcę kupić łosiom szelki tip-top  ( https://www.tiptop24.pl/index.php?view=produkt&prod_id=10 ) i mam pytanie - czy ktoś się orientuje, czy ta rozmiarówka jest dokładnie taka jak opisana? Czy te maksymalne 56cm w klacie w rozmiarze S to naprawdę jest 56 cm czy mniej? Bo moje mają ok. 53 w klatce, młody jeszcze kapkę urośnie i nie chciałabym kupić za małych szelek.

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 9.02.2016o06:09, nadira napisał:

Jeeej, jakie one wszystkie ładne!!! Nawet szopy/ lemurki zaczęły mi się podobać, choć nigdy jakoś nie porywały...

Dzięki :) Mnie szopy też nie porywały, ale jakoś mi do Lucka spasowały :)

O 7.02.2016o17:48, Leokadia napisał:

Powiedz mi, łańcuszek u Kudłatego dalej ma takie wielkie kółko? Czy może coś się w tej kwestii zmieniło? Ciekawi mnie ogólnie jak to będzie wyglądać na drobniejszej szyi.

Łańcuszek dalej jest beznadziejny :/ Najlepszy łańcuszek ma DS, z kudłatego kółko jest duuuuuże, ogniwka dalej niespawane (niektóre odchylone minimalnie), gdyby moja suka była baaaaardzo zrywna to bym się bała. Z DS mamy łańcuszek super dobrany do psa, wszystko spawane, nie ma się co tam zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...