Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Dzięki!!!

Trochę się boję tej małej szerokości. Potrzebuję jej do tropienia, a Drago czasem pociągnie na tyle mocno, że dosłownie za nim frunę (a lekka nie jestem :D ).  Linka pewnie się nie zerwie, ale czy te łączenia dadzą radę? Wg Ciebie wytrzyma?

 

Jeszcze jakbyś miała wątpliwości cyknełam zdjęcie po paru spacerach przy obecnej pogodzie :p

 

12431730_10205126526073637_865381080_n.j

 

12434470_10205126526113638_1808113793_n.

 

Jak widać MAŁO się brudzi :)

Link to comment
Share on other sites

Ślicznie wygląda :)

 

Blanka i Dafi w świątecznym prezencie: obróżkach Kudłatego Artu:) Jednak teraz, jak suczydła noszą już obroże, widzę że z rozmiarem wszystko ok i jest jeszcze zapas regulacji:)

 

 

 

Dzięki :). Twoim goldenkom też bardzo ładnie w tych obróżkach, od jakiegoś czasu właśnie te wzorki Kudłatego chodzą mi po głowie dla moich burków :D.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jakbyś miała wątpliwości cyknełam zdjęcie po paru spacerach przy obecnej pogodzie :P

 

12431730_10205126526073637_865381080_n.j

 

Jak widać MAŁO się brudzi :)

Haha rzeczywiście- sterylnie czysta :D

A tak serio to całkiem nieźle jak na takie traktowanie ;) Ja się zdecydowałam na Trixie ze wzgl. na szerokość- wszystkie smycze mamy 2,5cm i te 1,3cm raczej by mi nie pasowało :/ Pewnie będę żałowała, ale trudno. Się zobaczy, na razie czekam na przesyłkę

Link to comment
Share on other sites

o rety... 'zazdraszczam'! Moja molosina roboczo,na codzień, ma obrożę dla...źrebaków,czy cielaków...Wyjściowa jest inna,ale tez nie takie cudo.No,ale jak się ma szyjkę nad podgardlem -  w rozmiarze 75 cm,to...nawet p.kleszczowe trzeba  sztukować. :) Najlepsze jednak są szelki,bo...pasują!

Dobrego Roku dla wszystkich elegantów i ich opiekunów.Pozdrowienia,M.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ma ktoś może podszycie z Kudłatego, pianka neoprenowa kolor groszek? Bo na zdjęciu na www wygląda on dość żółto, ale wolałabym się przekonać jak wygląda na prawdę. :P Mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat? :)

 

ja mam groszkową piankę :) mam nią batmany podszyte i jest na tyle żółta, że pasuje do nich ^^

Link to comment
Share on other sites

Ja stałam przed wyborem- neopren groszkowy czy softshell mango, dopytałam sie kudlatego który bardziej wpada w żółty, i dostałam odpowiedz, ze mango, i jestem z niego bardzo zadowolona :) na początku byl bardzo soczysty, taki lekko wpadający w pomaranczowy, ale szybko stał sie najnormalniejszym żółtym :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...