Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ja dla spaniela mam tylko zatrzaskowe obroże :P
Nie wiem, jak twój, ale mój pies nie lubi przekładania głowy i uszu przez obrożę ;)
Klips jest po prostu wygodniejszy przy długouchym psie ;)

Mój na razie nic nie lubi ;) Ma około roku, i pierwszy raz w życiu ktokolwiek zakłada mu coś na szyję ;)

Dzięki za radę, w takim razie celuję w zatrzask :)
Link to comment
Share on other sites

Jak ktoś lubi akcesoria odblaskowe (ja lubię), to w Maxi Zoo smycze plecione na okrągło z taśm z paskiem odblaskowym są teraz w promocji. Długie, przepinane, kilka kolorów

(niby i kilka rozmiarów, ale tylko na metkach ;) ). Są też obroże półzaciskowe z tego samego. Mocno je widać na wieczornych spacerach.
Raczej na średnie/ duże psy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo śliska :) I dość ostra na bokach , jak dla mnie średnio wygodna .

 

No właśnie dlatego się zastanawiam, okropnie urzekły mnie wzory, ale kurczę no te ostre brzegi odstraszają...

 

Jak ktoś lubi akcesoria odblaskowe (ja lubię), to w Maxi Zoo smycze plecione na okrągło z taśm z paskiem odblaskowym są teraz w promocji. Długie, przepinane, kilka kolorów

(niby i kilka rozmiarów, ale tylko na metkach ;) ). Są też obroże półzaciskowe z tego samego. Mocno je widać na wieczornych spacerach.
Raczej na średnie/ duże psy.

 

Pooka link <3

 

Doszły nasze lupine. Fiolet basics jest cudowny, jaszczurki też świetne. No, ale jak chwaliłam sklep, tak teraz mam baaardzo mieszane uczucia. Zapowiadało się dobrze, złożyłam zamówienie, długo zeszło mi się z przelewem, ale jak puściłam, to od razu wysłali, więc musieli zamówić produkty zanim wpłynęły do nich pieniądze ode mnie, ale... Płacę za przesyłkę kurierską, przychodzi pocztą, w dodatku jedna ze smyczy zamiast 18mm ma 10mm :). Wcześniej nikt mnie nie poinformował o tych zmianach. Tłumaczyli, że mają jakieś problemy z UPS, ale skoro smycz też się nie zgadza, to wcale bym się nie zdziwiła, jakby po prostu nastąpiła pomyłka i z przesyłką, i z tą smyczą. 

 

No ja strasznie lubię Lupine, mam chrapkę na jeszcze kilka wzorów od nich, a tu wychodzi na to, że powoli strach zamawiać :(

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, dziwi mnie wasza opinia o Lupine. U mnie wszystko było błyskawiczne. Jak sie okazało, że wybranego przeze mnie koloru nie mają na stanie, od razu wysłali maila, czy jest możliwość zmiany na inny. Ogólnie odnieśli bardzo pozytywne wrażenie, bo i na moje pytania odpowiadali dośc sprawnie, szybko wysłane, szybko doszło....

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, dziwi mnie wasza opinia o Lupine. U mnie wszystko było błyskawiczne. Jak sie okazało, że wybranego przeze mnie koloru nie mają na stanie, od razu wysłali maila, czy jest możliwość zmiany na inny. Ogólnie odnieśli bardzo pozytywne wrażenie, bo i na moje pytania odpowiadali dośc sprawnie, szybko wysłane, szybko doszło....

 

 Ja również - zawsze się naczekałam tak z dwa tygodnie, ale poza tym było wszystko oki. Potrzebowałabym kilka jeszcze obróżek ( :P) więc, no kurczę :D

 

Leokadia, a kiedy Ty zamawiałaś?

Link to comment
Share on other sites

Ja tam kupuję od kilku lat i pierwszy raz mam taką sytuację. Kurcze, serio, pierwszy raz dostałam produkt, który muszę wymienić, bo nie jest taki, jak zamawiałam, a w necie kupuję od ho ho i to dość regularnie. Nie wiem tylko jak będzie z tą wymianą, bo Lupine milczy już drugi dzień :/. Naprawdę niefajnie, a jeszcze pod koniec września/początek października sami z siebie zaproponowali mi rabat na zakupy, co uznałam za miły gest (ostatecznie nie udało mi się wyrobić w terminie i z rabatu nie skorzystałam), a tu taka akcja...

 

22546002466_aa50135479_z.jpg

 

22558430272_b5e0673bb3_z.jpg

 

22546006516_428d0de6bf_z.jpg

 

22558428882_9476de629e_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przepięknie dziewczynom :). To 1,8? Z tym czekaniem to chyba zależy jak się trafi. Ja teraz złożyłam zamówienie z rzeczy dostępnych 48h i nie ma większych problemów. Natomiast chciałam zamówić coś z terminem 12dni to dostałam odpowiedz że dopiero początek grudnia będą zamawiali. Poczekam więc i zamówienie złożę w listopadzie.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie dlatego się zastanawiam, okropnie urzekły mnie wzory, ale kurczę no te ostre brzegi odstraszają...

 

 

Byłam tylko raz póki co w tym komplecie więc więcej będę mogła napisać za kilka tygodni bo pewnie i smycz i obroża się wyrobią troche. 

Jeśli uda mi się zaufać zatrzaskowi ich (póki co mam mieszane uczucia) to kupię miętową obroże 3,5 cm bo bardzo mi się podoba ten wzór. 

Mi też się bardzo podobają ich wzory , niestety :p 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! Tak, 1,8cm :).

Może i zależy, ale ostatnio bardzo dużo ludzi na nich narzeka, wystarczy poczytać komentarze na ich fanpejdżu. Zapowiadali jakieś zmiany, na razie cisza, a bardzo ciekawa jestem co wymyślili. Marzy mi się, żeby lupine były normalnie dostępne w sprzedaży, tzn. "od zaraz" tak, jak to jest z większością produktów w innych sklepach. Wtedy nie byłoby tych wszystkich problemów.

Na szczęście mnie na razie ;) nic nie kusi na tyle, żeby chcieć to kupić. Świąteczne wzorki są fajne, ale niestety obroże są tylko na klips, więc u nas odpadają.

 

Christmas_Cheer_leash_three_quarter__618

 

27309__32909.1437393802.525.350.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie proszę, bo nie mogę się zdecydować :P

Kudłaty Art VS Warsaw Dog
Z Kudłatego już mam ogólnie wybrany wzorek, ale Warsaw Dog co chwilę wprowadza piękniejsze wzory no i... kusi :P
Ale mam obawy co do samej taśmy (chodzi mi o 2,5cm), czy to jest taka "tania" (przepraszam, ale nie znalazłam innego określenia :P), biała taśma z naniesionym kolorem?
Na kilku zdjęciach na taką mi wygląda...
Jest bardziej sztywna czy miękka?
No i zniechęcają mnie te ostre brzegi, ale to akurat mniejszy problem, bo mogę sobie podszyć czymś.

Może mi ktoś udzielić odpowiedzi na te pytania? :P


Tak przy okazji, to stwierdzam, że psy obrożomaniaków mają szczęście - ostatnio zrobiłam sobie na spacerze porównanie - obcy, młody pies na kolczatce i metrowej smyczy, a mój w obroży ze wzorkiem, podszytej siateczką, a do tego 8 metrowa Flexi...
Coś chyba nie tak :D

Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie proszę, bo nie mogę się zdecydować :P

Kudłaty Art VS Warsaw Dog
Z Kudłatego już mam ogólnie wybrany wzorek, ale Warsaw Dog co chwilę wprowadza piękniejsze wzory no i... kusi :P
Ale mam obawy co do samej taśmy (chodzi mi o 2,5cm), czy to jest taka "tania" (przepraszam, ale nie znalazłam innego określenia :P), biała taśma z naniesionym kolorem?
Na kilku zdjęciach na taką mi wygląda...
Jest bardziej sztywna czy miękka?
No i zniechęcają mnie te ostre brzegi, ale to akurat mniejszy problem, bo mogę sobie podszyć czymś.

Może mi ktoś udzielić odpowiedzi na te pytania? :P


Tak przy okazji, to stwierdzam, że psy obrożomaniaków mają szczęście - ostatnio zrobiłam sobie na spacerze porównanie - obcy, młody pies na kolczatce i metrowej smyczy, a mój w obroży ze wzorkiem, podszytej siateczką, a do tego 8 metrowa Flexi...
Coś chyba nie tak :D



Mam podobne mysli co do Warsaw dog :D
Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie proszę, bo nie mogę się zdecydować :P

Kudłaty Art VS Warsaw Dog
Z Kudłatego już mam ogólnie wybrany wzorek, ale Warsaw Dog co chwilę wprowadza piękniejsze wzory no i... kusi :P
Ale mam obawy co do samej taśmy (chodzi mi o 2,5cm), czy to jest taka "tania" (przepraszam, ale nie znalazłam innego określenia :P), biała taśma z naniesionym kolorem?
Na kilku zdjęciach na taką mi wygląda...
Jest bardziej sztywna czy miękka?
No i zniechęcają mnie te ostre brzegi, ale to akurat mniejszy problem, bo mogę sobie podszyć czymś.

Może mi ktoś udzielić odpowiedzi na te pytania? :P


Tak przy okazji, to stwierdzam, że psy obrożomaniaków mają szczęście - ostatnio zrobiłam sobie na spacerze porównanie - obcy, młody pies na kolczatce i metrowej smyczy, a mój w obroży ze wzorkiem, podszytej siateczką, a do tego 8 metrowa Flexi...
Coś chyba nie tak :D

 

 

Do mnie Warsaw Dog w ogóle nie przemawia, od bardzo dawna jestem zakochana we wszystkim co wyprodukuje Kudłaty, więc dla mnie wybór jest prosty :D Z ciekawości, co byś brała z KA?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...