Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

http://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwarsawdog.com%2Fprodukt%2Fpolzaciskowa-splash%2F&h=2AQE8MYQe&s=1

I pomyśleć, że do niedawna byłam taką przeciwniczką Warsaw Doga, tak zupełnie bez powodu zapierałam się, że nic od nich nie kupię, dopóki,nie zobaczyłam tego wzoru ..... :D

A ja miałam na odwrót, wzory prawie wszystkie mi przypadły do gustu ale niestety po zakupie to nie dla nas, nawet ze smyczy nie mogę dobrze skorzystać bo dodatkowa rączka przy karabinku która jest świetnym pomysłem jest za krótka i musiałabym się nachylać nad psem :p 

 

A mam na sprzedaż cały komplet w cenie obroży samej :) i dziwi mnie to że nie ma chętnych gdzie cena jest o połowe niższa a komplet nowy. 

Także chyba jednak sporu osobom nie odpowiada w nich coś.

Link to comment
Share on other sites

Ja z ciekawości za jakiś czas kupię i zobaczę czy nam podpasuje. I naprawdę nie kupiłabym od nich gdyby nie ten jeden wzór, bo i wykonanie, oczywiście tylko na podstawie zdjęć, szczególnie nie zachwyca, ani te kolorowe karabinki, o czym pieje tyle osób. A i cena trochę powala, szczerze mówiąc dużo taniej mam Kudłatego czy DS, a na ich produktach chyba się jeszcze nigdy,nie przejechałam.

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem zachwycona smyczami. Taśma trochę ostra na brzegach, ale nie jakoś specjalnie. Ja mam 1,5 centrymetrową.

 

Kolorowe karabińczyki są śliczne a te rączka jest MEGA przydatna, nie wiem jak mogłam bez niej żyć.

 

Wystarczy przy zamówieniu wspomnieć że pies jest mały i mi bez problemu zrobili rączke na takiej wysokości że się schylać nie muszę ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak to jest z tymi obrożami trixie Cavo? Rozmiar S-M niby ma 35cm+ a mój Lucky ma 30, czyli będzie na nim wisieć czy beż różnicy?
I nie wiem, czy nie potrafię obsługiwać wyszukiwarki na forum, ale obojętnie czego bym nie wpisał nic mi nie znajduje. A chętnie bym pooglądał zdjęcia psów w tych obrożach.

Link to comment
Share on other sites

Jak to jest z tymi obrożami trixie Cavo? Rozmiar S-M niby ma 35cm+ a mój Lucky ma 30, czyli będzie na nim wisieć czy beż różnicy?
I nie wiem, czy nie potrafię obsługiwać wyszukiwarki na forum, ale obojętnie czego bym nie wpisał nic mi nie znajduje. A chętnie bym pooglądał zdjęcia psów w tych obrożach.

 
Jari w niebieskim Cavo. 

 

1897784_534941239959035_7795459606862938

1493131_531515823634910_2109602907466695

Link to comment
Share on other sites

Cześć Wam.

Mój pies zawsze jest niewybiegany, ale ostatnio coraz bardziej daje się we znaki.Mi również ostatnio zwykły spacer po parku nie wystarczy. Mam zamiar kupić pas dla siebie i szele dla kundla. Tu pojawia się problem. Otóż to nie wiem jakie szelki kupić. Chcemy spróbować swoich sił w bieganiu (nie wiem czy się uda z moją kondycją i astmą, ale do dłuższych wędrówek taki sprzęt też się przyda). Nie chcę by były to szelki drogie, bo nie wiem czy pomysł w ogóle wypali. Chciałabym by szelki, jeżeli nie będziemy biegać, mogły też służyć do użytku codziennego. Nie wiem czy sledy byłyby ok, psica by ich raczej od razu niezaakceptowała. Interesują mnie dwa modele, mianowicie:

1. http://www.sali.pl/product_info.php?cPath=1_17&products_id=108

2. http://www.sali.pl/product_info.php?products_id=99

(rozmiary podane przypadkowo)

Napiszcie, co jest w nich fajnego, czy są fajne do ciągnięcia, dawajcie też swoje propozycje, a nóż widelec ktoś też preferuje taką formę aktywności i jest w tym obeznany? :)

Link to comment
Share on other sites

Satri mysle, ze ten 1 model by sie mogl u Was sprawdzic. Masz tez takie szelki z Zero DC. Ja mam do biegania sledy ale nie nadaja sie na normalne spacery a do biegania tylko wtedy kiedy pies ciagnie. Nie wiem tylko czy nie wolalabym dodac 10 zl i kupic wlasnie z Zero DC :) Pomoga tez dobrac rozmiar.

 

Jakby co mam pas na sprzedaz :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...