Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Czekamy na żółciutką lupinkę z serii eco. Ciekawa jestem czy nam podpasuje.

 

Też się czaję! Czekam na opinię jak się sprawdzi :) Macałam tylko smycz... obroża musi być kiedyś nasza!

 

 

Wygodnie i bezpiecznie - chwilowo zapotrzebowanie na szelki zaspokojone. :)

Antyucieczkowe, nic nie obciera, podszycie jest bardzo delikatne (i niestety nie wiem ile przez to wytrzyma), no i nareszcie wszystkie wymiary pasują.

 

Ale cudne!!!

 

 

Pomóżcie proszę, bo nie mogę się zdecydować :P

Kudłaty Art VS Warsaw Dog
Z Kudłatego już mam ogólnie wybrany wzorek, ale Warsaw Dog co chwilę wprowadza piękniejsze wzory no i... kusi :P
Ale mam obawy co do samej taśmy (chodzi mi o 2,5cm), czy to jest taka "tania" (przepraszam, ale nie znalazłam innego określenia :P), biała taśma z naniesionym kolorem?
Na kilku zdjęciach na taką mi wygląda...
Jest bardziej sztywna czy miękka?
No i zniechęcają mnie te ostre brzegi, ale to akurat mniejszy problem, bo mogę sobie podszyć czymś.

Może mi ktoś udzielić odpowiedzi na te pytania? :P


Tak przy okazji, to stwierdzam, że psy obrożomaniaków mają szczęście - ostatnio zrobiłam sobie na spacerze porównanie - obcy, młody pies na kolczatce i metrowej smyczy, a mój w obroży ze wzorkiem, podszytej siateczką, a do tego 8 metrowa Flexi...
Coś chyba nie tak :D

 

Ta taśma jest obustronna, w całości drukowana/farbowana? Nie mam pojęcia co to za metoda, ale nie jest to na pewno to, co ma Tutti, czyli drukowana taśma na taśmie nośnej. Te taśmy Warsaw Dog są takimi nośnymi, ale kolorowymi :) Moja obroża nie jest ostra na rantach, za to jest na tyle mała, że nazwałabym taśmę bardziej sztywną, aczkolwiek myślę, że to tylko wrażenie. Zatrzask to profilowany D-flex, baaardzo porządny.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! Tak, 1,8cm :).

Może i zależy, ale ostatnio bardzo dużo ludzi na nich narzeka, wystarczy poczytać komentarze na ich fanpejdżu. Zapowiadali jakieś zmiany, na razie cisza, a bardzo ciekawa jestem co wymyślili. Marzy mi się, żeby lupine były normalnie dostępne w sprzedaży, tzn. "od zaraz" tak, jak to jest z większością produktów w innych sklepach. Wtedy nie byłoby tych wszystkich problemów.

Na szczęście mnie na razie ;) nic nie kusi na tyle, żeby chcieć to kupić. Świąteczne wzorki są fajne, ale niestety obroże są tylko na klips, więc u nas odpadają.

 

Christmas_Cheer_leash_three_quarter__618

 

27309__32909.1437393802.525.350.jpg

 

O najgorzej! Jak widzę świąteczne wzorki to się rozpływam :P Dostępne w PL?

Link to comment
Share on other sites

Co do Warsaw Dog to nie wiem nawet do czego tą taśme porównać , nigdy nie miałam nic takiego .

Jest gładka, dla mnie nie jest sztywna ale czytałam opinie innych i pisali że sztywna :p dla mnie sztywny to jest 3 warstwowe el perro a nie to .

Podobają mi się detale w Warsaw Dog ,kółko do adresówki , logo na klipsie to wszystko daje fajny efekt .

Myślę że smycz na pewno się w jakiś sposób wyrobi od użytkowania i nie będzie taka jak jest teraz.

Mają wysoką cene (według mnie) ale wizualnie te akcesoria się bronią, zobaczymy jak na dłuższą mete , czy będą się łatwo dopierać z brudu, czy będą szybko schły, czy się nie pozaciąga taśma itd .

 

Kudłatego bardzo lubię, ale tu niestety nie ufam klipsom a zacisk jaki od nich miałam już po miesiącu użytkowania wyglądał bardzo źle .

Link to comment
Share on other sites

Ja natomiast bardzo lubię Lupinkowe akcesoria. Mają mega jakość i fantastyczny, niebanalny wygląd. Nasza żółciutka eco doszła i jest przecudna, już myślę nad smyczą do niej. Kolor super ładny i faktura fajna, a przy tym nie jest sztywna. Bardzo nam się podoba. Na razie jedzie do nas komplet eco tropical sea, był z dostępnością od ręki więc się skusiłam.

Link to comment
Share on other sites

Ja natomiast bardzo lubię Lupinkowe akcesoria. Mają mega jakość i fantastyczny, niebanalny wygląd. Nasza żółciutka eco doszła i jest przecudna, już myślę nad smyczą do niej. Kolor super ładny i faktura fajna, a przy tym nie jest sztywna. Bardzo nam się podoba. Na razie jedzie do nas komplet eco tropical sea, był z dostępnością od ręki więc się skusiłam.

 

Mnie się bardzo podobają obroże z serii eco, ale na moje szczęście są tylko na klamry :D

 

Mam w koszyku dwa półzaciski od Warsaw Dog i wciąż się waham czy kupować :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...