Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

gops ja również polecam superdoga. Mam od roku obroże na zatrzask dla labradora, który naprawdę ciągnie i szarpie. Poza tym ze kolory wyblakły (obroża jest używana codziennie ) to nic z nią się nie dzieje a zatrzask dalej idealnie trzyma.

Edit mam jeszcze pytanie . Jaki obwód szyi ma dorosły aussie?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny , czekam na szelki ala hurtty( taki model jak Y) z Crazy Dog i przy okazji wzięłam od nich jedną wysyłką 4 cm na polarze pół zacisk bez regulacji , tam mam pewność 100% okuć .

Po tylu pozytywnych opiniach SuperDoga- na niego też się skusze :) 

Link to comment
Share on other sites

gops ja również polecam superdoga. Mam od roku obroże na zatrzask dla labradora, który naprawdę ciągnie i szarpie. Poza tym ze kolory wyblakły (obroża jest używana codziennie ) to nic z nią się nie dzieje a zatrzask dalej idealnie trzyma.

Edit mam jeszcze pytanie . Jaki obwód szyi ma dorosły aussie?

 

 

Nie ma reguły, zależy też czy chodzi o samca czy sukę. U mnie około 45-50cm ale jest duża różnorodność -samce mają najczęściej większe kryzy, ale u worków czy versów zdarzają się takie mało ofutrzone.

Link to comment
Share on other sites

Ola, popytaj ogólnie po handmade'ach. Ja np. mam 2 obroże od Kudłatego z tasiemkami satynowymi, wprawdzie nie w roli podszycia, ale większym problemem by to dla nich chyba nie było. Jak dobrze pamiętam, to chyba u DS mi gdzieś kiedyś mignęła satyna. Można zapytać czy jeszcze coś w tym stylu robią.

 

P.S. Doszły nasze Pawsitki, boskie są <3

[attachment=18133:WP_20151019_002.jpg]

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

chciała bym kupić solidną skórzaną smycz -2cm szeroka (szerszych nie lubię)

przepinaną - dla mojego owczarza - czarną - polecicie jakąś nie chce kupić bubla miałam kiedyż z dingo i pękła po pół roku używania
w tym roku nie wybieram się nigdzie na wystawę więc nie mam gdzie kupić tak czy siak
lubię zobaczyć najpierw smycz dotknąć a tak to przez neta jakoś ciężko coś mi wybrać
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...