Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Jaka ładna :) Szkoda, że nieregulowana, bo bym od ciebie odkupiła jakby ci się już znudziła haha :D

 

Ona ma 55 cm jak się nie myle więc idealna na Jarka ;D 

Bosko się na Clayu prezentuje :D Na ich stronie nie robiła szału, ale teraz sama się zastanawiam czy sobie takiej nie sprawić :P

Mi się zawsze podobał ten wzór, i uwielbiam połączenie niebieskiego i brązu :) 

 

gops, bardzo ładna obróżka :)

Owszem :p 

Link to comment
Share on other sites

Jari ma 48-49 więc nie bardzo :P

Poza tym ostatnio kupiłam tu takie Red Dingo, więc też brąz z niebieskim mamy chyba wyczerpany :D

Ucg6AML.jpg

To ma tyle co Clay :p ale + zacisk w tej obroży jest, nie duszący. 

Świetny jest ten red dingo, tylko dla mnie cienko :p .

Link to comment
Share on other sites

Drugi raz w życiu zamówiłam coś z Gadżeciaków. 

 

Jedna obroża była na wzór innej, więc jest ładna oprócz tego że napis jest krzywo.

 

Druga miała być taka sama, różnić miała je tylko alkantra, okazuje się że jest prawie 0,5 cm węższa, taśma podkładowa jest złota (wtf? miała być niebieska), głowa psa wyhaftowana miała być beżowa, jest złota, napis błękitny - jest chabrowy. Więcej tam nie zamówię. 

 

Przyszły też Warsaw Dogi i PSDD i tym nie mam nic do zarzucenia, zachwycające jak zwykle :)

Link to comment
Share on other sites

Angi, to jak odblask ma serio działać to juliusowe smycze odpadają ;)
A nie wolisz jakiegoś świecącego czegoś? Obroży ledowej albo świecącej przywieszki do smyczy?

Nie :D smycz wydaje mi sie lepszym pomyslem, chociaz jak nie znajde takiej smyczy jakiej bym chciala to zastanowie sie nad swiatlem czy innym odblaskiem do smyczy. Na razie znalazlam to co mi pasuje, ale albo przepinane albo metrowa... :p
Link to comment
Share on other sites

http://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwarsawdog.com%2Fprodukt%2Fpolzaciskowa-splash%2F&h=2AQE8MYQe&s=1
I pomyśleć, że do niedawna byłam taką przeciwniczką Warsaw Doga, tak zupełnie bez powodu zapierałam się, że nic od nich nie kupię, dopóki,nie zobaczyłam tego wzoru ..... :D

Wzorek fajny ale warsaw dog i tak do mnie jakos Nie przemawia :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...