Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Mam w mieście jeden bardzo duży "chińczyk" a w nim niemieckie obroże ;D

Nie mam pojęcia o co chodzi ale mam w chińczyku dość fajnej jakości (na pewno nie chińskie) obroże skórzane, takie z "plusami" jak noszą białe owczarki i kilka z różnymi ćwiekami.

Ceny to 35-45 zł .

Na metce piszę że to niemiecka produkcja ale firmy nie znam .

Myślę czy jednej na "spróbowanie" nie kupić, chociaż 45 zł to nie tak strasznie mało jakby miało sie okazać słabszej jakości niż mi się wydawało. 

Obroże typowo chińską szeroka 5 cm za 11 zł :p zerwał po 3 dniach na szczęście na działce ale pękła w pół :p 

Te wyglądały całkiem inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Nie było biedronek. Może też zadzwoń, możliwe, że u Ciebie też czegoś nie ma, skoro jeszcze nie wysłali. Jeju... ja ich totalnie nie rozumiem, jak tak można traktować ludzi? Brak słów.

Całe szczęście, że zwijają rynek, bo po prostu ręce opadają :/

Link to comment
Share on other sites

Telefonu nie odebrali ale na smsa odpowiedzieli. Ponoć wszystkie paczki wyjdą dziś i przepraszają za opóźnienie. Tylko po cóż pisali że w piątek wyślą i tak człowiek czeka jak na szpilkach. Niby z powodu choroby maja opóźnienie tylko inne paczki wychodziły na bieżąco. Ech naprawdę małe szanse że dojdzie to przed świętami.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie przepadam za lupine na szczęście.

Z to bardzo lubie wzorki rogza i bardzo żałuje że nie ma normalnych zapięć przy 4cm ,bo te mnie okrutnie wkurzają. 

 

 

A na bazarku wygrałam 5cm pitmana z kolcami skórzanego z krętlikiem, mam nadzieje że hasky sąsiada w końcu zrezygnuje z prób zjedzenia mojego psa jak połamie sobie zęby na kolcach :p i nie ,nie szkoda mi go. 

Link to comment
Share on other sites

A ja wczoraj wzbogaciłam się o dwie obróżki, jedna wygrana w konkursie od Inspiranto i druga z kudłatego z wzorkiem superbohaterowie  :D. Jeszcze dzisiaj mój brat ma mi kupić w TK Maxxie obroże z bullomani, aczkolwiek w Warszawie nie kosztują one 19 zł tak jak ktoś tu pisał, a 25, chociaż to i tak nadal tanio jak za taką obrożę. 

Link to comment
Share on other sites

Mam w mieście jeden bardzo duży "chińczyk" a w nim niemieckie obroże ;D

Nie mam pojęcia o co chodzi ale mam w chińczyku dość fajnej jakości (na pewno nie chińskie) obroże skórzane, takie z "plusami" jak noszą białe owczarki i kilka z różnymi ćwiekami.

Ceny to 35-45 zł .

Na metce piszę że to niemiecka produkcja ale firmy nie znam .

Myślę czy jednej na "spróbowanie" nie kupić, chociaż 45 zł to nie tak strasznie mało jakby miało sie okazać słabszej jakości niż mi się wydawało. 

Obroże typowo chińską szeroka 5 cm za 11 zł :P zerwał po 3 dniach na szczęście na działce ale pękła w pół :P

Te wyglądały całkiem inaczej.

zrób jakieś zdjęcia :D !

Link to comment
Share on other sites

XS po wew obwodzie zapiętej obroży ma jakieś 25cm, rozłożona na płasko 30cm. Ja mam S dla psa o szyi 30cm.

A mogłabyś zmierzyć ile maksymalnie ma S-ka? Mój brat miał taką wziąć, bo według rozmiarówki z ich strony ma 34-39, a Kiba ma 35 w szyjce i trochę zaczynam się bać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...