Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Wymieniłam sobie kółeczko w kudłatej obroży i jest o niebo lepiej z takim małym jak w ds. Kurczę, ale teraz dwa razy się będę zastanawiać czy brać od nich jakieś niesprawdzone rzeczy, typu właśnie łańcuszek, który od nich brałam pierwszy raz i się aż tak nadziałam.... A planuję jeszcze norwegi i zastanawiam się nad zmianą firmy :(

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli masz obrożę na zatrzask i będziesz chciała pozbyć się kiedyś tego brzydkiego różu to ja chętnie odkupię :P

 

Niestety, u mnie estetycznie i praktycznie (włos aussie) sprawdzają się tylko półzaciski :(

 

Udało mi się upolować w TK Maxx, nawet nie wiecie jaka byłam szczęśliwa kiedy zobaczyłam, że ostały się dwie obroże i to jedna w rozmiarze Black :D Nie wiem czemu na zdjęciu wyszła na różową, w rzeczywistości jest fioletowa.
To moja druga obroża z tej firmy, uwielbiam je :)
A co do Claytona to uważam, że 5 cm to max, Staffiki jednak mają krótkie karki i taka 8 cm faktycznie będzie na jego całość, tak jak kołnierz ortopedyczny troszkę, ale faktycznie co kto lubi :)
IMG_1603_zpsne5nb75t.jpg
 

 

 

Wooow wygląda super :) Ale to tylko dla masywnych psów, podobają mi się, ale jakoś nie wyobrażam sobie w nich psa innego niż TTB :)

Link to comment
Share on other sites

 

Wooow wygląda super :) Ale to tylko dla masywnych psów, podobają mi się, ale jakoś nie wyobrażam sobie w nich psa innego niż TTB :)

TTB albo wręcz przeciwnie- jakiś czas temu na wystawie widziałam cziłkę w obroży z kolcami (prawdziwymi), wyglądało to nieziemsko :D

Link to comment
Share on other sites

TTB albo wręcz przeciwnie- jakiś czas temu na wystawie widziałam cziłkę w obroży z kolcami (prawdziwymi), wyglądało to nieziemsko :D

 

mi się ta Bellomania w ogóle nie podobała ale no właśnie... jednak na TTB mi się podoba xD czyli jednak fajna tylko do mojego szorstkiego psa nie pasuje ^^ 

Link to comment
Share on other sites

Zależy od taśmy. Ja mam kilka lupinów bardzo miękkich (seria basics, blossom, tail feathers i kilka sztywnych - wet paint, kwiatki),

No ja mam peace pup. Juz wiem, ze tasma taka jest.
Wyprana, wysycha nalozona na butle. Jezeli po tym nadal bedzie odstawac, to ja nie mam chyba co jej trzymac :/
Link to comment
Share on other sites

Dzięki!!!

Trochę się boję tej małej szerokości. Potrzebuję jej do tropienia, a Drago czasem pociągnie na tyle mocno, że dosłownie za nim frunę (a lekka nie jestem :D ).  Linka pewnie się nie zerwie, ale czy te łączenia dadzą radę? Wg Ciebie wytrzyma?

 

Ona jest nitowana :) Wiec jest mega mocna. Sama linka na bank nie trzaśnie, tropią na niej duże psy. Karabinek nie wiem. Wielkościowo mówię rogz L. Dla mnie to fajne bo te duże są za duże walą w psa etc. Ale zawsze można karabinek zmienić jak masz kogoś kto ma maszyne do nitowania czy jak to się tam nazywa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Letchku - a ja myślę, że fajna byłaby taka tasiemka na brązowej lub niebieskiej taśmie z różowym podszyciem :)

 

O nie, niebieska taśma odpada - młoda zdecydowanie za dużo ma niebieskich obroży:P

 

Ja bym wybrała pierwszy wariant :)

 

 

Dla kremowego jedynka :D

 

No to chyba nie mam innego wyboru!:P Chociaż kusi mnie to bardziej niestandardowe połączenie z jasnobrązowym podszyciem.

 

Angi, czwórka jest prześliczna:) 2 i 5 mało co widać.

 

W ogóle to zauważyłam, że gadżeciaki mają wreszcie stronę internetową, chociaż jeszcze sporo rzeczy tam zostało do udoskonalenia:P Ale zapowiada się bardzo fajnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...