Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Czekam na Komplecik od Pana Marka Skowronka ^^!
nie mogę się doczekać :D już długo planowałam zakupy u tego pana ^^

Będziesz zachwycona na pewno :) 

Ja nadal się jaram moją a już trochę czasu minęło :p

Troszkę przeszkadza mi sztywność, ale da się przyzwyczaić .

Link to comment
Share on other sites

Czekam na Komplecik od Pana Marka Skowronka ^^!
nie mogę się doczekać :D już długo planowałam zakupy u tego pana ^^

Ja też czekam :D nie na komplecik wprawdzie, ale na samą obrożę, ale też doczekać się nie mogę :D

Jakie ozdoby wzięłaś? I kolor? I wszystko jakie wzięłaś? :D

Z poprzedniej też jestem mega zadowolona, zgadzam się z gops- super jakość! Mam ją już prawie rok, a nadal nie mogę się nią nacieszyć :D

 

Hill, mi się wydaje, że to ta sama taśma, z której swoje smycze robi Aleksandra- w dotyku super fajne, delikatne i świetnie się ją trzyma, jednak trzeba uważać z użytkowaniem, bo bardzo szybko się niszczą

Link to comment
Share on other sites

Ja też czekam :D nie na komplecik wprawdzie, ale na samą obrożę, ale też doczekać się nie mogę :D

Jakie ozdoby wzięłaś? I kolor? I wszystko jakie wzięłaś? :D

Z poprzedniej też jestem mega zadowolona, zgadzam się z gops- super jakość! Mam ją już prawie rok, a nadal nie mogę się nią nacieszyć :D

 

 

Niebieska zaciskowa/łańcuszek
i smycz :3
oto wizualizacja na kartce papieru jeszcze kryształków nie wybrałam bo nie mogę się zdecydować :D
igMbH33.jpg

Link to comment
Share on other sites

A my wyczekujemy listonosza :) 

Powinien dziś dojść cały komplet od Crazy Dog, szelki które robili pierwszy raz dla mnie na wzór hurrt Y , obroża zaciskowa na polarze i do tego smycz linowa wszystko pięknie zgrane kolorystycznie .

Jak tylko dojdą rzeczy zrobię fotki , nie mogę się doczekać .

 

I czekamy również na OhMyPet obroże zaciskową, ta będzie bardziej wyjściowa. Kupiłam na ich "wyprzedaży" gotowych rzeczy, razem z wysyłką 38zł więc super cena.

3653927_12036747_720220381441903_6385844

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś ma/miał smycz z takiej taśmy np. od DogStyle, z ipo-sklepu? 

DSC03146.JPG

https://picasaweb.google.com/101825270268017642048/WZORNIKTASM#5865173563870640162

 

Mam niebiesko-granatową i uwielbiam! Jest najwygodniejsza w użyciu, mega dobrze się ją trzyma. Nie cackam się ze smyczami, więc szybko przestała być ładna, ale nie zmieniło to jej funkcjonalności. Jedyny minus, aczkolwiek mocno subiektywny: strasznie chłonie wodę, mam wrażenie, że przy byle deszczyku nasiąka jak gąbka. Ale i tak chętnie kupię następną.

Link to comment
Share on other sites

Mam niebiesko-granatową i uwielbiam! Jest najwygodniejsza w użyciu, mega dobrze się ją trzyma. Nie cackam się ze smyczami, więc szybko przestała być ładna, ale nie zmieniło to jej funkcjonalności. Jedyny minus, aczkolwiek mocno subiektywny: strasznie chłonie wodę, mam wrażenie, że przy byle deszczyku nasiąka jak gąbka. Ale i tak chętnie kupię następną.

A jak te smycze zą wykończone ? chodzi mi o łączenie przy karabińczyku i rączce ?

Link to comment
Share on other sites

Jutro i w niedzielę będę na wystawach w Poznaniu, na pewno są stoiska Furkidz i Mysmo, w zeszłym roku było też stoisko z Julkami (mam nadzieję, że w tym roku te będzie...), więc z pustymi rękoma raczej nie wrócimy. :P Ledwo wejdę na MTP to lecę na stoiska, żeby jeszcze dorwać jakieś zaciski na łańcuszku, bo rok temu poszłam popołudniu i już nic ciekawego nie było.

Link to comment
Share on other sites

A jak te smycze zą wykończone ? chodzi mi o łączenie przy karabińczyku i rączce ?

Są przeplecione, to znaczy końcówka się tak jakby z powrotem wplata w linkę. Mam tą smycz jakieś dwa lata, mój pies ma 23 kg - nawet jak rwie na widok sarny to nie mam wątpliwości co do solidności.

Link to comment
Share on other sites

Mam niebiesko-granatową i uwielbiam! Jest najwygodniejsza w użyciu, mega dobrze się ją trzyma. Nie cackam się ze smyczami, więc szybko przestała być ładna, ale nie zmieniło to jej funkcjonalności. Jedyny minus, aczkolwiek mocno subiektywny: strasznie chłonie wodę, mam wrażenie, że przy byle deszczyku nasiąka jak gąbka. Ale i tak chętnie kupię następną.

Czuję się przekonana, za kilka dni zamawiam, bo jeszcze muszę pomyśleć nad zabawką :) Jaką masz szerokość i z jakiej firmy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...