Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A jak na jakieś produkty jest już promocja dajmy na to 20% i kosztuje 33zł to od tego odejmuję jeszcze te 30% o ktorym mowa w mailach?

O nie... Jakoś tak napaliłem się na jakiegoś lupina i nie moge znaleźć rozmiaru na mojego... Obwód ma 27-30 to lupinowa szerokośc w tym rozmiarze ma 1cm, a to przynajmniej o połowę za cienko, a obroże 2.5/1.8cm mają za duże obwody...

Link to comment
Share on other sites

Dawno niczego nie kupowałam, wypadłam z obiegu i potrzebuję porady, bo widzę, że teraz sporo nowości i podszyć się pojawiło.

Szukam oczodających i widocznych szelek. Dogstyle coś ma, a inni? Potrzebuję z miękkim podszyciem, może pianka była by dobra... Siateczka typu Manmat wyciera mojemu sierść i podrażnia.

Myślałam o takich: http://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/12187783_984143528334545_2798492881788763480_n.jpg?oh=911c2709ea87ec68a6f469070bf95ade&oe=56EA05BB
Ma ktoś i dają radę w jesiennej szarówce?

Link to comment
Share on other sites

My z Dogha tez chyba zamowilysmy Lupine :P

też się troche boje, bo te smycze wiszą jako 'na zamówienie'

 

I odpisali mi w zwiazku z zareklamowana smycza, ze wysla 7 grudnia. Mam nadzieje, ze tym razem dobry kolor i rozmiar

 

Smutno i w ogole, bo tak strasznie mi sie podobaja pawie oczka, a teraz kasy nie mam ;c i boje sie ze juz nie bedzie okazji zeby je kupic

Link to comment
Share on other sites

Jako że coraz szybciej robi się ciemno kupiłam świecącą obroże z trixie http://zoo-dragon.pl/p/328/10961/trixie-13062-obroza-swiecaca-amp-odblaskowa-s-m-30-40cm-trixie-obroze-i-kolczatki-akcesoria-pies.html .

Ktoś zna ? Zamówiłam w ciemno i mam nadzieje ,że warta ceny.

40zł to nie mało biorąc pod uwage że do tej pory używałam światełka z 5 zł przez 3 lata :p 

 

606fa3577063fc2573db4790fbe08244.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kto ma? Zastanawiam się nad rozmiarem dla swojej 22kg suki, może ktoś pomoże?

Trixie-Fusion-Norweger-Geschirr-schwarz-

 

miałam L-XL dla Muffina i był idealny, przedni pasek miał ok 52cm - tyle samo ile nasze norwegi hurtty rozmiar 90. Odkupiła je dziewczyna dla samca tollera i też dobrze leżą więc myślę, że to ten rozmiar na Fante ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...