Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Jak dla mnie może być, ma długą szyję, ewentualnie włosy mogą trochę psuć efekt :P . 

Najgorzej, że pokazałaś tę pierwszą obrożę... Zastanawiałam się i wmawiałam sobie że nie będzie dobrze wyglądała na czarnym psie, ale niestety teraz widzę, że wygląda nie tylko dobrze na czarnym, ale też na białym :< . 

 

 

Te pierwsze lupine też mi się podobają, hamuje mnie świadomość, że mam już obrożę w podobnej kolorystyce :(.

 

 

Dobrze wygląda :) Również kolorystycznie super dobrana

Ok, dzięki, to zostaje. Bo już była w sprzedażowej siateczce

 

Bierzcie bierzecie, super jest ten Lupine :D

 

Mam te same lupiny dla czarnego tri :D jeszcze pomarańczowy z serii basics super pasuje :P

 

 

w tym ostatnim Rd cudnie wygląda! <3 to z petkarmy?? na stronie tak niepozornie wygląda 

hahaha

Pomarańczową mamy smycz xd

 

Nie wiem skąd to, oba RD są odkupione, a serduszka jako pierwsza kupiła chyba Ewa dufflowa, także jej pytaj. 

W ogóle ta obroża jest tak uniwersalna, chyba każdemu psu jest w niej przepięknie

 

Dokupilam do mojej niebieskiej obrozyrogza z nitką 4cm smycz z tej samej serii w tym samym kolorze a one nawet nie są do siebie podobne, smycz jest granatowa a obroża niebieska. Na metce smyczy jest napisane blue, więc albo rogz zmienił taśmy niebieskiej, albo to moja obroża (która juz troche przeszła) tak wyblakła. Albo może rogz ma dwa odcienie niebieskiego z nitką? (nie licząc turkusu)

 

Wyblakła, to normalne.. Ja mam komplet limonkowy z czego obroża była pierwsza i różnica jest podobna. Niedługo dokupię żółtą smycz do kompletu z obrożą i pewnie będzie tak samo, jeśli nie gorzej, bo to jak bardzo wyblakła widać gołym okiem bez żadnego porównania

 

Zastanawiam się tylko nad szerokościami, 3 i 3cm czy 3 i 4cm :P

 

Nie bierz 4, za szeroko będzie. Ja mam 3 (dwie strony dalej jest zdjęcie) dla bc i wrażenie, że jest za szeroko, a raczej za sztywno, a w obrożach o tej samej szerokości innych firm nie ma tego problemu. Ta taśma do najmiększych nie należy, więc weź to pod uwagę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dokupilam do mojej niebieskiej obrozyrogza z nitką 4cm smycz z tej samej serii w tym samym kolorze a one nawet nie są do siebie podobne, smycz jest granatowa a obroża niebieska. Na metce smyczy jest napisane blue, więc albo rogz zmienił taśmy niebieskiej, albo to moja obroża (która juz troche przeszła) tak wyblakła. Albo może rogz ma dwa odcienie niebieskiego z nitką? (nie licząc turkusu)

Zdjęcie tylko troche oddaje tą różnice

12231147_972399372825907_1192942535_n_zp

Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia w nim jak był nowy, musiałam skasowac jak robiłam porządki w zdjęciach.

Te modele z nitką płowieją , jeszcze przy suce miałam tą samą sytuacje że dokupiłam do smyczy obroże i wcale nie pasowała :p 

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia w nim jak był nowy, musiałam skasowac jak robiłam porządki w zdjęciach.

Te modele z nitką płowieją , jeszcze przy suce miałam tą samą sytuacje że dokupiłam do smyczy obroże i wcale nie pasowała :P

 

Dokładnie tak jest, ja mam kilka kompletów Rogza z nitką, ale smycze są rzadko używane, obroże znacznie częściej i jest taki efekt, że już nie są podobne do siebie kolorami ;).

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego nie? 2,5cm zawsze będzie miało 2,5cm ...

Jednak wystające podszycie jest znacznie "delikatniejsze" wizualnie niż kolejne 0,5cm taśmy .

Ja np używam obroży 4cm + polar i razem ma to 5cm a 5cm obroża z samej taśmy już mnie kole w oczy wizualnie :p 

Ja widzę różnice :) 

Link to comment
Share on other sites

Jednak wystające podszycie jest znacznie "delikatniejsze" wizualnie niż kolejne 0,5cm taśmy .

Ja np używam obroży 4cm + polar i razem ma to 5cm a 5cm obroża z samej taśmy już mnie kole w oczy wizualnie :P

Ja widzę różnice :)

Wszystko zależy od kolorystyki ;) W naszym przypadku, na czarnym psie czarna 4cm obroża wygląda delikatniej od niejednej 3cm w kontrastowych kolorach

Link to comment
Share on other sites

Piękny ten komplecik! Kiedyś strasznie podobała mi się obroża Pitmana, ale że wymiary były dużo za duże, poprosiłam o wycenę obroży takiej samej, ale dużo mniejszej...nie pamiętam dokładnie ceny, ale zażyczyli sobie duuużo więcej i od tej pory ich nie lubię :D

gops- nie wydaje Ci się, że skóra (nawet biała) jest dużo łatwiejsza do utrzymania w czystości, niż taśma? Może warto spróbować, bo zestawik rzeczywiście, jakby szyty z myślą o Claytonie :D

Link to comment
Share on other sites

Piękny ten komplecik! Kiedyś strasznie podobała mi się obroża Pitmana, ale że wymiary były dużo za duże, poprosiłam o wycenę obroży takiej samej, ale dużo mniejszej...nie pamiętam dokładnie ceny, ale zażyczyli sobie duuużo więcej i od tej pory ich nie lubię :D

gops- nie wydaje Ci się, że skóra (nawet biała) jest dużo łatwiejsza do utrzymania w czystości, niż taśma? Może warto spróbować, bo zestawik rzeczywiście, jakby szyty z myślą o Claytonie :D

Z Pitmanem faktycznie różnie bywa, mi 2 razy za mniejszą obroże policzyli tyle samo co za tą którą podałam "na wzór" .

Ten komplet wyżej też bym musiała poprosić o węższy, bo ma 5cm a skóra u nas to najlepiej 4cm . 

Skóra faktycznie raczej jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości , pewnie jakby ją wytrzeć lekko wilgotną gąbką po spacerze to wytrzyma w nienaruszonym kolorze długo.

Ja i tak muszę często prać psie rzeczy jak i samego psa bo mam alergie :p 

Może się w końcu skusze ... od 2 lat za mną chodzi .

Link to comment
Share on other sites

A orientacyjnie ile kosztuje? :) Nie mogę sprawdzić bo ich strona mi nie działa :/  Gops komplet jest boski, idealny by wyglądał na Claytonie :D

U nich to różnie, ceny skórzanych obróż zaczynają się od 79zł ale bywa i 150zł zależy za co i jak mocno wychodzi poza to co oferuje na sklepie.

Smycz pewnie trochę mniej.

Raczej 200zł to max za ten komplet, myślę że może być mniej.

Dam znać jak odpiszą .

Link to comment
Share on other sites

A takie pytanie do osób posiadające szele i smycze z HURTA!
Moi rodzice wyjechali do norwegi i zabrali e sobą 2 yorki
kupiłam im Obroże i smycze z Furkidz
mama chciała by jeszcze szele i dłuższe smycze mocno odblaskowe
Pomyślałam o Hurta bo smycze też mocno są odblaskowe
tylko pytanie o szele jakie dla yorka najwygodniejsze ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...