Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Zaczynam się zastanawiać nad sprzedażą skóry od P.Marka :( 

Niestety muszę ją zapinać na ostatnią dziurke co mnie bardzo denerwuje, ale z drugiej strony kosztowała 120zł a założyłam ją 3 razy i szkoda mi tracić kase. 

Podałam za małą regulacje i ostatnia dziurka ma 51 cm ale obroża przez to że jest dość sztywna sprawia że idealnie pasuje na 49cm w szyi. 

Nie wiem co robić, najchętniej bym ją wymieniła na większą :p bo jest piękna. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mialam wprawdzie martingale tylko na pol kółkach, ale wydaje mi sie ze praca zacisku zalezy też od tasmy na zacisku. Mialam martingale dogstyle, na grubej tasmie i nie chodził prawie w ogóle, zaciskal sie normalnie, na luźnej smyczy minimalnie sie luzowal, ale i tak zostawal wpół zacisniety, co nie wyglądało fajnie. Activdog, z zaciskiem z taśmy rurowej dzialal bez zarzutow :)

Link to comment
Share on other sites

Muszę pochwalić DogStyle.

Bardzo.
1 grudnia zamówiłam dwie obroże i okazało się, że nie ma jednej taśmy, którą chciałam, więc uszyli mi obrożę z odwrotności innej (nie wiem, czy kojarzycie takie taśmy w romby od nich? Z drugiej strony mają jednokolorową taśmę).
Jak im napisałam, że zależało mi na tamtej konkretnej, to najpierw odpisali, że doszyją mi jak tylko dojdzie taśma i wyślą na swój koszt, a teraz, że dołożą ją gratis przy następnym zamówieniu.
Dzisiaj doszły te dwie i nie wygląda aż tak tragicznie, dodatkowo dołożyli dla potrzebującego psiaka (zbieramy dary w ramach akcji "Projekt Prezent") przepinaną smycz (nie mogę jej nic zarzucić, a poprzednią, którą kiedyś od nich kupiłam musiałam sprzedać, bo była strasznie krzywo uszyta) i zabawki.

Może to nie jest wielki koszt, 13zł za obrożę, ale jestem wniebowzięta podejściem do klienta i ogólną postawą.

 

Ja nie wiem, to magia świąt tak działa? :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...