Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

ej dobra, my lecimy w firmowki z wyprzedazy oraz z lumpeksu - odkupione od bardzo milych ludzi (dzieki)

 

red dingo i rogz komiks

 

261jawx.jpg

 

red dingo

 

23k6s0p.jpg

 

ale tez nadal wspieramy polskich producentow:)

 

furkidz

 

qz3o6a.jpg

 

ogolnie to juz mi sie to wszystko nie miesci w chacie i niedlugo zmuszona bede oddac psom moja szafe, bo u mnie to juz kurde idzie w setki. masakra, czas na odwyk:)

Link to comment
Share on other sites

A zależy Ci na błystkotkach? Jeśli tak to Woza robi fajneee, jesli nie - Dingo, wersja natłuszczana. Mam podszytą skórą jest cudowna miękka pachnąca. Ale klasyczna bez dodatków. Choc pewnie i takie mają, ja nie chciałam :)

Podobają mi się w sumie różne, najbardziej z Huntera, ale one są kiepsko dostępne w Polsce :( W weekend udało mi się kupić na targach taką czerwoną z Huntera właśnie, zakochałam się w niej ;) wykonanie powala, miękka, starannie uszyta, pięknie leży na psie. Chyba będę polować na następne z Huntera ;) chociaż te Dingo natłuszczane też bardzo mi się podobają, taka fajna klasyka...

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam, że te proste, klasyczne, mają w sobie to "coś" :)

Jakbyś się zdecydowała zrobić zakupy w hunter.de to daj znać, chętnie się podłączę pod zamówienie ;) jestem w dwóch hunterowych obrożach zakochana, ale nie mam jak kupić :(

Mi się wydaje, że Ty Ewa kiedyś miałaś obrożę od pana Marka? Czerwoną z serduszkami bodajże? A może to inna firma była...a może linka do jego obroży dawałaś tu na forum (kiedy jeszcze sklep prowadził) tak czy inaczej jakoś mi się z jego obrożami kojarzysz :D

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam, że te proste, klasyczne, mają w sobie to "coś" :)

Jakbyś się zdecydowała zrobić zakupy w hunter.de to daj znać, chętnie się podłączę pod zamówienie ;) jestem w dwóch hunterowych obrożach zakochana, ale nie mam jak kupić :(

Mi się wydaje, że Ty Ewa kiedyś miałaś obrożę od pana Marka? Czerwoną z serduszkami bodajże? A może to inna firma była...a może linka do jego obroży dawałaś tu na forum (kiedy jeszcze sklep prowadził) tak czy inaczej jakoś mi się z jego obrożami kojarzysz :D

Nieee, nic od pana Marka nie miałam ;) a czerwonej z serduszkami to w ogole nie kojarzę... może to jednak ktoś inny :P chyba, że tylko jakiegoś linka wstawiałam :P

Link to comment
Share on other sites

Pitmana kiedyś wstawiałam i potem sprzedawałam, czerwonego z serduszkami, tylko że to był materiałowy, a nie skórzany ;) ale to było ze 3 lata temu chyba, także dobrą masz pamięć :P

O właśnie :D ze skórą pomyliłam, bo ozdoby były jak do skórzanej obroży. A troszkę wcześniej wstawiałaś fotki, albo linka do sklepu pana Marka i strasznie mi się spodobały, a nie mogłam kupić, bo psa jeszcze nie miałam, czy malutki był

Jeżeli chodzi o pielęgnację to ja co jakiś czas czyszczę wilgotną ściereczką i nakładam krem do skóry. Po roku używania obroży nadal wygląda jak nówka :) (smycz z Wozy zresztą też)

Link to comment
Share on other sites

A u mnie cisza. Szczerze to mam już nerwa, zamówienie za prawie 400zł a tu takie traktowanie. Obawiam się że w związku z opóźnieniami na poczcie paczki przed świętami nie otrzymam.

 

 

U mnie nadal "oczekiwanie na dostawę", a na maila nie odpisują ;).

 

 
:/ Cudownie, po prostu :/
 
A mnie chodzi po głowie, że zamiast turkusowej smyczy mogłam wziąć żółta :/

 

XdamianX, tego lajka łatwo kliknąć przez przypadek i wysyła się bez potwierdzania, może ktoś przewijał czy coś i mu się wcisnęło :D

 

Też mi się tak często zdarza ! :P

Link to comment
Share on other sites

Te okejki na messengerze to jest koszmar.  :P Mi się raczej nigdy nie zdarzyło jej kliknąć przypadkowo, ale moim znajomym i owszem. Ja się produkuję, piszę niemalże epopeję narodową, a w zamian... wyskakuje mi wielki, niebieski kciuk.  :D

 

Sytuacji z Lupine współczuję, jakaś tragedia...

 

My natomiast po szaleństwie na poznańskiej wystawie przystopowaliśmy z zakupami 'garderoby'. Chociaż nadal się zastanawiam czy na Święta nie zamówić mu jakiejś obroży z muchą...  ;)

Link to comment
Share on other sites

I lupinek w tym tygodniu, ten z bazarku :)
Na tym konczymy ten rok. :D

Gdyby ktoś byl fanem BVB, to w ich sklepie jest flexi i komplet smycz+obroza :D poza tym, dzisiejsza wycieczka do Niemiec skonczyla sie tym ze coraz bardziej chce skorke dla bialej suczy :/ widzialam parsonka w ciemnym bezu.. Ah, pikne!

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to po prostu jakaś kpina :/. W ostatnim mailu (wysłany jakoś w piątek wieczorem), na który nie odpisali pytałam kiedy zamówienie zostanie wysłane i czy są wszystkie produkty. Jest wtorek, na dogo czytam, że kolejne zamówienie wysłane, a ja nadal nic nie wiem o swoim. Zadzwoniłam, powiedzieli, że sprawdzą co i jak i oddzwonią. Gdzieś po 30min dowiedziałam się, że nie ma jednej obroży i w takiej sytuacji mogę na nią czekać nie wiadomo ile, bo oni nie wiedzą kiedy to dojdzie albo wyślą co jest i oddadzą hajs za resztę. Zaproponowałam, żeby powiedzieli jakie obroże w tym rozmiarze mają na stanie, to może wybiorę coś innego po prostu. Zgodzili się, propozycje mieli wysłać na maila. Minęły 2h i nic, przysłali propozycje dopiero jak wysłałam sms :). Był tam aż jeden link i trudno mi uwierzyć, że nie wiedzieli, że w takim rozmiarze mieli tylko jedną obrożę :/. Gdyby w tamtym tygodniu odpowiedzieli na moje pytanie, to dzisiaj pewnie miałabym już te rzeczy -___-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...