Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

pochwale się naszymi już nie do końca nowymi, ale niepokazywanymi jeszcze obróżkami :)

 

IMG_4327_zpsjn894imp.jpg

 

IMG_4329_zpsu72at9iz.jpg

 

 

 

IMG_4371_zpsyw9edlet.jpg

 

zastanawiam się czy przedostatnia nie jest za szeroka na niego.. co myślicie?

Mam te same lupiny dla czarnego tri :D jeszcze pomarańczowy z serii basics super pasuje :P

 

 

w tym ostatnim Rd cudnie wygląda! <3 to z petkarmy?? na stronie tak niepozornie wygląda 

 

 

 

Zamawiałam z pik pik 30 października obroże i również płaciłam za wysyłkę 8,50zl :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale inne firmy przeznaczają na bazarki ofert uszycia obróżek, przeznaczają gotowe obróżki i jest tego nawet sporo jak się rozejrzeć po bazarkach na FB. 

 

Nie no jasne cel szczytny, ale chodzi tutaj o wygląd po prostu, że ten obroże zatrzymały się chyba kilka lat temu , jak się komuś to podoba i kupuje to super, no ale w moim guście to już kompletnie nie leży. 

Link to comment
Share on other sites

ale wiesz: nie tyle. serio, szacun dla tej pani, ze tak szyje dla tych pieskow! czasem tez szyje na inne okazje np. z tego co pamietam dla chorej dziewczynki.

 

i wiadomix, ze te obroze nie sa super wypasione - zgadzam sie z tym. ale zawsze mozna sobie cos wybrac i to na dobry cel.

ja mam z ostatniej aukcji obroze w arbuza i w owce i je strasznie lubie. 

teraz chcialam pozyskac taka w owoce egzotyczne, ale mi wykupili.

Link to comment
Share on other sites

Mnie się obroże taks dalej bardzo podobają. Nigdzie nie widziałam takich ładnych kwiatowych tasiemek;) Może kiedyś wezmę udział w takim bazarku, ale teraz widzę, że mało jest obroży, które by nam pasowały szerokością i długością.

Tymczasem czekam na odpowiedź Kudłatego Artu na mój formularz zamówienia i już mi się ciągnie. Długo zwykle czekacie na odpowiedź?

Link to comment
Share on other sites

Mnie się obroże taks dalej bardzo podobają. Nigdzie nie widziałam takich ładnych kwiatowych tasiemek;) Może kiedyś wezmę udział w takim bazarku, ale teraz widzę, że mało jest obroży, które by nam pasowały szerokością i długością.

Tymczasem czekam na odpowiedź Kudłatego Artu na mój formularz zamówienia i już mi się ciągnie. Długo zwykle czekacie na odpowiedź?

Ja do nich piszę poprzez facebook i odpisują tego samego dnia.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie jak pisałam przez FB to szybko zawsze dostawałam odpowiedź, ale uznałam, że zamówienie złożę przez ten ich formularz, żeby im było wygodniej i żebym ja o niczym nie zapomniała, no i tak sobie czekam, a już niedługo 24 h minie.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej pisać właśnie poprzez facebooka, tam zazwyczaj odpowiedź błyskawiczna. Mówiłam już wiele razy, że kocham Kudłatego, ale teraz przeszli samych siebie, nie dość, że dostałam podszycie do jednej obroży gratis, to jeszcze na całe zamówienie 5% rabatu. Są wielcy !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ja też muszę Kudłatego bardzo pochwalić :D Na fejsie odpisują błyskawiczne, na formularz dostałam odpowiedź tego samego dnia wieczorem (wtorek). Wszystko mi uszyją wg wymiarów, obniżyli cenę, bo szelki bez regulacji, dobiorą odpowiednią grubość taśmy i kolor podszycia. Miód malina :D Aż chce się w takich firmach kupować, chyba się na tym nie skończy i po nowym roku znowu coś u nich zamówię.

Link to comment
Share on other sites

Ja się zakochałam w dwóch tasiemkach od Kudłatego, jedna pojawiła się właśnie znowu w sklepie, więc zamierzałam zrobić już dziewczynom (a raczej sobie:P) prezent na gwiazdkę. No ale odpowiedzi na formularz nie mam. Nie wiem czy nie doszło do nich zgłoszenie czy co, jutro napiszę na FB.

Link to comment
Share on other sites

Dokupilam do mojej niebieskiej obrozyrogza z nitką 4cm smycz z tej samej serii w tym samym kolorze a one nawet nie są do siebie podobne, smycz jest granatowa a obroża niebieska. Na metce smyczy jest napisane blue, więc albo rogz zmienił taśmy niebieskiej, albo to moja obroża (która juz troche przeszła) tak wyblakła. Albo może rogz ma dwa odcienie niebieskiego z nitką? (nie licząc turkusu)

Zdjęcie tylko troche oddaje tą różnice

12231147_972399372825907_1192942535_n_zp

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ktoś może obrożę Superdog na klamrę o szerokości 3 lub 4cm i mógłby wstawić zdjęcie, na którym widać zatrzask? ;)

261jdvk.jpg

Wygrzebałam jakieś stare zdjęcie :) Męczymy ją już ponad pół roku a ona nic. Dziwię się tylko, że tyle obróżek mi się podoba, a nadal mamy tylko tą jedyną :D Będę musiała przygotowywać rodzicielkę na Dzień Darmowej Dostawy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...