Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Miał ktoś z was jakieś negatywne doświadczenia ze sklepem p1es.pl? Zamówiłam julki, smycz i 2 pary napisów. Szele i smycz ok, jednych napisów nie dostałam, drugie zamiast POLICJA przysłali POLICE, niby mało istotna pomyłka, ale mocno mnie to zirytowało....kurczę, niby czytałam, że od nich lepiej zamawiać niż ze sklepu juliusa, a tu takie jaja. Napisałam im maila, mam nadzieję, że szybko ogarną błąd....

Link to comment
Share on other sites

p1es.pl to bardzo dobry sklep. Aż dwa razy u nich zamawiałam :P Pomogli mi bardzo szybko z wybraniem rozmiaru szelek. I jak zamówiłam żółty aport to mi napisali, że żółtego nie ma i mam im odpisać czy biorę czerwony, czy żadnego. A właśnie wczoraj odebrałam zamówienie ze smyczą =) dorzucili pasek alpha spirit :D

Pomarańczowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Też dostaliśmy w gratisie alpha spirit :) Wszyscy chwalą sobie kontakt z nimi, więc wierzę, że to tylko zwykłe przeoczenie i wyślą nam te napisy. Z samych szelek i smyczy jestem bardzo zadowolona, smycz mogłaby mieć mniejszy karabinek, ale ostatecznie mogę jej używać dla większej suki.

 

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam kupiłam kupiłam ;D Ciesze się jak dziecko :p 

Podobała mi się jak tylko ją wrzucili na sklep a, że mam pretekst (urodziny psa) to nie mam wyrzutów sumienia z wydanej kasy ;D 

Na psie znajomego 

300_0_productGfx_ce58d9a01706dc4c7ca57b6

 

Zobaczymy czy tak samo będę zachwycona na żywo, niestety P.Marek dla mnie zbyt sztywne obroże ma.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

jak ladnie kawalerom :3

 

4 godziny temu, XdamianX napisał:

Zamówiłem dzisiaj w zoologicznym norweskie trixie Fusion. Potrzebuje tanich szelek do tyrania bo Juliusow to mi czasem szkoda :D

a ja tyram Hurtty limitki ;)

jak dalam tyle forsy na szelki to nie bd ich teraz specjalnie oszczedzac, kupilam je do noszenia, a nie do lezenia w szufladzie :P

Pewnie i tak dozyja sedziweo wieku psa, o ile nikt ich nie pogryzie do tego czasu

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ewa&Duffel napisał:

Super Jari wygląda w tej obroży :) ale zresztą na nim to wszystko świetnie wygląda ;)

Duffel w Shine in mint od Warsaw dog, zakochałam się w tym komplecie <3

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

 

Ale mu ładnie :D Aż się chce mieć jasnego psa dla takiego koloru ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...