Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

:)

Podszycie: http://www.motex.net.pl/neopren-niebieski,id1283.html

Miałam nadzieję, że to będzie coś w stylu pianki od KA i faktycznie: wygląd i powierzchnia identyczna, co mnie bardzo cieszy, bo w ogóle nie podrażnia psu skóry, ale niestety gorzej z trwałością. Ale co tam, mam prawie cały metr bieżący - zmechaci się, to wymienię :P 

Link to comment
Share on other sites

A ja nawet nie mam maszyny.

Żaden problem

 

Ja się boję, że w pewnym momencie ręczne szycie po prostu nie wytrzyma psich pociągnięć. Jasne, można przeszyć kilka razy, ale tu już dochodzi szansa, że estetycznie to nie będzie wyglądało jak trzeba. Niemniej jednak kiedyś może spróbuję przy moim najmniejszym.

Link to comment
Share on other sites

Zależy jakich nici się używa. Ja szyłam takimi do skóry i obuwia (Tytan 60) i nawet po dwugodzinnym spacerze z ciągnięciem (porządnym, ze zrywami za sarną), szwy są nienaruszone, więc już nie mam wątpliwości, że z tym problemu nie będzie. Wszystko zależy od tego czym, ile razy i w ilu miejscach się przeszyje. Między innymi dlatego wzięłam taśmę z czarnymi elementami - nie widać tej ilości nici, które to trzymają ;)

Link to comment
Share on other sites

Doszły nasze lupine. Fiolet basics jest cudowny, jaszczurki też świetne. No, ale jak chwaliłam sklep, tak teraz mam baaardzo mieszane uczucia. Zapowiadało się dobrze, złożyłam zamówienie, długo zeszło mi się z przelewem, ale jak puściłam, to od razu wysłali, więc musieli zamówić produkty zanim wpłynęły do nich pieniądze ode mnie, ale... Płacę za przesyłkę kurierską, przychodzi pocztą, w dodatku jedna ze smyczy zamiast 18mm ma 10mm :). Wcześniej nikt mnie nie poinformował o tych zmianach. Tłumaczyli, że mają jakieś problemy z UPS, ale skoro smycz też się nie zgadza, to wcale bym się nie zdziwiła, jakby po prostu nastąpiła pomyłka i z przesyłką, i z tą smyczą. 

Link to comment
Share on other sites

Mnie Lupine wysłało szelki po dwóch mailach o tym, że rezygnuję z zakupu po miesiącu oczekiwania. Strasznie się zawiodłam, chciałam wypróbować ich produkty, ale niestety sklep i obsługa skutecznie odstraszają ;)

Ale dzięki temu mamy Kudłate szelki i jestem nimi zachwycona, już mam pomysł na kolejne tylko kasy brak :D

Link to comment
Share on other sites

Komplet Warsaw Dog .

Pierwsze wrażenie to że cienkie, lekkie, " mało sztywne" (chociaż z innych opini wiem że dla większości za sztywne) i taśma śliska więc obawiam się że będzie się rozjeżdzać przy szarpiącym psie. 

Pójde kilka razy w nim i dam znać czy faktycznie tak jest .

 

3594782_804534_1166436316719587_39696772

 

3594790_12182172_1166436410052911_952200

Link to comment
Share on other sites

Ja też właśnie planuję zakupy w Kudłatym, ale mam dylemat. Jakie zapięcie dla spaniela w obroży? Zazwyczaj brałam martingale, ale przez uszy źle się ją zakłada. Zatrzask? Dłuższy łańcuszek? Zwykły półzacisk? Jakoś dla pozostałych psów tego problemu nie miałam :)


Ja dla spaniela mam tylko zatrzaskowe obroże :P
Nie wiem, jak twój, ale mój pies nie lubi przekładania głowy i uszu przez obrożę ;)
Klips jest po prostu wygodniejszy przy długouchym psie ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...