Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ej jak w DogStyle wyglądają łańcuszki ? mocne ? godne zaufania ?

Dla mojego goldena trafili łańcuszkiem perfekcyjnie:)

 

Mam pytanie do osób, które zamawiały szelki norweskie od KudłategoArtu, czy wszystko z nimi okej?

Bo zwykle norwegi zamawiałam u DS i wszystko było super, ale teraz chciałam zamówić u Kudłatego, z różnymi bajerami i chciałabym wiedzieć czy sobie radzą z uszyciem norwegów, bo z tego co zdążyłam zaobserwować to nie taka łatwa sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 2 pary, ogólnie jestem mega zadowolona, zrobili taką długość przedniego paska jaki chciałam (pasek z klatki pjersiowej jest daleko za łapami i było prawdopodobieństwo że ten z przodu będzie opadać na dół, ale moja sucz nie lubi mieć niczego blisko łap więc na moją odpowiedzialność uparłam się na tą długość). Jedyne co mogę się przyczepić to to, że za długa jest "góra" i przez to pasek z przodu jest niżej niż zazwyczaj, ale tu znowu plus- miałam możliwość odesłania szelek do poprawki na ich koszt, nie wysyłałam bo psu nie przeszkadza :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj doszły nasze Lupiny ;) Te zamawiane, obroży reklamowanej niestety nie było z nimi, nie wykorzystali okazji na jedną wysyłkę :P

 

 

No to zazdro, bo ja dostałam w piątek informację "Przygotowujemy produkty do wysyłki. Prosimy o cierpliwosc" Żadnego przepraszam, ani pocałuj misia w tyłek. Grrr.

Link to comment
Share on other sites

Woza? albo Dingo
Z ozdobami chcesz, czy gładką?
Polecam przede wszystkim pana Marka, sama skomponujesz wszystko, ale Kocurkotka pisała, że nie przyjmuje zamówień (mam nadzieję, że tylko chwilowo, bo sama już komponuję następną od niego :) )

Można prosić o jakieś namiary na tego pana ? ;)
Link to comment
Share on other sites

Gdzie kupię ładną, porządną obrożę skórzaną ? Wszędzie są albo dla małych psów, albo takie strasznie kiczowate :/

 

A zależy Ci na błystkotkach? Jeśli tak to Woza robi fajneee, jesli nie - Dingo, wersja natłuszczana. Mam podszytą skórą jest cudowna miękka pachnąca. Ale klasyczna bez dodatków. Choc pewnie i takie mają, ja nie chciałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...