Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A takie pytanie do osób posiadające szele i smycze z HURTA!
Moi rodzice wyjechali do norwegi i zabrali e sobą 2 yorki
kupiłam im Obroże i smycze z Furkidz
mama chciała by jeszcze szele i dłuższe smycze mocno odblaskowe
Pomyślałam o Hurta bo smycze też mocno są odblaskowe
tylko pytanie o szele jakie dla yorka najwygodniejsze ? :)

 

Moja chodzi w norwegach i guardach, róznicy jej nie robi ktore ma na sobie.

Jakbys chciala kupic y hurtty to mam najmniejszy rozmiar na zbyciu :P Kupione właśnie na yorka, ale okazały się za duże niestety i leżą nieużywane ;c

Link to comment
Share on other sites

Nie bierz 4, za szeroko będzie. Ja mam 3 (dwie strony dalej jest zdjęcie) dla bc i wrażenie, że jest za szeroko, a raczej za sztywno, a w obrożach o tej samej szerokości innych firm nie ma tego problemu. Ta taśma do najmiększych nie należy, więc weź to pod uwagę ;)

 

Ok, dzięki :) Ja najbardziej obawiam się wielkości zatrzasku w obroży 4cm, zapytałam Superdog'a czy znajdę gdzieś zdjęcie, na którym będę mogła zobaczyć porównanie zatrzasków w obrożach o szerokości 3 i 4cm, ale chyba nie doczekam się odpowiedzi :P

Link to comment
Share on other sites

Zielony :)

 

 

Albo niebieski ;) Właściwie to fiolet czy szarość też będzie pięknie wyglądać ;) Wszysto zalezy od tego jakie inne akcesoria dla psów masz w domu i co najbardziej będzie Ci pasować ;) Poza tym to kwestia Twojego gustu, pies przecież Ci nie powie czy mu się podoba :P

 

 

Zielony, błękitny, szary, pomarańczowy

 

 

Pomarańczowy, czerwony, granat albo fiolet też

 

Dzięki!

Trochę się zagalopowałam, bo Kudłaty jednak nie ma takiego podszycia o jakie mi chodzi i nie wiem kto może mieć :/ 

Chodzi o to żeby te szelki (bo to mają być szelki) pasowały mi do flexi 

3730918_12242115_1175800352449850_211687

Link to comment
Share on other sites

Ok, dzięki :) Ja najbardziej obawiam się wielkości zatrzasku w obroży 4cm, zapytałam Superdog'a czy znajdę gdzieś zdjęcie, na którym będę mogła zobaczyć porównanie zatrzasków w obrożach o szerokości 3 i 4cm, ale chyba nie doczekam się odpowiedzi :P

Zatrzask na 4cm Superdog ma najfajniejszy z możliwych, ITW Nexus. Moim zdaniem nie jest masywny ;) Za mną od dłuższego czasu chodzi tęczowy Superdog i tak zawsze coś mnie odciąga od zamówienia.
Vailet wrzuć obrożę do pralki, kolor trochę wróci ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś miał guardy z firm hm, z podszyciem i regulowaną przednią obręczą?
Lepiej wziąć z regulacją przodu czy zaryzykować i wziąć bez?

Jeżeli chodzi o hurtty to ja się poddaję. 70 są za małe, a 80 są tak wielkie, że nawet nie próbowałam ich przerabiać. Brakuje mi rozmiaru pomiędzy 70 a 80 :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...