Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Dotarły nasze lupiny ale oczywiście czegoś brak i coś jest nie takie jak miało być. Będę się z nimi teraz musiała jakoś dogadać :(. Ja mam i żółtą i turkusową eco, żółta nieco bardziej sztywna.

 

O ja mam też eco koral i turkus :) Poka! <3

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze uzywalam do tego furminatora. Zostawaly pojedyncze wloski, ale je sciagalam palcami.

Nie posiadam takiego, coś wymyślę bo mam grubą warstwe na filcu kudłów. 

 

 

 

 

Doszło nasze 5cm z kolcami skórzane, i szkoda że nie odkryłam krętlika wcześniej!

Idealne rozwiązanie gdy używa się flexi i ma psiego wariata, ani razy nie miałam przekręconej taśmy dzięki krętlikowi. 

Szerokość też jest ok, obroża nie jest tak sztywna jak poprzednia i przez to lepiej się układa.

Chyba zaryzykuje i kupię 8cm z zwężanym spodem .

Link to comment
Share on other sites

Strasznie ubolewam, że u średnich psów nie było tego intensywnego różu, bo jest prześliczny. Mam tę obrożę Bubblegum Pink i jednak nie podoba mi się ten kolor :/

 

 

Doszły moje smycze z Lupine, jestem z nich zadowolona, ale trochę żałuję, że zamiast żółtego wzięłam turkus. Proszę mi powiedzieć, że żołta smycz byłaby niepraktyczna :P

 

Teoretycznie był, obroża to 18mm, dla średniaków :).

 

Ej, weź tak nie mów, bo czaję się na żółte szelki hurtty! I próbuję sobie wmówić, że nie będą się aż tak syfić na psie z niskim podwoziem :c.

 

Dotarły nasze lupiny ale oczywiście czegoś brak i coś jest nie takie jak miało być. Będę się z nimi teraz musiała jakoś dogadać :(. Ja mam i żółtą i turkusową eco, żółta nieco bardziej sztywna.

 

Współczuję :/. Opowiadaj potem co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie był, obroża to 18mm, dla średniaków :).

 

Ej, weź tak nie mów, bo czaję się na żółte szelki hurtty! I próbuję sobie wmówić, że nie będą się aż tak syfić na psie z niskim podwoziem :c.

 

 

Współczuję :/. Opowiadaj potem co i jak.

 

No cośty! Ja tego nie widziałam, w średniakach był tylko ten "mój" róż brzydki :(

Link to comment
Share on other sites

Przyszły do nas szele z Kudłatego, zamówione w DDD, no i pierwszy raz się na nich zawiodłam. Szelki są dużo za małe, nawet nie mogę ich dopiąć na Zayrze. Sprawdziłam wymiary (no bo może ja, głupia, złe podałam), ale szelki różnią się wymiarami od tych co podałam nawet o 4cm :( a są regulowane więc jak zamawiam szelki z regulacją to powinny mieć jeszcze jakiś zapas ze 3cm

Więc wyobraźcie sobie jak każdy pasek jest krótszy o parę cm to całościowo bardziej pasuje na cocker spaniela, a nie na wyżła :P

 

Oczywiście pomyłki zdarzają się wszędzie, już zaproponowali, że uszyją kolejne szelki, ale tak się cieszyłam, że dojdą przed świętami... :P

 

Powiem Ci, że obroże, które zamawiałam w listopadzie też mają trochę za małą regulację. O ile u starszej to przejdzie, bo szyja już jej nie rośnie, to u młodszej pisałam, że proszę o większą regulację i że w obwodzie szyi będzie miała prawdopodobnie około 50 cm. No i nawet 50 cm to ta obroża nie ma,  chyba że z półzaciskiem.

 

Wygląda na to, że norwegi od nich sobie odpuszczę :)

Link to comment
Share on other sites


Za to dalej nie jestem zadowolona z łańcuszka z Kudłatego, niestety ogniwa dalej niespawane, przygięłam ile mogłam kombinerkami ale pewnie będę zmieniać łańcuszek na inny :(

 Jak będziesz zmieniać? Sama własnoręcznie? Bo ja nadal nie używam mojej obroży ze wzgl. na ten felerny łańcuszek a do tej pory nie wymyśliłam, jak to naprawić :(

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się upolować w TK Maxx, nawet nie wiecie jaka byłam szczęśliwa kiedy zobaczyłam, że ostały się dwie obroże i to jedna w rozmiarze Black :D Nie wiem czemu na zdjęciu wyszła na różową, w rzeczywistości jest fioletowa.
To moja druga obroża z tej firmy, uwielbiam je :)
A co do Claytona to uważam, że 5 cm to max, Staffiki jednak mają krótkie karki i taka 8 cm faktycznie będzie na jego całość, tak jak kołnierz ortopedyczny troszkę, ale faktycznie co kto lubi :)
[url=http://s901.photobucket.com/user/AmelkaF1/media/IMG_1603_zpsne5nb75t.jpg.html]IMG_1603_zpsne5nb75t.jpg[/URL]
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...