Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ciiii xD

Nie bierz zoltego - widzialas cos sie z moim stalo :P

 

 

Bo ty Baton nie potrafisz szanować rogza, bierz Kasieł żółty! :D

 

No właśnie wiem, bo mój jest już jasno kremowy a nie żółty xd

Ale róż by mi pasował tylko do taksówek, a są jeszcze czerwono niebiescy superbohaterowie, rasta i żółte agilitowe, także jednak żółty w tym starciu wygrywa.. najwyżej w późniejszym czasie dokupie rożową xd

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, co czego służy te kółko w rączce od smyczy, jak ma np gops w tej linowej? jak chce się np. przypiąć psa obok nas a nie chce nam się trzymać smyczy? Dobrze myślę czy ma jakieś fajniejsze zastosowanie? :D

Nie mam pojęcia jakie konkretnie jest tego przeznaczenie ale ja używam do kilku rzeczy:

- żeby nie nosić smyczy w ręku przepinam ją przez ramie jak torebke i zapinam o kółko

- do kółka przypinam woreczki na kupy 

- gdy chce psa uwiązać gdzieś to nie muszę wiązać smyczy tylko przekładam i zapinam kółko karabińczykiem

Link to comment
Share on other sites

Ja mam el perro linowa, i to tez moja najlepsza smycz :) kolezanka ma linowa z crazy doga i el perro o niebo lepsza, myślę ze tu chodzi po prostu o to czy lina ma rdzeń czy nie, el perro nie ma, i dzięki temu jest miękka i dobrze przylega do ręki.

A kółko uzywam tez po za tym co gops wymienila do regulowania jej długości, ja sobie akurat zamowilam indywidualą długość, 140cm, i jak zapne kółko karabinczykiem to ma długość taką akurat żeby pies mógł iść przy nodze i zeby smycz mi sie nie platala z czego czesto korzystam ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chciałbym podzielić się z wami czymś i zrobić komuś antyreklame.
Wczoraj chciałam kupić obroże w pik pik. Cena mi wyszła 40 zeta czyli jak za rogza czy coś. Ale ok, myślę...fajne są te obroże, kupię jedna a jak mi się spodobają to później więcej.
I kuurde wysyłka 17 zeta.
Nie że nie mam 17 zeta, ale jak to możliwe, że u furkidz taka sama wysyłka kosztuje niecałe 6?

Serio, miałam chęć do nich napisać, że sama przysle kuriera, to nawet wtedy zapłacę 12 zeta, ale tylko im napisałam, że to bardzo nieładnie tak oszukiwać ludzi.

Ostatnio kupiłam duży, gruby kocyk od gadzeciakow i wysyłka była mniej niż 10 zeta!

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, co czego służy te kółko w rączce od smyczy, jak ma np gops w tej linowej? jak chce się np. przypiąć psa obok nas a nie chce nam się trzymać smyczy? Dobrze myślę czy ma jakieś fajniejsze zastosowanie? :D


Ja przypinam do tego kółka pojemnik z woreczkami na kupy :D.
Link to comment
Share on other sites

17 zł za kuriera tak ?
Niestety jest kilka sklepów/firm które wysyłają tylko kurierami , nie ma możliwości wysyłki pocztą.
Jednak zazwyczaj to 13-15 zł .


No właśnie o to chodzi, że nie! 17 zeta za pocztę polską. Standardowy gołąb!

Kurier 18 zeta!


No niestety to jest skandal i mimo że bardzo chce te obroże, to jej nie kupię, bo nie cierpię zdziercow.
Link to comment
Share on other sites

Chciałbym podzielić się z wami czymś i zrobić komuś antyreklame.
Wczoraj chciałam kupić obroże w pik pik. Cena mi wyszła 40 zeta czyli jak za rogza czy coś. Ale ok, myślę...fajne są te obroże, kupię jedna a jak mi się spodobają to później więcej.
I kuurde wysyłka 17 zeta.
Nie że nie mam 17 zeta, ale jak to możliwe, że u furkidz taka sama wysyłka kosztuje niecałe 6?

Serio, miałam chęć do nich napisać, że sama przysle kuriera, to nawet wtedy zapłacę 12 zeta, ale tylko im napisałam, że to bardzo nieładnie tak oszukiwać ludzi.

Ostatnio kupiłam duży, gruby kocyk od gadzeciakow i wysyłka była mniej niż 10 zeta!

 

Ale dziwne, ostatnio jak patrzyłam to przesyłka chyba nie była taka droga. Ciekawe o co im chodzi.

A odpisali Ci coś na wiadomość?

Link to comment
Share on other sites

zastanawiam się czy przedostatnia nie jest za szeroka na niego.. co myślicie?

Jak dla mnie może być, ma długą szyję, ewentualnie włosy mogą trochę psuć efekt :P . 

Najgorzej, że pokazałaś tę pierwszą obrożę... Zastanawiałam się i wmawiałam sobie że nie będzie dobrze wyglądała na czarnym psie, ale niestety teraz widzę, że wygląda nie tylko dobrze na czarnym, ale też na białym :< . 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nie.

ale i tak ciesze sie, ze do nich napisalam.

serio, ja kupuje naprawde duzo obrozy i jak widze takie oszustwo, to mnie to zlosci.

No faktycznie, jest 14 zł za wysyłkę. Przegięli lekko. Co prawda obrożę sobie od nich odpuściłam, ale marzyłam o kubku ze świątecznym motywem...

 

Ja patrzyłam na kubki na pik-pik i tam jest cena za PP 22zł, więc też się zdziwiłam i napisałam do nich, ale odpisali mi po chwili, że jest jakiś błąd i że dziękują za informację i będą to poprawiać .

I zmienili na 14 zł;)

Link to comment
Share on other sites

No faktycznie, jest 14 zł za wysyłkę. Przegięli lekko. Co prawda obrożę sobie od nich odpuściłam, ale marzyłam o kubku ze świątecznym motywem...

 

I zmienili na 14 zł ;)

 

hahaha ja właśnie spojrzałam na tą wysyłkę bo czaję się na jedną obrożę z pik-pik i mi pokazuje wysyłka PP 8,50 zł  xD 

Link to comment
Share on other sites

No faktycznie, jest 14 zł za wysyłkę. Przegięli lekko. Co prawda obrożę sobie od nich odpuściłam, ale marzyłam o kubku ze świątecznym motywem...

 

I zmienili na 14 zł ;)

 

14 to dalej przegimka paly.

to jest oszustwo-chodzi o to, zeby wyciagnac jeszcze troche forsy.

jest to dosyc nieuczciwe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...