Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

7 minut temu, Pepper-oni napisał:

Dogha to ta malizna którą wklejałaś niedawno w różowym lupinku? Wow jaka już dorosła dama. I ślicznie jej w tej hurttowej obroży ;).

Haha, tak, dokładnie ona ;) Zupełnie nie wiem kiedy tak urosła. A Hurttę Dazzle bardzo polecamy! Brakuje mi tylko strasznie różowej...

Link to comment
Share on other sites

Dogha- fajnie będzie wyglądała w meksykańskim folklorze; super pasuje do różowej pianki a na wzorku jest sporo niebieskiego w sam raz do jej oczu :)

A abstrahując od Twoich propozycji, ja wzięłabym pawie oka :D albo pozłacane listki albo paisley ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Clavia napisał:

Ok, jestem chyba najbardziej pechowym człowiekiem, jeżeli chodzi o kupowanie szelek. Minęło pół roku a młoda nadal chodzi w styranych podróbach juliusa, nie mówiąc o tym ile razy byłam na poczcie odsyłając kolejne szelki. A to za małe, za duże, w końcu szyte na miarę, a znowu za małe. Kiedy już była nadzieja, że w końcu będę mieć odpowiednie szelki to okazało się, że nie ma tego podszycia co bym chciała, a na inne nie potrafię się zdecydować. A wcale nie jestem wybrednym człowiekiem :P

Także rozkładam ręcę i kupuję juliusy (z nadzieją, że w końcu będzie ok). Chcę dla mojej czekolady koloru żółtego tylko jest taka sprawa, że Zayra jest na granicy 2 rozmiarów (mini i 0), i proszę o poradę. W klacie ma obwód 60cm, "0" niby są od 58...

Waży 15,5kg, "0" teoretycznie są od 14 wg producenta

Wolałabym "0" bo mają fajniejszy ten pasek piersiowy, ale czy nie będą za duże?

Od razu mówię, że nie mam pojęcia jaki jest rozmiar moich podrób, one są jakoś tak pomiędzy mini i 0 ;)

 

 

Dla suczy 35cm w kłębie, ze średnią wagą 15kg obwodzie w klacie 64cm miałam "0" :) 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, nadira napisał:

Dogha- fajnie będzie wyglądała w meksykańskim folklorze; super pasuje do różowej pianki a na wzorku jest sporo niebieskiego w sam raz do jej oczu :)

A abstrahując od Twoich propozycji, ja wzięłabym pawie oka :D albo pozłacane listki albo paisley ;)

Skończy się na dwóch zaraz, haha :P Już prawie zdecydowałam się na różową mozaikę, ale właśnie, ten meksykański folklor... Baardzo mi się ta tkanina podoba od dawna.
Pozłacane listki i paisley jakoś zupełnie mi nie pasują, pawie oka bardziej, ale wolałabym coś mniej zielono-niebieskiego.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Dogha napisał:

Skończy się na dwóch zaraz, haha :P Już prawie zdecydowałam się na różową mozaikę, ale właśnie, ten meksykański folklor... Baardzo mi się ta tkanina podoba od dawna.
Pozłacane listki i paisley jakoś zupełnie mi nie pasują, pawie oka bardziej, ale wolałabym coś mniej zielono-niebieskiego.

Bierz obie, w czym problem :D

Link to comment
Share on other sites

O 26.01.2016o18:23, Vailet napisał:

Doszły mi dzisiaj rzeczy trixie,  smycz i obroza super,  ale szelki są dużo za duze :/ A to najmniejszy rozmiar. Troche smiesznie,  bo seria z polarem ma male rozmiary,  a szerokość 5-6cm, co wygląda śmiesznie na małym psie,  a fusion z neoprenem wąsko naszytym nie ma malych rozmoarow :p

 

901rw3.jpg

Zajebiste te szelki :p gdzie można je dostać ?:)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Vailet napisał:

Na allegro są za niecałe 25zl :p

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5920987436

11 godzin temu, razed_in_black napisał:

Danke!

6 godzin temu, Dogha napisał:

Uwaga, uwaga! Poszukuję inspiracji na obrożę dla tej Pani:
http://i291.photobucket.com/albums/ll295/zuzia_psiaki/Zrzut ekranu 2016-01-27 o 14.51.27.png

Chcę coś z Kudłatego (ze względu na haft i podszycie) no i w sumie jedyne co wiem to to, że podszyciem ma być różowa pianka :P
Może być materiał, może być tasiemka (ale 22mm, żeby zakrywała prawie całą taśmę). Podoba mi się np. różowa mozaika, azteckie wzorki, boho, z tkaninek kwiatuszki la petite, trójkąciki, kwiaty fioletowe, pozłacane drzewka i meksykański folklor. No i jestem w kropce, bo nie wiem co wybrać :P

Angi zaraz Cię zamorduję za to "wziąść" xD
 

Może takie cuś? 

4157485_orig.jpg5809693_orig.jpg

I do tego podszycie - 8fc3b34519ad3.png

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, lucky23 napisał:

5809693_orig.jpg

 

Ta tasiemka mnie osobiście oczarowała i wystawiła na poważną próbę moją silną wolę..:P Kocham róże, a jeszcze ten różowy kolor, no IDEALNA dla Blanki. Ale nie teraz, teraz nie da rady. Obym tylko wytrwała w moim postanowieniu...

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, letchku napisał:

Ta tasiemka mnie osobiście oczarowała i wystawiła na poważną próbę moją silną wolę..:P Kocham róże, a jeszcze ten różowy kolor, no IDEALNA dla Blanki. Ale nie teraz, teraz nie da rady. Obym tylko wytrwała w moim postanowieniu...

Mnie też oczarowała, i miałam zamówić szelki, ale mi nie pyknie, bo trochę szkoda mi 5 dyszek xd Na pieniądzach nie śpię niestety.. Chciałam uszyć sama szelki, smycz i obrożę, ale w polsce dostanę tylko polarek i tkaninkę ;-; A reszta na pethardware ;-; Ale cóż, kiedyś zrealizuję :D 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aleksa. napisał:

Zajebiste te szelki :p gdzie można je dostać ?:)

Dostaniesz je wszędzie w internetach :p (w zoologach tez czasami są)  to trixie fusion,  ja zamawialam z allegro,  te byly po 19,50,  więc smieszne pieniądze,  i moim zdaniem bardzo się opłaca :) 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, XdamianX napisał:

Ja mam mini dla mojego shiha 8kg, wiec dla psa 15 zdecydowanie 0.
Dzisiaj zostały wysłane do mnie szele i obroża z DS, znalazłem używane w niskiej cenie :D

Tak myślałam, że to Ty :D Nie znam innego chłopaka z manią obrożowo-szelkową :D mam nadzieję, że szybko dojdą :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...