Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Wygląda mi to na podróby co najmniej 4 marek :P

https://www.facebook.com/tiptop4dogs/photos_stream?__mref=message

 

Może i tak, ale firma jest na rynku już od dawna, jak i to co oferują. Sama zamawiałam ich szelki z ebay, bo ceny po przeliczeniu dość konkurencyjne, a jakość całkiem całkiem. Tylko czekać jak te ceny będą wyglądać na Polskim rynku. ;)

Link to comment
Share on other sites

A jak z ich wykonaniem? Są chociaż porządniejsze niż hurtta? Ceny tych front range różnią się niewiele od ruffwear, więc ja jednak wolę ruffwear :D. Na ebay nie licząc przesyłki faktycznie jest taniej, ale u nas ceny są naprawdę niewiele niższe od pierwowzorów (?):

 

sklep ruszy już wkrótce - cena szelek Active to 99 zł, a pozostałych szelek (Security, Front Range i Outdoor) - 159 zł

 

Link to comment
Share on other sites

Porównania do hurtty nie mam bo nie posiadam, ale jakość niezła, dobre materiały, choć niewiadomo jakich testów u nas nie przechodziły, bo niestety tak samo jak po ruffwearach i te zostawiły obtarcia pod pachą mojego psa i z bólem serca zastanawiam się nad sprzedaniem ich komuś.., jak na razie leżą u mnie tak samo jak ruffweary.. Mowa o Front Range, które kupiłam łącznie z wysyłką za 120 zł. Może minus, że nie można regulować obwodu szyi i ogólnie te rozmiary jakieś dziwne, mam L w obwodzie jest ok, ale w szyi trochę na styk. Moja znajoma z kolei jest z nich bardzo zadowolona, ale ona ma bardziej owłosionego psa, mojego to wszystko obciera.

Link to comment
Share on other sites

nadira, piekna jest ta obroza, ktora pokazalas, ale turkusowa juz mamy i wolalabym jakis inny kolor. Pawsitive dog znam i przegladam, ale zamowienie na furkidz bedzie hurtowe z wysylka za granice - dla kilku roznych wlascicieli psow, wiec tylko ten sklep wchodzi w gre, bo inni juz obroze maja powybierane, czekaja tylko na mnie ;)

 

W takim razie furkidzowe biedrony :)

Albo coś takiego:

http://furkidz.eu/Obroza-dla-psa-Black-Elegance-elegancka obroża dla eleganckiego psa  :)

Pasują mi do niego jakieś duże wzory, drobniutkie odpadają wg.mnie

Link to comment
Share on other sites

Ja reklamowałam pomylony kolor obroży. Trwało to baaaaaaardzo długo i nikt nie napisał czy mi wymienią/doślą obrożę w prawidłowym kolorze. Skończyło się ok ale trochę nerwów miałam.

Ja dwa tygodnie temu napisałam do nich majla. Dzisiaj już drugi raz napisałam na fb, za pierwszym jak i teraz nikt mi nie odpisał, pomimo, że wiadomości zostały odczytane. A zależy mi na czasie bo nasza umarnięta smycz wisi na stronie jako 'na wyczerpaniu'.. i już mi pomysłów brakuje jak ich zmotywować do jakiejkolwiek reakcji, no bo kuźwa, ile można czekać ;/

Link to comment
Share on other sites

Pochwalimy się nowym nabytkiem :)

 

Klasyka, skóra Dingo Exclusive, miękka pachnąca skóra miami :D

 

[URL=http://s248.photobucket.com/user/Prejska/media/20150917_164040_resized_1_1.jpg.html]20150917_164040_resized_1_1.jpg[/URL]

 

Widziałam, że polecacie smycze Juliusa, że miękkie itp. Też szukam czegoś miękkiego lekkiego ale i długości odpowiedniej. Czy ona się ślizga w dłoni przy szarpiącym psie? Ktoś testował? :P Bo rurowe niby miekkie ale się wyślizgują z dłoni :p

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ta juliusowa też jest rurowa, tylko jakby lepszej jakości (porównując do DS, czy Taksówek), jest bardziej mięsista i miękksze kanty ma. Fajnie w ręce leży i nie ślizga się, mój pies raczej nie szarpie, ale czasem ciągnie, nie wyślizguje się z ręki :)

Na fotce juliusowa i taksówka 2,5cm

Link to comment
Share on other sites

... się zdublowało :/

To przy okazji poskarżę się ;)  dotarła do mnie nowa obroża Pawsitive i zawiedziona jestem- kolor inny, niż na zdjęciach (miał być czerwony, a wpada w pomarańcz- nie lubię takiego odcienia), do tego półkółko jest za blisko zatrzasku i o niego obija, co wnerwiające jest strasznie :(

I jeszcze wypatrzyłam, że Kudłaty ma nowe niteczki do haftu, w tym neonową zieleń i multikolorowe. Jakby wprowadzili je wcześniej, to miałabym dwie obroże idealne, a tak mam takie po prostu nijako fajne :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...