Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ja składałam, tzn. wysłali mi niekompletną paczkę.
Dzwoniłam na infolinię, kontakt po polsku, zero problemów, szybko załatwili sprawę :)

Ok, ja napisałam dziś email ze zdjęciami i rachunkiem do zamówienia więc pewnie w poniedziałek odpiszą.

Dobrze że nie robią problemów, wiem że to nie ich wina bo flexi była w opakowaniu więc sami tego nie mogli widzieć aż dziwne że firma flexi wypuściła do sprzedaży taką smycz.

To nie moja pierwsza flexi i nigdy nie miałam takiej dziury w obudowie.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam niestety bardzo niemiłe doświadczenia z reklamacja w zooplusie, również dostałam niekompletna przesyłkę. Kazano mi zamówić ponownie brakująca rzecz, i nie dość ze wiązało się to z ponowną opłata za wysyłkę to jeszcze musiałam coś dobrać bo mają minimalna kwotę zamówienia. Porażka na całej linii. Pani z infolinii stwierdziła że nic z tym nie może poradzić.

Link to comment
Share on other sites

Obie super ale arbuzy wymiatają, osobiście widziałabym je z innym kolorem podszycia ale i tak prezentują się świetnie :D
 
Klasycznie - batmany wróciły do łask, podszycie niby groszkowe ale powiedziałabym, że żółte no i tasiemka 22mm w końcu prawilnie rzuca się w oczy, molly flashe chyba zostawię jednak obie, za taką cenę na błotne spacery spisują się super, bo łatwo się czyszczą i odblaskowa tasiemka słusznie spełnia swoją funkcję ale na tą limonkę nie mogę już patrzeć - jak na złość wszystko mamy turkusowe i zielone :P
(trzeba kliknąć)
vyy61e_th.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Ktoś składał reklamacje w zooplus? 
Niestety wysłali mi "zepsutą" flexi .
 
3767304_12270525_737233483076415_9535170

 

Ja robiłam zwrot miski northmate green, bo była za duża dla mojego beagle i bez problemu można było się skontaktować. Dostałam numer zwrotny, załatwili kuriera który w wybrany przeze mnie dzień odebrał paczkę. Jest też wybór w formularzu zwrotnym czy chcesz zwrot kasy czy wymianę produktu. ;)
Link to comment
Share on other sites

Ja mam z tych czerwono - czarnych 90 dla suki, która ma 72 cm w klatce piersiowej i są na nią dobre, a 100 miałam dla większej (miała ok 86 cm), ale były ciasnawe, miały za krótki przedni pasek, bo są niewiele większe od tych 90. Za to między 100 czarno - czerwoną, a 110 czarną z oliwkowymi napisami (też chyba jakaś stara seria) jest spora różnica.

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam się wyspowiadać :P Nie wytrzymałam i kupiłam Warsaw Dogi :P Ale ugadałam z Zosią i będą martingale, bo takie lubię najbardziej :D A do tego idzie do mnie używany Shine In Purple wraz ze smyczą :D A do tego jeszcze dwie oboże z White Fox :D 

Link to comment
Share on other sites

A my mamy nie pasujący ale zdający egzamin komplet , siodełkowe szelki świecą jak szalone a flexi neon widać chyba z kilometra :) 

O flexi zaczepiło mnie już 2 osoby i pytały gdzie kupić taką fajną widoczną taśme.

Teraz już jesteśmy bezpieczni na jesienno zimowych spacerach :) 

 

A z szelek jestem 10 razy bardziej zadowolona niż byłam z siodełkowych juliusów, niebo a ziemia .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...